Hemoroidy: Malina sprawdzonych receptur tradycyjnej medycyny i przeciwwskazania

Zalecenia uzdrowiciele

Malina – smaczne i aromatyczne uczta, bogata w mikroelementy i witaminy. Nawet dziecko wie, że roślina ta jest bardzo przydatna: obniża temperaturę ciała, powoduje pocenie się, aktywnie zwalczanie chorób zakaźnych i kaszel. Ale w jaki sposób można pomóc maliny znającymi hemoroidy, mało kto słyszał. Jak korzystać z tej wyjątkowej rośliny w celu wyeliminowania problemów w odbytnicy i kto lepiej mu dać?

load...

Zawartość:

Proste przepisy kulinarne z malin dla szybkich wyników

Do leczenia hemoroidów są odpowiednie korzenie, kwiaty, owoce i młode liście rośliny. Chorobę powoduje anemię i malin pomaga odtworzyć zawartości czerwonych krwinek we krwi do wymaganego poziomu. Korzenie roślin umożliwia zatrzymanie krwawienia w dowolnym stadium choroby i sok z owoców działa jako środek przeczyszczający, zapobiegania zaparciom. Tradycyjna medycyna wykorzystuje malin w leczeniu hemoroidów w różnych odmianach.

Odwar z korzeni do Bańki

Największą korzyść z leczenia hemoroidów doprowadzić do korzeni roślin. Magazynowanie korzeni malin powinna spaść. To właśnie w tym czasie, właściwości lecznicze krzaka ujawnione w całości, dzięki czemu nawet w najbardziej ostrych ataków choroby. Kłącze powinien kopać dokładnie umyć i wysuszyć. Gotowe do gotowania domu środków korzenia można kupić w aptekach lub wyspecjalizowanych działów.

load...

Aby przygotować bulion 10 łyżek suszonych korzeni malin wlać litr wody i gotować. Skład muszą osiągnąć gotowość na spokojnym ogniu przez pół godziny. Danie jest następnie usuwany z ognia i pozostawić do ostygnięcia na około pół godziny. Weź wywaru trzy razy dziennie, picia filiżankę pół godziny przed posiłkiem.

Hemostatyczne liści herbaty

W leczeniu zapalenia jelit, małej szczeliny odbytu i hemoroidów wewnętrznych, zwłaszcza krwawienia, stosuje się ekstrakty z młodych liści dzikiej malin. Aby zrobić to, drobno posiekanych świeżych liści i przegotowanej wody, dają napar przez 12-15 minut.

Chłodzi się roztwór do infuzji odsączono, w wyniku przyjemny napój. Weź 75 ml napar z liści malin hemoroidy trzy razy dziennie przed posiłkami. Jeśli jest to konieczne, napój może być przechowywany w chłodnym miejscu lub w lodówce, jednak lepiej jest, aby przygotować nową porcję codziennie. Przebieg leczenia – co najmniej miesiąc. Ważne jest, aby wiedzieć, że liść maliny herbata ma działanie ściągające – skłonność do zaparć będzie musiał znaleźć inny lek.

Wlew Medyczny gałązek

Gałęzie krzewu wykorzystywane do herbaty, wywary i napary. Te części rośliny są bogate w kumaryny, ma niewielkie działanie znieczulające i wzmacnia naczynia krwionośne i normalizacji krzepnięcia krwi.

Pędy malin zalać wrzącą wodą, a następnie gotować na małym ogniu przez prawie godzinę, aż płyn stał się purpurowy odcień. Chłodzony napój wypić szklankę trzy razy dziennie. To infuzji jest niezbędne do przygotowania następnego dnia, ponieważ zachowuje swoje walory użyteczne nie dłużej niż jeden dzień.

Napar z kwiatów dla zewnętrznego wykorzystanie

Leczenie hemoroidów lewatywy ziołowe określonych receptur krajowych, ale wtrysku płynów, nawet lekarze zalecają stosowanie zintegrowanego w leczeniu tej choroby. Mycie medyczny sprawia, że ​​w oparciu o następującym składzie: 10 g świeżych liści i kwiatów dzikich malin zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić na kilka godzin do infuzji.

Infusion starannie filtrowane i wykorzystywane do microclysters. Surowiec to lepiej, aby nie wyrzucić. Z nim można zrobić balsam do obszaru dotkniętego, pre-owinięte w gazę.

Przeciwwskazania do leczenia

Malin. Zakład nie jest zalecane w terapii w jakiejkolwiek formie w chorobach wątroby i nerek, zapalenia miąższu nerkowego, dna moczanowa, uszkodzenia śledziony, zapalenie stawów i osteochondroza. Zdecydowanie należy zrezygnować z malin tych ludzi, którzy naruszonych przewodu pokarmowego, są zamki.

Ze względu na fakt, że istnieją pewne istotne malin substancja możliwa reakcja alergiczna na leki. Jeśli nie wiesz, czy maliny hemoroidy mogą być wykorzystane w swoim stanem zdrowia, należy skonsultować się ze specjalistą.

Nawet jeśli tradycyjne receptury przynieść ulgę, nie należy polegać wyłącznie na medycynie alternatywnej. Pamiętaj, aby odwiedzić proctologist celu dokładnego rozpoznania i eliminacji niebezpiecznych chorób o podobnych objawach.

Zestaw ćwiczeń do leczenia hemoroidów

load...