Gwintowany lub DVD wiadomością dla idealnego kształtu

Zawartość

Więc zdecydowaliśmy się kupić nowy film z treningu. Ale po raz enty natknąć bajecznym Muzychko 80, jasnozielone spodnie potowych i polaru. Cóż, nawet jeśli nie jest to tylko na nowym dysku, a następnie szkolenie jest wspaniałą kobietą z szóstej wielkości piersi w biodrach 40-ci polskich. O niezwykłych przykładów sztuki wideo z modelami, których widok sprawia, że ​​chcesz jechać i od razu zjeść bułkę, a my nie wspomnę, wszystko jest jasne. Twój zmysł estetyczny nie powinien cierpieć podczas ćwiczeń! Ponadto, śmiech – nie jest coś, co powinno spalić kalorie w trakcie sesji. Wypróbuj nowe rzeczy – nic śmiesznego, a wielki wpływ z minimum sprzętu i kosztów finansowych.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kristin McGee S3 Strong, Seksowny, smukły

Chyba już wspomniano S 3 w „trendy” 2017goda. Od tego czasu, Kristin McGee udało się nie tylko stać się osobistym trenerem gwiazd sterty bardziej znany w Stanach Zjednoczonych niż mamy (poważnie, wiesz kto to Bethany Frankel?), Ale także wydać nowy C3 płyty. Na niej znajdziesz Marzec 25 minut treningu. Ten power joga, pilates i joga dynamiczna. Bonus będzie niewielki, zaledwie pięć minut cardio zestaw, które powinny być przeprowadzone przed / po każdym wybraniu dziś trening. Christina mówi, że robi wystarczająco dużo dla jednego zestawu 25 minut stracić kilka funtów. Jednak na osobiste notatki, byłoby miło również zatrzymać przejadania się. Nawiasem mówiąc, dobra klasa C3 stres, więc jeśli są „zajęte”, lepiej umieścić tę płytę i rozłożyć matę.

[Powrót do spisu treści]

PranaVayu Joga z Dawidem Magone

PranaVayyu – nic dobrego starego Ashtanga Vinyasa w „perepevki” z młodych i, szczerze mówiąc, bardzo atrakcyjne instruktora David Magouna. „Światło” i „relaks” to joga może być wywołana tylko tych, którzy podejmują pierwszą sekwencję Avy bez najmniejszego wysiłku. Oznacza to zazwyczaj 20 lat praktyki jogi, nauka w różnych modnych szkołach indyjskich i … no, rozumiesz, to nie dla nas. Magoun wynalezione dynamiczne połączenie z jogi tybetańskiej medytacji. Prawdziwa paplanina w stylu New Age i długim nudnym opisem otwarcie czakry w duchu lokalnego rzemiosła na Kundalini Jogi w tym filmie nie jest. Wstaliśmy rano, rozłożyć koc i „oddech tadasana-stoku …” No, sama wiesz więcej. Dużym plusem jest to, że film jest dobry, harmonijne połączenie właściwej jogi, muzyki dyskretny i wyjaśnieniem takiej skomplikowanej i niejasnej zjawisk dla większości Europejczyków „oderwania się od wszystkiego, co do praktyki jogi.” Przynajmniej te 70 minut nie myśleć o pracy lub o domu. I tak, spójrz na Magouna jeszcze bardziej przyjemne niż inna blondynka z piersi silikonowych i „posiekane” triceps.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dance with Julianne

Pewnie moi polscy czytelnicy nie są zbyt zaznajomieni z pracą Julianne Hough. Jest to amerykańska gwiazda „Tańca z kimś tam” i piosenkarka muzyki country. Szczerze mówiąc, nie jestem fanem serialu, także i próby krajowe na ten temat prowadzą mnie do idei wieczór poświęcony ósmego marca w regionalnym ośrodku rekreacyjnym. Ale drogi od Giuliana, naprawdę dobre. W moim osobistym zdaniem jest to najlepsza kombinacja kroków tanecznych, dobrej aerobik intensywności i proste, dostępne, mówiąc, każdy ćwiczenia na zaostrzenie stref problemowych. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do większości „latinoobraznyh” video, to przynajmniej jest jasne, w jakim stopy, aby uruchomić sekwencję, tak że nie będzie się mylić, nawet w twoich oczach nie krosna instruktora wirowania.

[Powrót do spisu treści]

Balet: Total Body Workout

Przejazd do pięknej Mary Helen Bowers. Nic zresztą wspólnie z Panią Volochkova pomimo insynuacje na ten temat. Bowers – gwiazda New York City Ballet, a dokładnie wie, co marzy o przeciętnej kobiety. To prawda – tylko dwa słowa. Ciało baleriny. Batman-Plie i inne relevé tak dobrane, aby nie tylko zatrzymać, wreszcie flądry w stopach i dłoniach, a nie tylko sekwencję choreograficzny z należytą starannością, ale również stają się szczuplejsze bez treningu siłowego. Szczerze mówiąc, baletowego do ćwiczeń, moim zdaniem nic dobrego nie będzie tylko mesomorph. Spośród nich, po prostu A. Volochkova, więc lepiej nie torturować udanych Genetyki i przejąć władzę w normalnych wag ciężarami. Jest Pani bikini i bliska. Ale reszta baletu dadzą dokładnie, czego oczekuje się od niego.

[Powrót do spisu treści]

Jillian Michaels zabójca ABS

Doskonały pod każdym względem Gillian nie pogarsza się wraz z początkiem życia rodzinnego. Ciągle krzyczał do czynienia, aw ogóle, ma wszystkie te same urok „Soldier Jane, az drugiej włosy.” Bob Gill nacisnąć z przyjemnością. Na szczęście oba szkolenia z płyty nie zawierają żadnych ćwiczeń, które można zidentyfikować z zakrętami, wyciągów nóg i innych nudnych Novichkova zatrudnienia. Nawiasem mówiąc, którzy są uczuleni na i HIIT Wykonania „górali” i „Burpoe”, nie kupić płytę. Niech ktoś inny pyszni wspaniałą prasę. I tak, czasami robię ja na tym dysku, a to jest, jak to było, nie uważają, że jest zbyt łatwe lub Novichkova. Więc jeśli nienawidzisz naciśnij rockową, ale uwielbiam HIIT i szybką zmianę ćwiczeń bez reszty – do przodu.

[Powrót do spisu treści]

Empower Fitness boks Boot Camp

Przejazd przez Jamie „The Hurricane” Klempita. W oryginalnej wersji „amazonovskom” przyjdzie z siłowni piłkę, liny, rękawice i słodkie devochkovaya opakowań dla tych rzeczy. Rękawice, nawiasem mówiąc jest bardzo niewygodne, więc lepiej kupić już obecnie normalne „Everlast” jak dużych dziewczynek. Jednakże, jeśli myślisz, aby pokonać każdego, zwłaszcza ci, że nie trzeba. Płyta ta zawiera dość zwykłych-fitboks aerobik i ćwiczenia mogą być wykonywane w powietrzu i bez gruszki. Podczas jednej sesji treningu można spalić nawet 600 kalorii bez wychodzenia z mieszkania. I dość jazdy uosabia najnowsze trendy w dziedzinie treningu funkcjonalnego w świecie. Jeśli lubisz proste kroki i ćwiczenia, to nie jest dla ciebie. Ale fani szybkości, intensywności i stałej „rozmowy” dysk będzie służył wiernie. Po kilku miesiącach z niego ci, nawiasem mówiąc, jedynie bezpośredniej drodze do szkoły sztuk walki.

[Powrót do spisu treści]

Spodziewałem się więcej, codzienna Sweat Ciąża

Program

Sara Haley. Jaka jest, Pana zdaniem, przydatności do ciąży? Siedząc na fitbolchike, kruszonką nóg i obsługuje kilka gadać? Ale nic z tych rzeczy! Hip-hop, latin, wytrzymałość ćwiczenia z normalnej amplitudzie, i nie ma mowy o wewnętrznym świetle nowego życia, początkujący w macicy. To fitness. I tu kluczowym słowem – „pot”. To cardio i lampka zasilania jest rozpoznawana, nawiasem mówiąc, zaawansowany część środowiska medycznego, najlepszym sposobem, aby utrzymać zdrową masę ciała, czy bez wspaniałego duszności, wysokie ciśnienie krwi i utrudnione pracy. Sara Haley, nawiasem mówiąc, usuwa ten DVD jest naprawdę w ciąży, a nie z napowietrznej brzuchu, jak większość tych instruktorów. Można mieć pewność, że Instagramme pełna galeria z tego zdrowego dziecka. Płyta zawiera kalendarz ciąży, oraz wyjaśnienie urządzeń bezpieczeństwa ruchu dla każdego okresu. Jeśli jesteś zdrowy, a lekarz nie zabrania wam wykonywać – to jest to, czego potrzebujesz.

[Powrót do spisu treści]

Tracy Anderson Metoda: Post-Ciąża Workout

Szczerze mówiąc, Tracy Anderson, myślę, uh, amatorskie wymyślić. Cóż, nie można trehkilogrammovye hantle i Megaton cardio zrobić to plecy i ramiona. Dziewczyna 100% podnosi coś cięższego niż 3 kg, a czyni to wyraźnie w swoim wolnym Gwyneth i Madonna podczas treningu. Ale ja, tak, rozumiem. Rzadko trener wręcz wysypisk zwłaszcza ich prywatnego klienta szkolenia. Wtedy po prostu uciekają klienci słyszeli „intensywne”, „pot” i „opóźniona bolesność mięśni początek rano.” I nie chodzi o to, jak się trenuje Tracy, ale najbardziej udanych filmów dla młodych matek. Jednak, z całym moim osobistym fanatyzmu, nie zaleca się w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po zdarzeniu dotknąć większymi ciężarami. Po pierwsze, jest bezużyteczne, a z drugiej strony – nie wszystkie są dopuszczalne. Tracy Anderson udało się utworzyć trening tej intensywności, który spala tłuszcz, a więc nie „wypełnić” jej traumatyczne ćwiczenia. Dzięki tej płycie przywrócić koordynacji, wzmocnienie obszarów problemowych i poprawę funkcji serca. A „dostarcza” cichej i dyskretna muzyka i anty-stres „rozmowę” Bardzo Tracy. Więc obejrzeć film, jeśli to możliwe, powinno być bez tłumaczenia.

Jedyną wadą tej kolekcji jest, że koła muszą kupować za pośrednictwem Internetu. Jednak dobra połowa tej wspaniałości, można znaleźć wiesz gdzie. W naszym kraju, wygrywając autorskie widziałem zgrane w 30 do najbliższej księgarni na 2 tygodnie przed oficjalną premierą, więc szukać dysków, a nie wymówek.

load...