Hawaiian pizzę: przepis włoską pizzę z Ameryki

Zawartość:

Paradoksalnie, faktem jest, że na siebie Hawaii ten przepis jest praktycznie nieznany. Hawajska Pizza została wymyślona w Ameryce, gdzie nawet dziś pozostaje bardzo popularne, zwłaszcza w krajach zachodnich. I Hawaiian Pizza jest kochany i doceniany w Kanadzie, Australii i Szwecji. Tak, a my skosztował i byli w stanie ocenić dostępność składników i prostota przygotowania. Co odróżnia hawajską pizzę z jej inne opcje? Wystarczy wypełnienie główną rolę w tym – ananasem i szynką. Być może właśnie z tego powodu ananasowy Pizza ma swoją nazwę: Lato, słońce, morze, ananasy i Hawaje – nie jest tablicą asocjacyjną?

load...

I mamy Hawaiian pizzy staje się coraz bardziej popularna także ze względu na naszą ogólną miłością ananasy. I że otworzył puszkę – i tu jest gotowe składniki na ciasto, sałatki, przystawki na ostre i nawet, jak się okazuje na pizzę. Ponadto, w okresie zimowym, kiedy świeże pomidory są dość drogie (i nie są one smaczne zima!), Można zafundować sobie słoneczny pizzy gotować pomidory, które nie są potrzebne. Dlatego też umieścić w swojej kulinarnej kopilochku przepis na proste i smaczne pizzy hawajskiej.

Proste Hawaiian Pizza

Składniki:

 • Mąka pszenna – jeden kubek (ok);
 • Suchych drożdży – 1 łyżeczka;
 • Mleko – pół szklanki;
 • Olej roślinny – 1 łyżka;
 • Sól – 1 łyżeczka;
 • Cukier – 1 łyżeczka.

Na nadzienie:

 • Ananasów w puszkach;
 • Szynki gotowane wędzone;
 • Ser twardy (dowolny);
 • Ketchup lub sos pomidorowy.

Przygotowanie:

Tradycyjny hawajski pizza przygotowana z ciasta drożdżowego. W związku z tym, można kupić gotowe mrożone bazę (sprzedawany w niemal wszystkich większych supermarketach) i można gotować ciasto siebie. Natychmiast zastrzeżenie, że nie (nawet najwyższa jakość) półfabrykaty nie pasuje test, przygotował się. Można wierzyć lub nie przenosić swoje produkty energetyczne w zdolności ludzkich rąk, ale fakt pozostaje faktem: świeże domowej roboty ciasto jest zawsze pyszne zakupione.

load...

Tak, zagnieść ciasto. Przesianą mąką i wymieszać z solą. Następnie, zbiera się pył górę wzgórza i przeprowadzenie tej małego wgłębienia, wlać do suchych drożdży i wlać olej roślinny. Następnie stopniowo nalewania mleka ugniatać miękkiego ciasta. Zagnieść ciasto, włożyć do miski, przykryć ręcznikiem lub folią spożywczą i odstawić do zbliżyć. To zajmie około czterdziestu minut.

Jeżeli przepis na ciasto do ciebie nie pasuje (po wszystkim, to jest odpowiedni na długi czas), spróbuj gotować ciasto na ciasta. Aby przygotować ten test potrwa prawie dwa razy krótszym czasie. Aby rozłożyć drożdże zakwasu ciepłą cukier mleczny, uzyskując je, „korek”, a następnie zagniatanie ciasta, mieszanie gąbkę w oleju, mąki i solą. Niech ciasto pozostawić na piętnaście minut i rozpocząć zbieranie pizze.

Ubijania ciasta pasuje, przejdź do nadziewanych pizzy. Najprostszym przepisu Hawaiian pizzy to szynka, ananas i ser. Dlatego przygotowanie składników, plasterki szynki i kostki ananasa i sera wcierać w grubej tarce. Wymyślanie ciasta położyć na stole, posypać mąką i formy jego dwóch płaskich baz pizzy. Od liczby produktów, aby dostać dwie pizze o średnicy około trzydziestu centymetrów.

Umieścić ciasto na blasze, ułożonego papierem do pieczenia lub smarować i smarować je z sosem pomidorowym lub keczupem. Jeśli ani jedno, ani drugie, wystarczy rozcieńczyć koncentrat pomidorowy z przegotowaną wodą, dodając do niego trochę cukier, sól i sok z cytryny. Następnie równomiernie szynką i ananasy na shortcakes (w jednej warstwie) i gęsto posypać serem. Umieścić blachy do pieczenia w piekarniku nagrzanym: pięć do siedmiu minut swojego Hawaiian Pizza jest gotowa!

Uwaga:

Jeżeli przepis nie zawiera żadnych wskazówek na temat dokładnej liczby produktów przeznaczonych do napełniania, dzięki czemu można zmieniać wysokość w zależności od smaku. Ale zazwyczaj dla Hawajskie ananasem i szynką pizzę podejmowane są w równych ilościach.


Hawajska pizza z grzybami

Ten przepis jest utrudnione ze względu na obecność w farszu z pieczarek i papryki słodkiej. Nawiasem mówiąc, to ciasto do pizzy, również starają się trochę inaczej.

Składniki:

 • Mleko lub woda – 1 filiżanka;
 • Olej roślinny – 4 łyżki;
 • Jajka – 2 szt;
 • Mąka – 2 kubki;
 • Drożdże suche – 2 łyżeczki;
 • Sól – 1 łyżeczki.

Na nadzienie:

 • Ham – 200 g;
 • Ananasy w puszkach – 5-6 pierścieni;
 • Grzyby – 3-4 kawałki;
 • Słodka papryka – 1-3 sztuk;
 • Koncentrat pomidorowy – 2 łyżki;
 • Ser twardy – 200 g

Przygotowanie:

Drożdże rozpuścić w ciepłym mleku poslaschennom (które otrzymujemy ciasto) i pozostawić na piętnaście minut. W międzyczasie ubić jajka z dodatkiem soli, wlać olej i wymieszać je. Następnie dodać do mieszaniny gąbkę i powoli posypywania mąką, ugniatać miękkiego ciasta. Zostawiamy ciasto przyjść na kolejne piętnaście minut.

Aż ciasto jest odpowiedni, umyć i pokroić w plasterki pieczarki oczyścić nasiona z papryki i pokroić w krążki. Szynka pocięte bardzo cienkich pierścieni, które następnie ścierania się „szmat”, a pierścienie ananasa podzielone na trzy części. Ser mielony z grubej tarce. Wymyślanie rozprzestrzenianiu ciasta na stole, tłoczona i wyciągnął podstawę do pizzy (może być parą okrągła i może być jeden duży, na całą pieczenia). Potem ruszamy na szalce bazowej, określoną papierem do pieczenia, ciasta i smaruje koncentrat pomidorowy. Położyć plasterki na wierzchu mieszanej szynką, ananasem i pieczarkami. Druga warstwa umieścić pieprz dzwonek i wszystko posypać tartym serem. Piec do pizzy nie dłużej niż dwadzieścia minut na średnim ogniu.

Hawaiian pizzy ciasto francuskie

Proponujemy Państwu przepis hawajską pizzę szybko. Ten hawajski pizza jest bardzo szybkie w przygotowaniu, a przepis jest odpowiedni dla najbardziej zapracowanych lub tylko początkujących gospodyń domowych. Nawiasem mówiąc, ten przepis będzie opanowali nie tylko kobiety, ale także człowieka, pierwszy odważył się podejść do piekarnika.

Składniki:

 • Gotowy ciasto – 1 kg;
 • Szynka wędzona – 200 g;
 • Puszki ananas (plastry) – 1 bank;
 • Ser twardy – 200 g

Przygotowanie:

Mamy wyjść z ciasta francuskiego pakietu i podzielić go na porcje sztuk (kilogramów ciasta powinien osiągnąć osiem porcji pizzy). Ponadto, każdy kawałek ciasta nie przewrócił więcej niż pięć milimetrów grubości kwadratu i rozprzestrzeniają się na blasze, ułożonego papierem do pieczenia. Szynka pokroić w drobną kostkę, ananas uzyskania od banków i dać je odsączyć syrop, ser strzępić na grubej tarce. Następnie, dla każdej części pizzy warstwy put szynki górnej warstwy – ananasów i ostatniej warstwy – startego sera. Wysyłamy patelnię do piekarnika i piec pizzę hawajską nasze pięć minut.

Uwaga:

Dla partii produktów pizzy należy wyciąć tak subtelnie, jak to możliwe. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do ananasów, które są często umieszczane w bankach, pokroić w bardzo dużych kawałków. Nie bądź leniwy, pokroić ananasa mniejszy – Pizza smakuje lepiej.

I nie bój się uzupełniać recepta Hawaiian Pizza inne składniki. Po jego składników stałych – szynka, ananas i ser. I można umieścić w wypełnieniu nie tylko pieczarki i paprykę, ale także, na przykład, krewetki, sos, ketchup i majonez, świeżych ziół (pietruszka, bazylia), kurczaka. Tak więc przepis – to tylko przypomnienie tego działania i instrukcje gotowania. I jak można skorzystać z tej instrukcji, a co zmieni swoją hawajską pizzę, to zależy od gustu i odwagę. Mieć dobry nastrój, przyjemność gotowania i smacznego!

load...