Herculean dieta: trzeba schudnąć na herkulesowe owsianki

Mogę tylko, ładne i bez szkody dla zdrowia, aby schudnąć? Można, jeśli chcesz płatki owsiane! Herculean dieta oparta na płatków owsianych – jest jednym z niewielu sposobów, które pozwalają na jeden tydzień, aby rozstać się z pięcioma kilogramami nadwagi. To ma inne zalety, które opisujemy poniżej.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości płatków owsianych

Co to jest „Hercules”? Ten owsiane nasiona, które otrzymały specjalne traktowanie, w wyniku których stracił swoje ciężko niestrawny Shell. Następnie, miażdżąc je bezpośrednio przekształcony płatków. Podobnie jak wszystkie ziarna, owies przydatne dla naszego organizmu. Kasza zbóż ma pozytywny wpływ na organizm. Jakie?

 • Czyści ścianę jelit i wyświetla ciała niechcianych toksyn. Jednocześnie nie jest zapobieganie i leczenie chorób żołądkowo-jelitowych.
 • Pomaga obniżyć poziom cholesterolu na ściankach naczyń.
 • Wzbogaca ciało przydatnych elementów śladowych – cynku, żelaza, potasu, wapnia, magnezu, fosforu, sodu i witaminy B1, B2, E i PP.
 • Zapobiega powstawaniu guzów nowotworowych, ponieważ jest silnym przeciwutleniaczem.
 • Związki organiczne występujące w kaszy, przyczyni się do lepszego wchłaniania aminokwasów. Te z kolei stymuluje odbudowy tkanki mięśniowej w czasie zwiększonej aktywności fizycznej. Przeciwutleniacze
 • Obecne w nim mieć pozytywny wpływ na zachowania młodzieży, jak spowolnić proces starzenia.

Jak widać, na herkulesowe owsianka diety jest przydatna nie tylko do utraty wagi. To miło, że tym razem nie będzie musiał doświadczyć głodu wyniszczające i stracić przytomność z wyczerpania. Istnieje kilka odmian takich dietach. Skupiamy się na dwie części.

load...

Odchudzanie funkcji na kasza

Pierwsza wersja dieta

Ta opcja jest wciągająca w prostocie, ale jego wadą jest brak jakiejkolwiek odmiany. Przez tydzień, powinieneś jeść tylko owsianka Herkulesa. Co jeszcze jest potrzebne do wykonania?

 1. Przygotować budyń według następującej receptury: W misce umieścić 2 łyżki płatków śniadaniowych, zalać wrzątkiem nich i wcisnąć je pod przykryciem przez około 10 minut. Owsianka jest gotowy!
 2. Na czwarty dzień w naczyniu, można dodać startego jabłka lub małej ilości warzyw (kapusta, ogórki, itp).
 3. Nie owsianka jest możliwe, gdy będziesz miał uczucie głodu (zwykle okazuje się 3-4 razy dziennie). Jedyny warunek – nie może przekraczać określonej części.
 4. Kiedy jej gotowania zapomnieć sól, cukier, mleko, śmietana, dżem, mleko zagęszczone oraz inne dodatki.
 5. Podczas diety, podjęcie multiwitamina. Są one przeznaczone do kompensacji brakujących minerałów.
 6. Pić tyle wody – 6 szklanek w ciągu dnia.

Taka dieta może być za dość bezpieczne. Wyjątek stanowią osoby z chorobami układu pokarmowego. Byli przed jej rozpoczęciem należy skonsultować się z lekarzem.

Schudnąć w drugim przykładzie

W porównaniu z pierwszym przykładem wykonania, na przykład diety owies na utratę masy ciała jest nie mniej skuteczne. Obejmuje on bardziej zróżnicowaną dietę, chociaż także być powtarzane w trakcie całego okresu. Zapraszamy do obliczyli menu na cały dzień, do którego nic nie może być dodane.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Śniadanie. owsianka z płatków owsianych z pół zielone jabłko i kubek zielonej herbaty bez cukru.
 • lunch. owsiane z 1 łyżeczką miodu, kubek jogurtu lub 1% białego niskotłuszczowego jogurtu bez dodatków.
 • kolacji. owsiana mąka, pół zielone jabłko i mały kieliszek 1% niskiej zawartości tłuszczu mleka lub jogurtu.

Kasza, wytwarza się zgodnie z zasadami pierwszego przykładu wykonania. Dla porównania, ostatni menu diety bardziej zrównoważone, ale jest ograniczona do ilości posiłków. Nie jest wykluczone, że w tym przypadku uczucia głodu będzie silniejszy.

Dieta na owsianki daje doskonałe rezultaty. W zależności od liczby dodatkowych kilogramów, można stracić 4-5 kg. Czy szansę odpocząć i oczyścić organizm. Mamy nadzieję, że będzie od razu czują wynik, bo przecież takie rozładunku ruch staje się o wiele łatwiejsze! Pamiętaj, sukces czeka właśnie uparty i wytrwały!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...