Hair Extensions USG

Zawartość:

Ultradźwiękowe przedłużanie włosów – jest to nowa technologia, która ukazała się w 2006 roku. Wiadomo jest, że przeciętny ludzkich włosów rośnie jednego centymetra na miesiąc. Oraz w celu dotarcia do włosów o średniej długości, to ma pięć lat lub dłużej. W tym przypadku nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że twoje włosy nie będzie długo. Ponieważ ich wzrost wpływa na dość dużą liczbę powodów: pielęgnacja, żywienie, środowisko i tak dalej. USG przedłużanie włosów przybliży was do snu. Ponadto, jest ona w stanie poprawić niezbyt udane fryzurę, zrobić pasemka lub farbowanie, nie powodując żadnych szkód na włosy. Czym jest przedłużanie włosów tego typu?

load...

Istotą tej metody i jej bezpieczeństwa

Istnieje specjalna jednostka pracuje na USG, które pozwala, aby kapsuła bardziej małe, cienkie i całkowicie niewidoczne. Posiada mikroprocesor, który przekształca drgania akustyczne w energię mechaniczną. Oznacza to, że przez szczypce aplikator przechodzą fale ultradźwiękowe w pewnym okresie czasu, który jest umieszczany w pamięci urządzenia. Czas ten zależy od grubości konstrukcji kapsułki i włosów.

Fale wysyłane przy użyciu pęsety tylko na obszarze, gdzie klient łączy się z włosami dawcy włosów, dzięki czemu można zrobić doskonały uchwyt (kapsułki), który spełnia najwyższe wymagania. Urządzenie posiada procesor elektroniczny, który posiada automatyczny system, który monitoruje czas i energię. Wszystko to prowadzi do samej procedury przedłużania włosów lepiej i dużo szybciej.

USG rozszerzenia keratyny zwiększyć włosy pod wpływem ultradźwięków zmiękcza i punkt mocowania jest formowanie kapsułki. Sposób ten jest obecnie najbardziej delikatny i bezpieczny sposób przedłużania włosów, jak jego włosów nie jest konieczne, aby wystawiać na działanie szkodliwe ciepło. Oddziaływania fal ultradźwiękowych jest wysyłany tylko keratynę kapsułki i bardzo małe części włosów, które jest utworzone przez zamocowanie pasm.

Włosy, które buduje się w ten sposób, zawsze gęsta i bujna. Włos ustalania punktów, aby pamiętać, jest to absolutnie niemożliwe. W tym sposobie, przedłużenie włosów stosowane są z reguły tylko do włosów naturalnych. Z nimi można zrobić i kolor włosów i perm, a po pewnym czasie używać do przedłużania włosów ponownie. Ale stosowanie sztucznych pasm nie jest zalecane przez prawie wszystkich specjalistów.

load...

Ilość wieżowych włosy są zazwyczaj określane indywidualnie. Zależy on od gęstości klienta własnych włosów. Ale średniego zużycia stu do stu dwudziestu nici. Procedura trwa ultradźwiękowy włosy rosnącą średnią z dwóch do czterech godzin. Średni okres skarpetek do włosów – do sześciu miesięcy, a czasem dłużej. Tak mówią wielu, którzy próbowali to gromadzeniu się.


Pielęgnacja włosów po pojemności ultradźwiękowej

Kilka zalecenia dotyczące pielęgnacji:

  • Umyj włosy i głowę w pozycji pionowej. To nie jest do mycia włosów z głową pochyloną do przodu.
  • Nie idź do łóżka z głową unseasoned, mokre włosy.
  • Musisz użyć odżywcze balsamy, odżywki, maski, etc. Na całej długości włosów, oprócz domeny głównej.
  • Rub masek do włosów i balsam do korzeni włosów i kapsułek – przeciwwskazane.
  • Przed snem koniecznie warkocz włosy w warkocz lub zebrać w kucyk.
  • Czesanie włosów należy wmasować grzebień, którego zęby są wystarczająco szerokie i nie ma kule w ich końcówkach.
  • Konieczne jest przerzedzenie włosów palcami od nasady do końcówek dziennie, rano i wieczorem, aby uniknąć tworzenia się splątane włosy.
  • Najlepiej jest stosować specjalne szampony, odżywki do włosów rozszerzeniach i pędzle.
  • Również twarzy przedłużanie włosów USG nie wyklucza możliwości, aby korzystać z typowych stylizacji
  • Myj głowa powinna wynosić co najmniej 3 razy w tygodniu.

Jeśli użytkownik zdecyduje się zwiększyć swoje włosy, to jest ultradźwiękowy rozszerzenie włosy będą dla ciebie najbardziej skutecznych i najpewniejszym środkiem. Należy pamiętać, że tylko metoda ultradźwiękowa gwarantuje wynik, który może przekroczyć wszelkie oczekiwania.

load...