Gwint brwi w domu: dwa różne sposoby skubania

Gładkie wygięte brwi zrobić twarz kobiety atrakcyjne. Staje się bardziej otwarty. Dlatego kobiety zawsze starał się utrzymać idealny kształt brwi wszelkimi możliwymi środkami. Można to zrobić samemu w domu – pęsety, na przykład, ale można zwrócić się do specjalistów, którzy będą modelują idealny do kształtu brwi twarz, malować je w żądanym kolorze. Jest to możliwe do zrobienia trwałego makijażu brwi. Ale ostatnio coraz bardziej popularne jest kształtowanie brwi wątku. Ta starożytna metoda stosowana przez kobiety w krajach wschodnich, zawsze pozostają atrakcyjne.

load...

Zawartość:

„Oblicz” idealną formą

Sprzęt brwi wątku korekcja

Małe dziewczynki na Wschodzie od dzieciństwa uczył się sztuki urody. Co jest godne uwagi jest to, że piękno może być utworzone z pojedynczej nici bawełnianych. W Wschodu i Azji Południowo-Środkowego, ta procedura odbywa się w każdym salonie kosmetycznym. Co więcej, metoda ta jest nie tylko brwi i nici korekta i usuwanie włosów na wszystkich obszarach twarzy i ciała. W tradycyjnych indyjskich rodzin wszystkie kobiety usunąć nadmiar włosów na własnej wątku.

load...

Metoda ta jest bardzo prosta i skuteczna. Kształt brwi natychmiast staje się bardzo wyraziste, ponieważ wraz z dużymi i wyrywanie włosów puch, których nie można usunąć za pomocą pęsety.

Opanowanie tej metody wymaga pewnej zręczności i doświadczenia. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Aby to zrobić, można zobaczyć film demonstracyjny, który jest Internet. Technika ta polega na tym, że gwint jest wyciągana silnie, że atakuje pętlę włosów, która ciągnie się gwałtownie. Tradycyjnie, orientalne kobiet zajmuje jeden koniec zębami gwintu, ale tylko wtedy, gdy jest to wygodne do modelowania brwi inną osobę niż siebie. Jeśli się samemu, trzeba zachować swoje ręce. Końce gwintu są związane w środku nici jest skręcona w pętli. Więc to jest możliwe, aby usunąć włosy na górnej wardze, brodzie, brodawek w okolicy. Przypomnijmy, nitka musi być koniecznie bawełny, ponieważ syntetyczna zelektryfikowana i nie tworzy żądane napięcie i jedwabiście gładka też tak będzie ześlizgiwać.

W Salony piękności użyć specjalnego wątku kosmetycznego. Jest subtelnie przeplatanie przędzy nylonowej z szybkim kontakcie ze skórą jest łatwo uchwycić włosy żądanej, a przy szarpn ich ciągnięcie. Dlatego korekta wątku jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby kształtować brwi symulację. Wątek rejestruje te włosy, które pincety, aby odebrać to możliwe.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Kształt brwi wątek po korekcji jest przechowywana przez około miesiąc. Po że włosy odrastają. Jego struktura, to nie zmienia się (nie wierzę ci, którzy mówią, że zdalne włosy rosną bardziej subtelne i niepozorne). Czasami po wyciągnięciu włosy tak małej zaczerwienienie, ale oni szybko mijają. Aby podrażnienie skóry nie rozprzestrzenił się, a nie było zakażenia po zabiegu, należy antyseptyczny dla skóry.

Plusy i minusy wyrywanie wątku

Już nazwie wśród zalet takiego sposobu korekty brwi ich idealnego kształtu. Ponadto, procedura jest bolesne, choć (zwłaszcza, gdy robisz to po raz pierwszy), ale bardzo szybki. Nie musisz znosić długie wyrywanie, jak to ma miejsce w przypadku stosowania pęsety. Lecz pomimo tego, uczucie zależy od progu bólu, i jest różne dla każdego użytkownika. Jeśli procedura jest wykonywana prawidłowo, skóra nie jest rannych. Ponadto złuszczający wyraźny efekt – żarnik usuwa się za pomocą nie tylko niechcianych włosków i martwe komórki naskórka.

Wśród uchybień procedury można nazwać złożoność jego wykonania w domu. Po tym wszystkim, nasze dziewczęta nie mają umiejętności, takich jak Wschodniej. Ale wraz z rozwojem wschodniej diaspory w naszym kraju, wiele salonów kosmetycznych wdrożyły tę usługę, a ceny nie są wspaniałe – zazwyczaj nie wiele więcej niż koszt manicure. Dlatego też, zawsze można znaleźć salon kosmetyczny, w którym można dokonać korekcji jakości brwi wątek.

Inną wadą postępowania – ostry ból. Gdy wyrywanie pincety skóry traktuje się lodem, co zmniejsza bolesność. Gdy ta metoda korekcji wątku nie działa, ponieważ mokre włosy całkowicie chcą trzymać się przędzy. Ale wyrywanie pęsety, a procedura nie jest przyjemne, a wszyscy pamiętamy, że „Piękno wymaga poświęcenia” i tak w kółko śmiał brew korekty.

Gwint brwi w domu

Jeżeli jesteś dzielna dziewczyna, która uwielbia eksperymentować, można nauczyć się sztuki wątku usuwania włosów w domu. Może nie od razu uda, ale potem na indyjskich dziewcząt pewno się natychmiast. Przygotuj przędzy bawełnianej średniej grubości, kremu nawilżającego, miski z ciepłą wodą, płatki kosmetyczne, kostkami lodu.

Pierwszym sposobem wytwarzania

Krem ​​

. Przed wątku korekcyjny powinien przygotować skórę do zabiegu. Wyrywanie strefę smarować krem. Niech to moczyć w odczekać kilka minut, a następnie moczyć wacików w gorącej wodzie i stosuje się do brwi. Jest to konieczne, aby usunąć resztki kremu, które nie mają czasu, aby wchłonąć. Rozwinąć wymaganą ilość nici, krawat i przekręcić go w sposób pokazany na zdjęciu lub filmie. Pętla nici na powierzchni wzrostu włosa stopniowo przesuwał, rzucając go na nadmiar włosów i ciągnięcie. W wyniku tej procedury, włosy są wyciągane. Po Proces korekcji kształtu brwi zakończeniu zastosowanie kostek lodu, a po raz kolejny smarować krem.

Drugim sposobem rasparivaniem

Różnica polega na przygotowaniu do zabiegu. Nie zaczyna się przy zastosowaniu kremu i parze skóry. Można pokrywać się z korektą brwi w tym czasie, kiedy miał tylko kąpiel, ale można w parę twarzy, po siedząc na miskę gorącej wodzie przez 10-15 minut. Następnie skórę powinno się oczyścić. Ostrożnie przetrzyj miejsce dołączonej do obsługi tonik, z czego składa się z alkoholem lub jakimkolwiek innym roztworze zawierający alkohol. Na przykład, nagietek nalewki. Ta procedura defats skórę i strach przed skażeniem w przypadku kontuzji.

Poprzez dostosowanie kształtu brwi wyrywania włosów tylko w kierunku ich wzrostu. Dzięki temu, można uniknąć uszkodzenia skóry, zmniejszają ból. Po zabiegu, być cool i nawilżają skórę. Można użyć kostkę lodu lub specjalnego płynu chłodzącego, aby usunąć obrzęk i zaczerwienienie skóry. Następnie stosuje się do obszaru usuwania włosów balsam.

Jak zmniejszyć ból?

Aby zminimalizować ból podczas zabiegu i uniknąć stanu zapalnego po tym, trzeba wybrać prawidłowo procedurę. Nigdy nie uruchamiaj go podczas PMS lub w pierwszych dniach miesiączki, w tym okresie kobiecego ciała najbardziej podatne na ból. Nie podnoś modelowania brwi, jeśli jesteś zmęczony po ciężkim dniu pracy. W tym czasie korpus jest wyczerpana i wymaga resztę, a więc układ odpornościowy jest osłabiony. Zwiększa to prawdopodobieństwo infekcji i zapalenia. Nie wykonywać żadnych manipulacji brwiami, jeśli powierzchnia skóry w okolicy brwi już stan zapalny lub podrażnienie. Procedura ta będzie tylko pogorszyć stan zapalny.

Metoda wyrywanie ciąg wideo

Główną zasadą jest, aby zmniejszyć ból – Uważaj na parze skórę przed zabiegiem. Gdy pory są najbardziej otwarte, włosy są usuwane łatwiej, co oznacza, że ​​nie boli.

load...