Gwałtowny wzrost paznokci z wykorzystaniem zasobników

Zawartość:

Piękne ręcznie z dziewczyna – znak jej pielęgnacji. Jeśli oblez pomalować sobie paznokcie o różnych długościach i kształtach, a tam są zadziory na każdym palcu, to od razu rzuca się w oczy i odpycha. Piękny manicure jest przyciągany.

load...

Wiele dziewczyn marzy o długich paznokciach, z ich, a nie naliczone. Ale nie każdy jest w stanie rozwijać swoje paznokcie żądaną długość. I to nie jest tak trudne – dobra pomoc do kąpieli dla szybkiego wzrostu paznokci. Poniższe omówienie z nich będzie.

Rośnie dobrze tylko zdrowe paznokcie. Jeśli rozcieńczona płytkę paznokcia po licznych rozszerzeń, jeśli złuszczają paznokcie, popękane i połamane, że nigdy nie będzie rosnąć długo. Najpierw trzeba je przywrócić i leczyć.

Jeśli z jakiegoś czasu uzależnionych żelu lub akrylu otoczkowanie, twoja płyta paznokci stało się bardzo cienka. Można przywrócić go przy pomocy specjalnych urządzeń (duży wybór, można znaleźć w każdej drogerii). Dobrze wzmacnia paznokcie soli morskiej. Wybierasz się na wakacje do morza, opuścić Dom Polski do paznokci. Już w tym tygodniu paznokcie staną się mocniejsze i grubsze. W domu, można zrobić kąpiel z solą morską. Wystarczy rozcieńczyć soli w ciepłej wodzie i trzymać ręce w wannie przez co najmniej 15 minut. Powtórz tę procedurę, na co dzień, a wynik nie potrwa długo.

Jeśli nie buduje się paznokcie, ale są one nadal złuszczają i przerwa, a następnie ciało brakuje wapnia. Wprowadź do swojej diety produktów bogatych w wapń – jest to ryby i nabiał. Propylu przebieg witamin na wysoką zawartość wapnia.

load...

Kiedy paznokcie dostanie zdrowy wygląd, można rozpocząć do podjęcia działań w celu ich szybkiego wzrostu. W domu, dobrze jest pomóc specjalną kąpiel. Ich wybór jest bardzo duży, najważniejsze – aby ją znaleźć, a to nie będzie trudne, a wynik to nie potrwa długo.


Powrót do spisu treści

Kąpiele solne: sól morska wykorzystanie

Jak wspomniano wcześniej, paznokcie przydatna sól. Ich szybkiego wzrostu jest dobrze nadaje się do kąpieli soli jodu. Szkło wody wymaga trzech łyżki soli (najlepiej morskie bez aromatów i innych substancji chemicznych) oraz jedną łyżeczkę jodu. Trzymać palce w kąpieli przez 20 minut Jod jest bardzo dobry wpływ na wzrost paznokci. Są one przydatne, nawet w nocy rozpostartymi paznokci. Ale problemem jest to, że w godzinach porannych płytki paznokcia będzie miała żółtawy odcień. Jeśli nie idzie nigdzie rano iść, potem przed snem umieścić jodu na wacikiem i smarujemy każdy paznokieć. Rano lub nakraste lakier do paznokci, czy prace domowe. Z licznych kontaktów z jodem wody będzie zmyć.
Powrót do spisu treści

W łaźni olejowej: Olej z oliwek jest bardzo użyteczny

Dobry efekt na paznokciach i oleju. Ogrzewa się nieco oleju z oliwek w łaźni wodnej i przechowywać przez co najmniej 10 palców, a najlepiej 30 minut. Jeśli dużo oleju, a następnie zanurzyć w wannie całkowicie ręce – skóra staje się aksamitna. Możesz dodać ocet jabłkowy cydr olej w stosunku 1: 1. Kąpiel ta jest również bardzo użyteczna. Po łaźni olejowej powinien mokrej ściereczki umyć ręce wodą z mydłem i wodą.
Powrót do spisu treści

Mleko do kąpieli mleko, miód i sok z cytryny

Jeśli uważasz, że kąpiel olejowa nie jest bardzo przyjemne, może chcesz mleko i miód i cytryna kąpieli. Rozgrzać pół szklanki mleka, dodać dwie łyżki miodu i wycisnąć sok z połowy cytryny. Wymieszać wszystkie składniki, aż będzie gładkie. Dolne końce palców do otrzymanej masy w 20 minut. Sok cytrynowy ma bardzo dobry wpływ. Można nawet tylko do rozmaz swoje paznokcie. Jest to szczególnie przydatne, gdy płytka paznokcia na skutek długotrwałego stosowania nie są najwyższej jakości lakiery nabyte odcień żółtawy. Lemon usuwa żółknięcie i wrócić zdrowy blask.


Powrót do spisu treści

Wanny pieprz: czerwony pieprz przyspiesza wzrost paznokci

Dobra kąpiel z czerwonym pieprzem. Trzeba będzie łyżeczkę kremu do rąk, pół łyżeczki wody i taką samą ilość czerwonego pieprzu. Wszystko wymieszać w misce i stopić w kąpieli wodnej. Przechowywać koniuszki palców w kąpieli wynosi nie więcej niż 20 minut. Kąpiel jest bardzo skuteczny, paznokcie rzeczywiście rosną skokowo, ale aby taka maska może być nie więcej niż raz w tygodniu.
Powrót do spisu treści

Tace drożdżowe: opcja dla smakoszy

Ponieważ drożdże są wymienione, nie możemy zostawić na bok tacę i z tego produktu. Ale konieczne jest zastrzeżenie, że jest wyśmienite. Do jego przygotowania potrzebne, oprócz drożdży, jagód jarzębiny i śmietany. Posiekać pół szklanki jagód jarzębina (można przewijać maszynce do mięsa), dodać dwie łyżki kwaśnej śmietany, jeden – drożdże, wlać szklankę wody i dokładnie wymieszać. Przydatne waga gotowa. Przechowywać go w swoje ręce przez co najmniej 20 minut.

Aby osiągnąć dobre rezultaty, spróbuj zrobić te procedury codziennie. Można zrobić to samo tacę i mogą być zmieniane. Idealnie tace powinny być wykonane w ciągu miesiąca, to będzie dość kilka razy w tygodniu (lub pieprz raz w tygodniu). Bądź przygotowany na to, że w tym miesiącu nie trzeba malować paznokcie, jak zrobić kąpiel do pomalowanymi paznokciami bezcelowe.

W celu paznokci rosły dobrze i były zdrowe w tym samym czasie, nie zapomnij umieścić swoje ręce na balsam i uchwyt specjalny olej naskórka. Kiedy jest czas wolny, wcieraj w płytki paznokci specjalnym woskiem. On sprawia, że ​​paznokcie gładkie i trwałe. Wosk polski jest sprzedawany w aptekach w małych słoikach.

Podnieść lakier dokładnie. Lepiej jest nabyć korzyści apteki, które nie są obecnie wzmacniający farb wszystkich kolorach. Jeżeli jesteś pewien, preferowaną marką jest dobre, jeśli są witaminy w lakierze. Unikaj lakierów, które zawierają toluenu i formaldehydu, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki będą daremne rosną paznokcie.

load...