Hardware osoba czyszczenie. Rodzaje i funkcje

Zawartość:

W celu oczyszczenia powierzchni górnej martwe komórki naskórka oraz różnego rodzaju wysypki, stosuje się ręczne i sprzętu osoby czyszczącej. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych w oczyszczeniu twarzy ma swoje Przeciwwskazania: opryszczka, egzema, zmiany naczyniowe, nerwobóle, nadciśnienie i choroby serca.

load...

Obecnie kosmetyczne kosmetyczne oferują kilka sposobów oczyszczania twarzy użyciem różnych urządzeń: ultradźwiękowej i próżniową i sprzątanie szczotkowania typu (Brossazh).

Ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy

Kiedy procedura czyszczenia ultradźwiękowego poprawia metabolizm komórek zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny, stymuluje regenerację tkanek i aktywuje układ limfatyczny. Mikro-drgania, które są tworzone przy pomocy ultradźwięków, skóra łatwo i delikatnie masować, głęboko oczyszczając go z łoju, martwe komórki skóry, oczyszczając zatkane gruczoły łojowe. Cała procedura jest bezbolesna i szybka.

W przeciwieństwie do mycia ręcznego, ultradźwiękowego nie pozostawia widocznych śladów – zaczerwienienie i obrzęk, mogą być wykorzystywane nie tylko do jednostek, ale również na plecach, ramionach. Procedura jest pokazany kobiet z osobą mającą duże pory cierpi tłusty łojotok, przebarwienia.

Zalety czyszczenia ultradźwiękowego niewątpliwie obejmują odzyskiwanie i odmłodzenie skóry – procedura eliminuje rozciąganie lub ściskanie skóry. Ogólny widok twarzy po takim czyszczeniu ulega poprawie, zwiększając jej przepuszczalność dla kremów kosmetycznych i masek. Ponieważ wzrasta oczyszczających naturalną wilgotność skóry.

load...

Dla procedury bez etapów przygotowawczych, skóry twarzy po prostu oczyszczać konwencjonalnymi płyn jest następnie nakładana i specjalnego roztworu, który zawiera środki obierania i wodę mineralną. Po którym osoba narażona na ultradźwiękowych fal światła pochodzącego z płytek metalowych.

Osoba odkurzanie

Osoba odkurzanie jest wykonywane za pomocą tak zwanej rury próżniowej, znamienny tym, że sztucznie wytworzone podciśnienie, przy czym zanieczyszczenia porów jest rozciągnięty i wtyczki łojowych. Podczas procedury rury stopniowo przesuwa się przez powierzchnię skóry podczas pracy w miejscach łojowych długo zakorkowany.

W przeciwieństwie do mycia ręcznego, ten krok jest mniej bolesne i bardziej higieniczne. Jedną z wad tego odkurzania jest jego względna miałkości. Tak jak nie można stosować do ludzi, którzy mają wrażliwą skórę lub delikatnych naczyń, które są podatne na uszkodzenia i powstawanie sieci naczyń.

Przed zabiegiem skóra jest całkowicie oczyszczone od makijażu, a następnie wytarcie odtłuszczania tonizujące. Dalsze obszary problematyczne leczone specjalnym roztworze kosmetycznych. Po działają przy niskim napięciu prądu, rozpuszczania łoju i oczyszczania zatem zanieczyszczenia z powierzchni skóry i porów. Następnie skórę poddaje się obróbce próżniowej przyssawki, który jest okresowo myte za pomocą nadtlenku wodoru.

Procedura ta nie nadaje się do suchej skóry, przewlekłych dermatoz, różowe, głęboko osadzone trądzik, trądzik.

Sposób szczotkowania obuwia (Brossazh)

Podczas przeprowadzania sposobu szczotkowania czyszczenia używa specjalnej aparatury o różnych wymiennych dysz szczotki, które obracają się w różnych kierunkach, a tym samym delikatnie usuwa martwe komórki skóry. Metoda ta jest doskonale wpływa na krążenie skóry, odświeża ją, daje efekt lekkiego peelingu. Stosowane jako samodzielne leczenie lub jako preparat do innych metod, takich jak czyszczenie i masaż. Ale trzeba pamiętać, że ta metoda jest dobra tylko do czyszczenia powierzchniowych warstw skóry i głęboka penetracja nie wystarczy. Po szczotkowaniu zastosowane do maski kojące skórę.

Ze względu na fakt, że każda z tych metod ma intensywny wpływ na skórę, takie procedury nie mogą być odprowadzone. Będzie to wystarczy, aby oczyścić jeden, dwa lub trzy miesiące.

load...