Gwiazdy Hollywood: 5 ikony stylu

Glossy Media coroczne rankingi najbardziej stylowych gwiazd. Z roku na rok, skład tych listach mogą być różne, ale ten wspaniały pięć konsekwentnie staje się jednym z najbardziej stylowych gwiazd.

load...

Kate Bosworth

Kate zawsze wyróżnia się cienką, wyjątkowe poczucie stylu. Nawet codzienne obrazy aktorka chce patrzeć z zainteresowaniem, nie wspominając o urzędowej publikacji. Na każdy dzień Kate rzadko wybiera ultimatum kobiece stroje i rzadko nosi wysokie obcasy, preferując szorstkie buty, szalik i obszernych szorty. To nie przeszkadza młodą aktorkę, aby przekształcić się w nowoczesne księżniczki na czerwonym dywanie. Niezaprzeczalny i najważniejszą zaletą stylu Bosworth jest to, że może on być kopiowane, nie mając zdolności finansowej aktorki Hollywood. Wkrótce będziemy mieli kolejny kawałek inspiracji Kate, bo dziewczyna pojawi się na czerwonym dywanie z okazji premiery swojego nowego filmu „Speed: autobus 657”. Kate gra córkę niebezpieczny gangster (Robert De Niro), który chce dać jej zarządzania sprawami, ale uparta dziewczyna nie będzie miała nic wspólnego z działalnością przestępczą ojca. W tym czasie podległy mu Vaughn (Jeffrey Dean Morgan) kradną szefa własne pieniądze na leczenie śmiertelnie chorego córki. W próbie ucieczki złodziei zmuszeni przejąć autobus miejski i wziąć zakładników pasażerów … „Speed: Autobus 657” patrzeć w kinie w dniu 12 listopada.

Jessica Alba

Właściciel nieskończenie ładny wygląd, wydaje się absolutnie nie zmieniają się wraz z wiekiem. Jessica stała się matką dwojga dzieci, ale nadal afiszować idealne ciało i ubranie z niesamowitym smakiem, nawet jeśli tylko na spacer z dziećmi. Aktorka wielokrotnie pojawiała się na okładkach magazynów mody i został przeprowadzony w jego wspaniałym stylu. Nie ma nic dziwnego w tym, że kobiety na całym świecie chcą poznać sekrety gwiazd jak idealnych zdjęć. I Jessica zrezygnował, ona powiedziała mi, że wierzył w absolutnie każdej szafie powinny być obowiązkowe 6 osprzęt i te same podstawowe ubrania. Wśród akcesoriów aktorka zidentyfikowanych: baletki, buty wieczór z wysokich obcasach, zbiorczego worka, sprzęgło, pierścień koktajl i idealnym typem osoby okulary. Niezbędne odzieży według Alba są: czarne skórzane kurtki skórzane czarny płaszcz, jakość, małe prawy koszulki sukienki bez nadruku w kolorze czarnym, białym i szarym kolorze, idealne dopasowane dżinsy i doskonalić swój typ rysunku kurtkę. Zgodnie z zasadami stylu Jessica Alba elementów garderoby nigdy nie pozwoli Ci być uwięziony z wyborem stroju. Patrz wskazówki dotyczące ikoną stylu hojny w polskim kinie widzowie nie będzie szybko, prawie rok później. Jessica gra ukochaną Jason Steytema powrót słynnych „Mechanika”. „Mechanik: Resurrection” ukaże się na ekranach polskich sześć miesięcy po oficjalnej premierze w Stanach Zjednoczonych, 25 sierpnia 2017 roku.

load...

Emma Watson

Młody, ale już dużo osiągnęła brytyjska aktorka, która podbija Hollywood skokowo. Emma nie wygląda jak typowy gwiazdka: nie jest zainteresowane strony, imprez i pokazów mody. Ona jest aktywnie zaangażowane w ich edukacji, życia osobistego ukrywa przed opinią publiczną i prowadzi przyjaźń z popularnych gwiazd. Ale samotny Zauchka Watson jest zupełnie inna. Emma wygląda świetnie, że śledzi trendy i krytyków mody wpływa nie tylko ich wyjścia na czerwonym dywanie, ale codzienne obrazy, w przeciwieństwie do swoich kolegów z łatwością radzić sobie bez pomocy stylistów. Emma według zasady „mniej – jest lepsze”, a nie przeciążenia łuk zbędnych szczegółów, zatrzymując się w jednym lub dwoma akcentami. Ma słabość do małych i jasne szminki i nie boi się eksperymentować ze stylami, pozostając dyskretny w doborze kolorów. Ale szczerze podziwiam nie tylko styl Emmy, ale jeszcze bardziej – jej talent. W połowie września na premierze Toronto Film Festival dramatu „Colonia Dignidad”, która Watson zagrała młoda Niemka Lena, która wraz z mężem jest w centrum wojskowego zamachu stanu z 1973 roku w Chile. Jej mąż porywa bohaterkę tajną policję, a jego dążenie do przewodzenia Lena „charytatywną i edukacyjną społeczeństwa” Dignidad „. Film okazał się chwytliwy dla życia, a gra Emma jak zawsze godne pochwały najbardziej genialny.

Kerry Washington

Dla stylu Washington został poddany w ostatnich dziesięciu latach, znaczące zmiany. I pomimo faktu, że Kerry nie jest jednym z tych, którzy są chętni do eksperymentów, udaje jej się zawsze na szczycie stylowej formie. Na przykład, Waszyngton jest już prawie niemożliwe, aby zobaczyć w mini, ale aktorka „z hukiem” współpracuje z kolorem. Najbardziej śmiałe, jasne i pozornie niekompatybilnych kombinacje kolorów na ciemnej skórze Kerry wyglądała niesamowicie. Jej zastrzeżone Długość sukni – do połowy łydki, co najmniej – na podłodze, sylwetki aktorka wybiera zastrzeżone, agresywny seksualność nie jest interesująca. Tekstura i drukowania tkanin mogą być bardzo zróżnicowane, nie jest gwiazdą „Skandal” nie ogranicza się. Jeśli chodzi o buty, to nie zmienia Kerry – średnio pompy pięty stać się jego znakiem rozpoznawczym. Oto, co ona Kerry o jego stylu: „Wolę zrównoważony sposób, który nie ściąga uwagę to nie znaczy, trzeba ubierać się jak zakonnica, ale także w stroje kąpielowe konkurencji, ja również uczestniczyć nie zamierza się z koniecznością złotego środka ..! „. Dla takiej mądrej postawy wobec własnego stylu magazynu People został wyróżniony prestiżowym tytułem „Kerry najbardziej stylowych kobiet w roku”.

Olivia Palermo

Olivia stał się sławny dzięki swoim naturalnym i ekscytujących zdjęć. Uczucie, że dziewczyna, łatwo i bez wysiłku wybiera się jako stroje dla każdego dnia, a dla placówek świeckich. Dużą uwagę zwraca się na wyposażeniu: Olivia ogromną kolekcję biżuterii dla każdego smaku, koloru i rozmiaru. Jednak najlepsza część, oczywiście, biżuteria jest tak pretensjonalny i pragnienie ostentacji mają żadnego związku z stylu dziewczyny. Dużo uwagi poświęca się buty i torebki, ale Ubiory głowy Palermo Nie wentylator, okresowo czynić wyjątek tylko dla szerokim rondem kapelusza. Głównym rada dla wszystkich dziewczyn na świecie przez Olivia służyć frazę: „Bądź stylowa, nie gonić sposób mody i innych ludzi.” Palermo wielokrotnie mówił, że najważniejsze w tworzeniu własnego stylu ona uważa indywidualność: „. Jak najszybciej zapomnieć o sobie, swoich uczuciach, komfort – obraz jest rozpadającym” Wygrana-wygrana fundusze inwestycyjne dziewczyna nazywa usług krawieckich, jak ubrania idealnie dopasowane w dobie masowego rynku jest w stanie zrobić wrażenie na kimś.

load...