Gwoździe zaprojektować na spotkanie, małpy przeciwpożarowe: Małpa na lakier w żelu

Spodziewany w 2017 będzie wspaniały! To nie czyni „pług” konia i nie kłótliwy koguta: gospodyni roku – małpę Lekkie i cheeful. To jest trochę głośny i wietrznie, ale energia i entuzjazm. Bezpieczny i wyprzedzeniem pomoże uspokoić małpa tematyce Nail Art wzorem: jej wizerunek na wypielęgnowanych palców raczej zarozumiały człowiek z pewnością docenią.

load...

Zawartość:

Technika malowania farbami akrylowymi na lakier żel

Prosty i łatwy w użyciu farby akrylowe używane przez dłuższy czas mistrzów. Mogą być mieszane i rozcieńcza wodą. Kolor lekko spada niemal każdej powierzchni tłuszczu, w tym popularnej lakieru żelowego lub szelaku. Główną różnicą od farb akrylowych lakierów – nasycenie koloru: nawet drobne linie i żywy. Opierając się na lakieru żelowego, nie możemy zapomnieć o trzy podstawowe wymagania:

 1. Warstwa farby nie zbliży się do rolek, linię włosów lub wzdłuż krawędzi naskórka. W tych dziedzinach, może spowodować rozszczepienie nie jest połączone w jeden rdzeń warstwy wykończeniowej i lakieru żelowego.
 2. Bezpiecznie wypełnić farbą akrylową do 30% całkowitej powierzchni lakieru żelowego: interwencja ta nie doprowadzi do oderwania.
 3. Farba akrylowa, jak również praktycznie dowolny wygląd zewnętrzny, starannie pokryte odpowiednią technologię Top-żel.

Inne tajemnice do malowania farbami akrylowymi nie jest: nawet pogłoski o podwyższonych wymaganiach dotyczących tego materiału – przesada. Cóż, nie są jedynymi panami ulubionych jasności „Polikolor” lub „Dyumaks”, ale sprzedawane w sklepach kantstovarnyh niedrogą sztukę, takich jak „Decola”.

load...

Kolory farb doskonale miesza się ze sobą, aby zapewnić nieograniczoną paletę skromnym zestawie. W przypadku korzystania z bardzo rozcieńczonej kompozycji z wodą, nie jest konieczne: optymalna gęstość – konsystencji śmietany.

Ponadto, nie ma żadnych specjalnych wymagań co do szczotek: malować farbami akrylowymi szelaku może być cienkie i naturalne i syntetyczne. Wizards zmniejszyli swoje ręce w kręgu, osiągając minimalną grubość odpowiadającą skromnej wielkości „płótna” projektantów paznokci.

Warto wspomnieć, że podczas nieudanej elementu może szybko przetrzeć zwilżoną wodą bawełnianym wacikiem, ale to jest mistrz ma zaledwie kilka sekund. Po wyschnięciu farby zmywane znacznie gorszy i do usuwania powierzchni mają shlifovat.

Motyw „Małpa” akryle na lakier żel

Pomysł na rysunku skłoniły znalezione w sieci lniany worek zdjęć z zabawnymi małp i szlachetnym brązowym lakierem żelu, co jest dobre dla spotkań, małpy pożarowych.

Podstawa żelkot paznokci polski

Pracuj z naturalnych paznokci zaczynać się od standardowego przygotowania pokryć żelem polskiego. Jest to konieczne do leczenia naskórek i paznokcie polerowane wstępnie podając im jednolitą długość i kształt. Po zakończeniu procesu przygotowania i stosowania podkładu przejść do powłok dekoracyjnych.

 1. Pierwsza warstwa powinna być podstawowym żelu, ale w tym przypadku, wykorzystywane do kamuflażu Fundacji, która wykonuje obie funkcje: bazy i koloru bazowego. Przyjemny chłód naturalny sposób naturalny pojawiają się w połączeniu z płaszczem usług. W przypadku braku takiego materiału może przejść w zwykły sposób: stosować bazę i polimeryzacji w lampy, a następnie stosuje się światło szelak jako podstawa dla trzech środkowych palców.

 1. Kciuk i mały palec natychmiast po polimeryzacji pokrywy baza żelowa brązowej tonacji. Te paznokcie na idei nie będą urządzone. Do koloru, aby pokazać głębię, to wymaga co najmniej 2 warstw. Każdy piec przez lampę UV w ciągu 2-3 minut.
 2. Przed sporządzeniem wolną krawędź usunąć warstwę przylepną z zasadami światła: jako linia uśmiechu będzie mniejszy spread. „Płukanie” arc będzie stanowić dodatkową szczotkę zanurzone w Cleanser i dobrze wyciśniętą. Polimeryzuje się lepiej każdy palec oddzielnie: w żelu do paznokci nie mieć czasu, aby przepływać w dół na rolkach i uszkodzenie estetyczny wygląd powłoki. French manicure i malowania w 2 warstwach.

0.

Malowanie farbami akrylowymi

Gotowe paznokcie już wyglądać elegancko, ale najlepsze jest jeszcze przed nami. Gotowanie farbę akrylową lub utwórz pożądane odcienie dostępne. Musimy tylko trzy kolory: jasnobrązowy lub różowy na twarzy i małp tum; ciemny brąz dla pozostałych elementów; i żółty, traktować małpy banany i dodać „smaku” w raczej surowym palety.

5.

 1. Wybrany wzór jest genialny w swojej prostocie: kufa składa się z owalnym uśmiechu i dwa punkty dla oczu. Ciemnobrązowe loczki pozostaje tylko zwrócenie uszy i owalnego tum.

1.

 1. Otaczać ciemnobrązowy pysk, dorisovyvat ciała. Styl nie wymaga nawet proporcjach: ramion, nóg i farby ogon „na oko”, co daje dziwny kształt.

8.

 1. Kilka niedbale porzucony banana zakończyć kompozycję. Na całkowitym wyschnięciu obrazów potrzebują nie więcej niż 2 minuty, a projekt może być najwyższej pokryte żelem.

6.

 1. Po polimeryzacji lakieru nawierzchniowego kroplówki na kropli oleju naskórka.

Użyliśmy:

 • Baza korektor „Dark Rose” otFormula Profi (seriyaRoyal francuski)
 • Wykończeniowe i brązowy lakier żel z Shellac bluesky;
 • Podkład ProfiPrep i ProfiBond o wzorze Profi;
 • Remover warstwę dyspersji na Flugran.
 • Farby akrylowe „Polikolor”

Master: Urodenko Tatiana

load...