Gwint do depilacji: tanie i smaczne

Zawartość:

Dla naszych rodaków wątku usuwania włosów – stosunkowo nowej metody depilacji, choć historia miała dość stara. Aby przetrwały egipskiej nazwy „fatlah” i Arab „khite” oznacza usuwanie nadmiernego owłosienia za pomocą gwintu. Historycy uważają, że po raz pierwszy metoda ta została zastosowana w Turcji, w czasach starożytnych. Jest w naszym kraju depilacji włosów Strand – cud, a na wschodzie kontynentu, to jest tak samo powszechne jak oplotem.

load...

Co dobrego depilacji przy użyciu nici

W Indiach i na Bliskim Wschodzie mistrzowsko użycia nici uczyć dziewczęta z bardzo młodym wieku. W tym czasie, jak naszej córki od rana do nocy, bawiąc się lalkami, dziewczęta uczą się w wschodniej depilacji niechcianych włosów nici podczas ćwiczeń na swojego starszego przyjaciela. Uważa się, że każda wykształcona kobieta musi wiedzieć, jak kontrolować ich wygląd, w tym – właścicielem usunąć nadmiar włosów na ciele, jeśli jest to wymagane. Niestety, takie rzeczy nie są akceptowane w naszym regionie, aby nauczyć dzieci, więc wszyscy, aby spróbować wyobrazić sobie tę metodę należy wizytę u specjalisty. Oczywiście, odkrywa, że ​​jest nie tak łatwo, nie mówiąc już znaleźć mistrzem swojego rzemiosła – a nawet bardziej! Ale jeśli spotkasz kogoś, kto może kompetentnie prowadzenia woskowane nici, staniesz się jego (jej) stały klient.

Po pierwsze, włosy na twarzy, nawet najmniejsze – to prawdziwe „ból głowy”, ponieważ, aby usunąć je na stałe i nie tak łatwo bez podrażnień. Cienka nić został stworzony w celu usunięcia zbędnych włosków wszystko z powierzchni skóry. Jest to jeden z niewielu technik zdolnych nawet najmniejszy na stałe usunąć z twarzy.

Po drugie, woskowanie wątek – jest to najbardziej bezbolesny sposób, aby usunąć nadmiar włosów. Czy chcesz usunąć wąsy na górnej wardze lub nadać ładny kształt brwi – dobry specjalista pracy z wątku zrobi wszystko szybko i prawie nie boli. Fakt, że nitka wpływa tylko sam włosy, bez narażania na zniszczenie górnej warstwie naskórka.

Po trzecie, wątek zostaje schwytany przez różne włosy, więc depilacja jest o wiele szybciej. Chociaż ta metoda jest praktycznie bezbolesny, niektórzy klient z nadwrażliwej skórze doświadczyć dyskomfortu w jakikolwiek sposób. Tak szybko depilacji – zdecydowany plus dla tych, którzy boją się bólu.

load...

No i po czwarte, usuwanie włosów z gwintem, zazwyczaj znacznie tańsze niż inne rodzaje depilacji. Dlatego niemal każda kobieta może sobie pozwolić, aby przejść do salonu i usuwania włosków, psuje wygląd. Ponadto, usuwanie włosów przy pomocy gwintu – dość prosty sposób, które posiadają dowolną kobieta może, jeśli jest to pożądane. W tym przypadku, depilacja jest nie tylko skuteczne, ale również za darmo!


Istotą procedury, nici do usuwania włosów

Woskowane nici może być wykonane ręcznie, i może być używany do tego celu specjalne urządzenia. Istnieją specjalne samochody mechaniczne i elektryczne, które naśladują nawet włókna przesuwne. Jednak większość ekspertów wolą robić bez środków pomocniczych jak ręczne usuwanie włosów pozwala lepiej „czuć klienta.”

Zatem, dla tego typu depilacji rozpuszcza specjalnie przygotowany długości gwintu czterdziestu – pięćdziesięciu centymetrów. Niektórzy wolą bawełnę, inne działają tylko z jedwabnych nici. Do depilacji ukąszenia specjalista zęby w jednym z końców nici, a druga trzyma palce lewej dłoni. Środkowa część przędzy jest nawinięta na indeksie i środkowymi palcami prawej dłoni. Okazuje się, rodzaj pętli, który przechwytuje liczba włosków do usunięcia. Małe sznurka gwint – i nadmiar rośliny usunięto z powierzchni z pęcherzyków. Odbywa się to tak szybko, że klient po prostu nie mają czasu, aby czuć ostry ból.

Jeśli chcesz dowiedzieć się tę procedurę w domu, to najlepiej trenować na piechotę: istnieją specjalne precyzja nie jest konieczne, a ramiona znudzi mniej. Sieć jest pełna filmy ze szkoleniami dla wątku usuwania włosów. Jeśli masz rękę, wtedy bardzo szybko być w stanie zrobić, aby usunąć włosy z organizmu, bez uciekania się do usług profesjonalnych kosmetyczek. Tylko nie zapomnij przed depilacją oczyścić i odtłuścić skórę i jest jeszcze lepiej do pary. Więc nie tylko uniknąć niepotrzebnego bólu, ale również istotny podrażnienie skóry.

Kilka wskazówek i ostrzeżeń o wątku depilacji

W taki sam sposób, jak w przypadku innych rodzajów depilacji, usuwanie włosów na wątek ma przeciwwskazań. Są one dość standardowe, ale warto wiedzieć, którzy wyruszyli w wątku włosów woskiem. Więc tak:

 • Uszkodzenie skóry na obszarach epiliruemyh skóry. Ponieważ wątek chwyta włosy u nasady, może to boli i uszkodzoną skórę.
 • Herpes w ostrej formie. Po pierwsze, wątek może szkodzić zakażonego obszaru, a po drugie, istnieje wysokie ryzyko zakażeń.
 • Brodawki, mola, brodawczaków. To może pogorszyć przyrosty uszkadzając ich podczas depilacji.
 • Oparzenie słoneczne. Ze względu na zwiększoną wrażliwość skóry są wzmocnione ból, wysokie ryzyko przewlekłego podrażnienia skóry.
 • Nasilenie objawów chorób przewlekłych. Zwiększone ryzyko podrażnień i infekcji.
 • Ciąża i laktacja. Ból może działać szkodliwie na dziecko, a także wpływ na jakość i ilość mleka matki.
 • Onkologia. W przypadku raka obniżonej odporności, zwiększone ryzyko zakażenia.

Ponadto, po zakończeniu procedury wątku depilacji, nie zapomnij o kilku prostych zasadach. Ich przestrzeganie pomoże Ci dużo czasu, aby zapisać wynik i uniknąć wielu kłopotów:

 • Nie idź do łaźni, sauny i solarium przez kilka dni po usunięciu pasemka włosów.
 • W dzień po depilacji, nie stosuje się na skórze bez makijażu, pozostawiono tylko umyć czystą wodą.
 • Kilka dni nie jest możliwe nie tylko do opalania, ale po prostu wystawiać skóry na działanie promieni UV. Więc, wyjdź na zewnątrz, nie zapomnij użyć specjalny krem ​​ochronny z filtrem SPF.
 • Aby wzmocnić efekt, użyj narzędzia do spowolnienia wzrostu włosów.

Główną wadą wątku usuwania włosów jest to, że metoda ta jest nadal źle rozmieszczone na terytorium naszego kraju. Chociaż coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje tę szczególną usługę dla swoich klientów, ponieważ ten rodzaj depilacji staje się modne. Więc czytelników, mieszkających w dużych miastach, nie będzie łatwo przetestować działanie nowej metody na sobie. Ale ci, którzy mieszkają w odległych obszarach, aby znaleźć specjalistę, jest znacznie trudniejsze. W takich przypadkach najlepszym sposobem na znalezienie mistrza wątku Depilacja – odnoszą się do obszarów, gdzie występują liczne południowe diaspora. Jest tam, że jesteś pewny, aby znaleźć odpowiedniego specjalisty.

load...