harmonia Factor, które wychodzą

Zawartość

Kolejny „czynnik X” z butelki lub kapsułki? Nic podobnego! To jest „tajemnica gwiazd” wręcz unosi się na powierzchni wzburzonego morza nowoczesnej branży fitness. Jednak niewielu łapie go. Stąd, przepraszam za kalambur, a liczne wrak marzeniami o szczupłą sylwetkę i doskonałe zdrowie. W latach dziewięćdziesiątych nie było tak popularne książki amerykańskiego lekarza Dean Ornish zatytułowany po prostu „Jedz więcej, ważą mniej.” Mówimy o nadmiernym odżywianiem? Nie Dzisiejszy post – jak walczyć, a raczej ignorować codzienny stres, a co z tego wynika. Dr Dean, dla wszystkich diety kontrowersje beztłuszczowe, wynalazł fajne – poświęcić 30 minut i technik radzenia sobie ze stresem, nie będzie musiał poświęcić wiele godzin myśląc o tym, jak schudnąć i czytając odpowiednią literaturę.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pociąg oznacza chronione czy mit sportowego

Nawiasem mówiąc, dobry poziom aktywności szkoleniowej – nie gwarantuje, że będzie superstroynoy. Często „boczki” i „beczkę” ozdabiania ciała tych dziewczyn, które spędzają dobrą połowę swojego życia na siłowni. Co się stało? Oczywiście, jedzenie i całą resztę życia. Poziom stresu u kobiet systematycznie trenuje może być również wysoka, jak w pośpiechu między pracą, domem i przedszkola.

Często na torach próbują „działa zbyt” nieudane życie osobiste i hantle fali ogólnego karierze niezadowolenia. Centrum ma przyczynić się do ucieczki, ale „nałożony” na ogólnym stresem, przetrenowania jest podwójnie niebezpieczna, a to prowadzi do niekontrolowanego objadania się. Monitorowanie aktywności, zwiększenie intensywności treningu, a nie liczbę minut i godzin spędzonych na sali, i nauczyć się spokojnie reagować na problemy, które starają się uciec z pomocą treningu. I przestrzegać prostych zasad życia antystresowy, by w końcu schudnąć.

[Powrót do spisu treści]

Dużo snu, więc nie ma stresu

Popularne porady od gwiazd poshiba inaczej – więcej snu być piękne. To naprawdę pomaga, jeśli chodzi o wychodzenie z siły roboczej, albo, powiedzmy, świeżość skóry. I tak, w przeciwieństwie do wielu godzin orki w pokoju, dobry sen pomaga na stres, uspokoić i dostroić się do pozytywnej fali.

load...

A dobry sen – lekarstwo na przejadanie się. O tym, że erupcji, jesteśmy restrukturyzacji ich poziom hormonów i organizmy osiągnąć zmniejszenie apetytu nie jest napisane, z wyjątkiem, że w „Forbes”, więc po prostu zaakceptować to jako danego mechanizmu.

Ponieważ jest to niezbędne w celu: snu przez 8 godzin dziennie, co najmniej, stażystów sportowców – nawet dłużej

[Powrót do spisu treści]

Czasami nie wszystko – jest to przydatne do odchudzania

To nie jest sałatka z rukoli lub kleiku owsianego. Czasami naprawdę chcą poczuć się „jak wszyscy” – jeść tort z serca lub lasagne pizzy przekąskę. Tajemnicą jest to, że okresowe odchylenia od planowanego restarcie diety i metabolizmu i własnego podejścia do diety. Czasami paczkę chipsów po ciała staje się tak niewygodne, że następnego dnia masz prawdziwą rozkoszą jabłkowy kryzysu. Ponadto okresowe nieodpowiednia dieta pomaga poczuć się jak zwykły człowiek z jego słabości i przyzwyczajeń, a nie diet wieczne ofiary.

Jak powinno być: co 7-10 dni 1 dzień żywienie „nieposłuszeństwo”. I tak, staram się nie przekraczać normalne dla ciebie kalorii więcej niż 2017 kcal, a nie pić Milkshake tłuszczu avoid „trick” wątroby. Pozwól sobie trochę słaby, a organizm łatwiej jest „dać” nadwagą iz wielką przyjemnością zaakceptować diety. Po tym wszystkim „Delicious” żywności, w rzeczywistości dość kiepska trawione i daje całkiem neillyuzorno zgaga i uczucie ciężkości.

[Powrót do spisu treści]

Joga – to prawda, odchudzanie

Osobiście jestem pierwszych 6 lat swego nienawidził ćwiczeń ścieżki jogi. Cóż, ja nie rozumiem, dlaczego godzin stać w niewygodnych pozycjach, kiedy może również z pożytkiem przeznaczyć na rozbudowanych mięśni z ciężarkami, ale nadal działać później. Jednak proste hatha joga może zrobić dla ciebie, czego nie wiem, jak najbardziej kompleksowy trening fitness. To, że tak powiem, twoje postrzeganie wyrównuje linię.

I naprawdę nie wiem, jak to się dzieje, ale większość poważnie i regularnie ćwiczyć dłużej jeździć złamanie karku śledzia z raportu niepisanego do zupy niestrawność i zaczynają mieć czasu, aby zrobić wszystko, a w pracy, jak iw domu. I jogi uczy nas, że jedna myśl i zrobić to jakościowo nie należy rozpraszać podczas pracy umysłowej na zwiewnych marzeniach wspinaczki. Ponadto, w praktyce pomaga kontrolować przepływ świadomości w ogóle. Zaczynasz sobie sprawę, jak wiele czasu myślisz o tym, co ugotować, jak jeść i dlaczego nie chcesz go, a hamburger z tacy. A potem nauczyć się unikać nadmiernego „przewijania” myśli o jedzeniu w głowie. W połączeniu z możliwością przygotowania zdrowych posiłków i dokonywać właściwych wyborów w gastronomii, pomaga schudnąć jest lepszy niż diety.

Jak powinno być trzy razy w tygodniu przez 1,5 godziny z doświadczonym nauczycielem w specjalistycznej pracowni. Lub jakakolwiek inna opcja co najmniej 15 minut w godzinach porannych z videotrenerom, tak długo, jak to było w praktyce asan, a nie mówić o praktyce asan.

[Powrót do spisu treści]

Prosta prawda, co powiedziała mama

Moja mama powtarza: „. Więcej odpoczynku, więcej wyjazdów na wakacje i ogólnie nauczyć się skupić na pracy” Widocznie, to dlatego, że większość swojego życia, patrzyła mi głowę, radośnie przyklejania w wolnym czasie ze względu na komputerze lub laptopie, lub całkowitym brakiem mojego domu i w obecności ciekawszych miejscach. Ale nie chodzi o matce io odpoczynku. Weekend, towarzysze, nie ma powodu, aby „podhalturit pieniądz” korepetycje, pisanie esejów czy cokolwiek innego robisz. W tych samych dniach, konieczne jest, aby robić to, co robisz w czasach konwencjonalna. To nie jest praca, a nie iść do tych klas, dla których chodzą w ciągu tygodnia w klubie fitness. Dlatego staramy się pracować na ulicy, zamiast nudnego płód w pokoju, a nawet siedzieć w samochodzie i jechać bez celu i idź tam, aż nogi nie męczą.

Najczęściej, niezadowolenie z życia, stres i pączki „terapeutycznych” pojawiają się w życiu tych towarzyszy, którzy są mylone z weekendowych dni za pracę poprawy czyszczenia w warunkach domowych lub dodatkowy dochód. A „profilaktyczne lody każdej nocy,” ci, którzy są na wakacjach nie wykracza w zasadzie woli pławić się we własnym łóżku i oglądać programy telewizyjne.

Jak powinno być: jedziemy na wakacje, mimo wsi do babci, przynajmniej w Honolulu, ale nie zniechęcaj się zwykle „nie ma pieniędzy, niech odszkodowanie i więcej pracy.” W weekend możemy skasować, usunąć tylko wtedy, gdy w życiu codziennym nie skasować lub usunąć całkowicie. W przeciwnym razie możemy zrobić, czego nie robić w życiu codziennym kiedykolwiek – tylko to jest urlop. I tak, że może on przebywać z wami zdrowym rozsądkiem – pijany, nie oznacza dobrego wypoczynku.

Spójrz na swoje życie z innej perspektywy, to jest możliwe, w jaki sposób „działać” w zwykłych sytuacjach, jest kluczem do dlaczego nie tracą na wadze.

load...