Grzebień do włosów – jak wybrać?

Wiadomym jest, że grzebień (i ekwiwalent na pewnych etapach rozwoju ludzkiego muszelki) uznano przedmiotem toalecie damskiej, który został przypisany szczególną rolę. Często czesać włosy, które nie różniły się więcej według typu, były inkrustowane drogimi kamieniami i metalami. W tym przykładzie wykonania, może być nie tyle konieczność (jak fryzury wykonane na kilka miesięcy, a nawet musiał spać), ale wykwintne i drogie dekoracji. Wiadomym jest, że w Anglii i we Francji grzebieni mogłyby działać jako kosztowny dar rodziny królewskiej.

load...

Te dni, grzebień nie jest drogim hobby lub przedmiotem toaletowego Główną ozdoba kobiecej torebce. Tylko dla współczesnego człowieka niezastąpione grzebień do higieny osobistej i nie więcej niż.

Wiele osób nie myśleć o tym, jak wybrać grzebień poprawnie, dopóki nie zauważy, że mają problemy z włosami. Wynika to częściowo ze względu na brak zrozumienia i niezdolność do wyboru odpowiednich opcji grzebienie, które odpowiadają ich indywidualnym.

Dziś, gdy profesjonalne grzebienie włosy weszła na rynek niż zwykły, przeciętny konsument, jest o wiele łatwiej wybrać grzebień, najbardziej odpowiedni dla danego typu włosów, długość i sposób materiał, z którego jest wykonany. Każdy jest zaznajomiony z kilku rodzajów grzebieni, które można teraz znaleźć w każdym sklepie fryzjerstwa.

Jeśli nie wiesz, co jest lepsze do grzebień, to wskazane jest, aby wybrać uniwersalny lub ogólnie, że jest odpowiedni dla Twojego rodzaju włosów. Obecnie żaden z czołowych fryzjerów stylistów i nie może dać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co jest lepsze dla grzebienia do włosów. Warto również pamiętając, że zawodowi grzebienie można kupić w sklepach. Na przykład, kupić grzebień do włosów rozszerzenia, trzeba odwiedzić kilka sklepów w celu wyboru optymalnego wariantu dla Twoich włosów.

load...

Rodzaje grzebieni

Dosyć wiedzieć jak wybrać grzebień, a skupiamy się tylko na dwie części – od sztywności, która określa stopień dopasowania grzebienia palma pod presją, a na jego wygląd zewnętrzny, że osiemdziesiąt procent przypadku absolutnie nie można powiedzieć nic na temat jego jakości. Nie można korzystać z tych dwóch parametrów, aby wybrać temat pielęgnacji włosów, która wpływa nie tylko ich wygląd, ale także swoje komfortowe uczucie.

Profesjonalne i pół-profesjonalnych grzebienie

Kilka typów można wyróżnić wśród profesjonalnych grzebienie do włosów. Pierwszy typ – te grzebienie które są wykorzystywane w działalności zawodowej sztuce mistrza fryzjerskiego. Te grzebienie można przypisać grzebień do stylizacji włosów grzebień do strzyżenia włosów, grzebień do prostowania włosów. Po przeczytaniu cały artykuł możesz sam zdecydować, z grzebieniem czesać włosy lepiej jest dla ciebie.

Z reguły istnieje kilka rodzajów najczęstszych dzisiaj grzebieni. Przede wszystkim, można je podzielić na grzebień do włosów rozszerzeniach i naturalne, naturalne włosy.

Jeśli określona przez co grzebień jest najlepsze dla włosów z punktu widzenia produkcji materialnej, warto zauważyć, że dokonane może być cokolwiek – silikon, drewno, włókna węglowego, materiałów syntetycznych, tworzyw sztucznych o różnej kruchości, metalu itp Najważniejszą rzeczą w tym. Sprawa – wybierz coś, co w żadnym wypadku nie spowoduje takich warunków do włosów, takich jak kruche, suche i obecność łupieżu.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że najlepszym wyborem będzie drewniany grzebień do włosów, ponieważ zęby grzebieni są wykonane z naturalnych materiałów i oko należy podchodzić dowolną osobę w dowolnym celu. Niestety tak nie jest. Drewniany grzebień do włosów może zostać wybrana jako zwykły grzebieniem w łazience, ale takie jak grzebień do prostowania włosów i czesanie włosów rozszerzeń nie jest zalecane.

Maszynki do strzyżenia włosów grzebień

Maszynki do strzyżenia włosów grzebień powinien zostać wybrany bezpośrednio kapitana, który będzie trzymać się ostrzyc. To nie powinno być zbyt trudne, aby pociągnąć za włosy (stąd, zęby nie muszą być często znajduje), to nie będzie ogrzewana za pomocą suszarki z gorącym powietrzem, tak aby nie spalić skórę głowy lub uszu, i pożądane jest, aby wybrać grzebień z długim uchwytem. Przy wyborze fryzury drewniany grzebień, chodzi dość szybko pogarsza się z wilgocią i ciepłym lub gorącym powietrzem.

Grzebienie do stylizacji włosów

Dziś fryzjera można znaleźć ogromny wybór szczotkowanie – grzebienie stylizacji włosów. Ten kształt cylindryczny grzebień, często z włosia sztucznego na całej powierzchni, w celu nie tylko plastrze lub curl włosy, ale dla wszystkich, że może on być stosowany jako prostownik. W tym przypadku, szczotkowanie może być traktowana jako grzebień do prostowania włosów i zwijając je jednocześnie. Najczęściej są one wykonane z materiałów syntetycznych, które są odporne na wysoką temperaturę (w przeciwieństwie do naturalnych, nie są zdeformowane i nie „shed”).

Grzebień do włosów kręconych

Ten rodzaj grzebienia jest grzebień do włosów kręconych, pojawiła się na naszym rynku stosunkowo niedawno, jak sądzono, że kręcone włosy faliste lub dalej (z wyjątkiem prostowania) opieki nie potrzebują. Mogą czesania grzebieniem klasyczną drewnianą ze sporadycznym częstotliwości i nie tak długo (około 2,5 – 3 cm) zębów. Taki grzebień do włosów kręconych włosów nie jest pod napięciem. Dodatkowo, grzebień postać klasycznego (pod warunkiem, że jest wykonany z drewna lub silikonu) jest idealny do stosowania masek i wyrównywania włosów. Ponadto, logiczne i kręcone włosy kędzierzawe jest użycie tzw „szkielet” grzebień. Długość zębów miała trochę więcej niż klasyczny grzebieniem, ale ich rozmieszczenie na grzebieniu ramy pozwala szybko rozwikłać każdą włosy.

Grzebień wypadanie włosów

Po czterdziestu minovanii granicą, zaczyna dostrzegać, że jego włosy miejsce zmiany, które po prostu nie może być zatrzymany. To nie tylko kruchość, wyczerpywanie i siwe włosy, ale również utrata włosów. Zgodnie z tymi procesami powinien być wybrany grzebień wypadanie włosów. Może on zostać wybrany na podstawie ogólnych wytycznych lub dostosowane do Twoich przyzwyczajeń. Teraz grzebienie wypadanie włosów wielką różnorodność – od silikonu z efektem masażu, do potężnych szczotek z grubych i sztywnych włosia naturalnego pochodzenia. Warto zwrócić uwagę na to, co trzeba zwracać uwagę na tego rodzaju plastrów, które są elektrycznie naładowane włosy, zmniejszając ich uszkodzenia. Taki grzebień może być skutecznie stosowany jako grzebień do wzrostu włosów. Jest to wygodne, aby zastosować maskę, olejek wcierać w skórę głowy, jak również różnych olejków eterycznych stosowanych w zabiegach aromaterapii. Grzebień dla wzrostu włosów może być wykonane, oraz z dodatkiem materiałów syntetycznych, które chcą wywierać efekt masażu aby poprawić krążenie skóry głowy.

Grzebień przedłużonych włosach

Ostatnio dość modne procedura przedłużania włosów. Kiedy ta procedura jest dostępna, dzięki czemu można trzymać go w zwykłym salonie fryzjerskim. Przedłużanie włosów wymaga gruntownej, indywidualną opiekę, która będzie długotrwały efekt. Dużą rolę tutaj nosi grzebień do włosów rozszerzeniach. Musi on spełniać pewne wymagania – być wykonane z materiału, który nie zakłóca strukturę włosa. Najczęściej do wytwarzania plastrów do stosowania przedłużania włosów miękkie silikonu, naturalne i syntetyczne miękkie szczeciny i wysokiej mieszaniny węgla. Taki grzebień do włosów przedłużenia zębów umożliwia łatwe przesuwanie po włosach poszanowaniem jego strukturę. Jak zauważył wielu profesjonalnych fryzjerów, nie używać szczotki do włosów, grzebienie metalowe, które mają na wyrostkami metalowych lub plastikowych piłek twardych, jak szybko doprowadzić do powstawania mikroskopijnych pęknięć w włosach i powodują ich szybkie odłączenie i zniszczenie. Zanim kupisz grzebień do włosów z rozszerzeniem, logicznego i poprawnego skonsultować ze specjalistami.

Grzebień do włosów kręconych

Grzebień do włosów kręconych, jak już wspomniano powyżej, powinny mieć szeroką podstawę i dość dużą odległość między zębami na łatwe przesuwanie. Od takich plastrów jest dość dużo, można samemu zdecydować, co do których lepiej się rozczesują włosy w określonych porach roku, aby stworzyć szczególną fryzurę itp

Szczotka do włosów na długie włosy

Ten rodzaj grzebienia są mniej popytu, jak dzisiaj, większość dziewcząt i kobiet, czy raczej krótkich włosów lub włosów rozszerzeń. Szczotka do włosów na długie włosy powinny być następujące – Zęby powinny być stosunkowo rzadkie i zachwiał się. Nie używaj zbyt grubą szczotkę do długich włosów, ponieważ nie można rozplątać włosy i mylić. Warto również zachować szczególną ostrożność w leczeniu Brashing (często nie pozwalają szybko czesać długie (szczególnie grubości) włosków). Grzebienie z tzw tworzywa sztucznego lub gumy „spada” na końcu zębów nie zawsze są wygodne. Jeśli okaże się, że trudno jest zrezygnować z tego typu grzebienia, a następnie zastanowić się, jak używać grzebienia z drewna lub tworzyw sztucznych zębów.

Grzebień wypadanie włosów

Grzebień na wypadanie włosów – zazwyczaj wyposażone w dość wygodnym uchwytem, ​​obliczone na efekt masażu. Taki grzebień w pierwszej kolejności powinny być wygodne, z miękkimi giętkich zębów. Jeśli nie masz zbyt długie włosy, grzebień może być gruby lub średniej grubości. Podczas poszukiwania i wybierania grzebień na wypadanie włosów powinno się sprawdzić z asystent sprzedaży materialnych interoperacyjność grzebieni z maskami, olejów i innych środków kosmetycznych i leczniczych.

Grzebień dla rozdwajaniu

Grzebień dla rozdwajaniu, co do zasady, powinna być taka, że ​​sunie po włosach, ale to ich nie boli, nie po prostu nie uszkadzając ich strukturę, ale nie „przy” te części, które zostały już uszkodzone przez ekspozycję na czynniki odczynniki środowiskowe lub chemiczne. Najbardziej odpowiedni grzebień dla rozdwajaniu – do „kości ryb” i „Trident”, który jest nie tylko szybkie szczotkuje włosy, ale również doskonale na nich ślizgać.

Pamiętaj, że nawet wszystkie zasady i wymagania przy wyborze grzebień, tylko można określić, co najlepiej jest grzebień grzebienie do włosów.

load...