Gryka diety przez 3 dni: jedzenia i utraty wagi!

Zawartość:

„Gryka – jest nie tylko cennym produktem spożywczym, ale również minus pięć lub sześć kilogramów nadwagi” – tak brzmiałby znany anshlagovskaya żart czy komicy postanowił opowiedzieć o tym wspaniałym produkcie jako gryki. Absolutnie zaznajomieni z jednym i wszystko zwykle gryka – magazyn substancji odżywczych i witamin.

load...

Ma prawie połowę układu okresowego: żelazo, wapń, fosfor, cynk, bor, potasu, jodu, – może być kontynuowana przez dłuższy czas. Kasza gryczana, tak kochany przez nas od dzieciństwa, szczególnie zalecany dla tych, którzy cierpią z powodu chorób wątroby, nadciśnienie i wiele innych chorób.

Ale co najważniejsze – z tego pysznego jęczmienia może być szybko i łatwo schudnąć. Pomimo faktu, że produkt sporo kalorii (uważa się, że sto gramów ugotowanego gryki – trzysta trzydzieści pięć kcal) dieta ziarna są najbardziej skuteczne. Na przykład, gryka diety przez 3 dni pomoże Ci pozbyć się 3-4 kg!

I to pomimo faktu, że głód z pełnowartościowych produktów spożywczych, takich jak gryka, prawie nie czuć go. Ze względu na wysoką zawartość białka roślinnego, to eliminuje potrzebę białka jęczmienia i składników tłuszczowych, a więc o mięso i ryby za trzy dni może być zapomniane. Okazuje się, że z kaszy gryczanej, można schudnąć skokowo.

Nawiasem mówiąc, przystawka gryki może być równie dobrze uporządkowane jak w tanim fabrycznej stołówce, a modny droga restauracja – w obu przypadkach, zamówienie będzie oznaką dobrego smaku. Wystarczy gryki w naszym kraju przestrzegane przez wszystkich – i biedak z peryferii, a bogaci panowie z Rublevki. Skąd ten narodowej miłości do produktu?

load...

Miłość gryki

I ta miłość zaczęła od czasów Rusi Kijowskiej, gdy greccy kupcy przyniósł go do nas w próbce (na cześć Greków „gryka” i nazywa). Nasi przodkowie lubiany produkt tak, że jest nadal uważane ojczysty Polski: jest ona wytwarzana z niego nie tylko owsianki, ale także naleśniki, placki i zupy. W tych dniach, gryka to nie tylko miłość – ludzie szczerze wierzyli w cudowną moc „trójkącie ziarna.” Przetrwał przekonanie, że przed najważniejszych wydarzeń z jego życia w Rosji, jest spożywane gryki, aby stać się silniejszy fizycznie i psychicznie.

Ale w Europie, gryka nie smakowało tak daleko, a hodowane tylko przez wzgląd miodu gryczanego. Choć, jak mówią, w niektórych regionach Włoch suszonych ziaren gryki skubać jak mamy nasiona – ale po prostu nie obchodzi naszej pasji za ten wspaniały kupra Europejczyków daleko. Nie jest to zaskakujące, ponieważ rośnie to nie jest łatwe – kultura jest dość kapryśna i trudna w uprawie. A średnie wielkości plonów, nie są szczególnie wysokie – tylko cztery lub pięć kwintali ha (w stosunku do pszenicy – pięćdziesiąt ton na hektar). Mimo tych wszystkich trudności, to jest bzdura w naszym kraju ogromny obszar obsadzony.

Oprócz nas, tym bardziej szacunek gryka i Azjatów. W Japonii, nazwany na jej cześć, wiele wsi i stawy, a nawet nie jedzą tak samo jak my – chociaż nie owsianka i kluski z mąki gryczanej. W Korei, bułki gryki bez względu na okazję – wszystko jedno, że Olivier w Nowym Roku dla nas – bez nich w dowolnym miejscu! Ale, być może, przekroczyło wszystkie chiński: gryka, robią czekoladowe, dżemy, a nawet likierów.

I jak tu nie kochać gryki, ponieważ oprócz wszystkich właściwości tego zboża całkowicie nieszkodliwe! Chwasty nie boi, a więc substancje chemiczne nie jest trucizną – nie jest to powód do zaufania jej bezpieczeństwa dla zdrowia? Także, dodatkowo, gryka nigdy nie został poddany procesowi modyfikacji genetycznej.


Istotą trzydniowej diety gryki

W rzeczywistości, odmiany gryki diety – waga, ale to jest trzy dni uważa się za optymalne dla organizmu. Taka dieta przyniesie korzyści nie tylko sylwetkę, ale także na zdrowie całości, ponieważ w swoim działaniu, przypomina dzień postu. I nie zapominajmy, że kasza gryczana zawiera dużo potrzebnych witamin Body – PP, z grupy B i grupy R. Oprócz ogólnego stanu zdrowia, mogą być wykorzystane do poprawy stanu włosów, paznokci i skóry, a magnez pomaga w walce z depresją. A co może być lepszego dla kobiety niż produkt, który pomaga schudnąć, poprawić zdrowie i podwyżki w tym samym czasie?

Więc co to jest wspaniała trzydniowa dieta, dzięki której można rzucić więcej niż trzy kilogramy nadwagi? Dieta jest zwykle – tylko na trzy dni, ale nie może nic jeść gotowane gryki. I sól i słodzenia zboże nie jest to konieczne, w przeciwnym razie pożądany efekt, po prostu nie docierają. Ponadto, gotowanie gryka w zwykły sposób, jak zboże, jest to niemożliwe bo dieta pasuje zupełnie inny sposób gotowania. Wieczorem, przed pójściem do łóżka wlać jeden kubek gryka w dwóch lub dwa i pół filiżanki wrzącej wody i owinąć grubą tkaninę, do chwili obecnej. Rano będziesz miał wielką kruchy bałagan (nie zapomnieć: bez soli i cukru)

Oprócz zbóż do diety jest konieczne, ponieważ można pić więcej – co najmniej dwa do trzech litrów płynów dziennie. Oczywiście, nie ma słodkie napoje nie wolno pić tylko czystą wodę. Jedynym wyrozumiałość dla tych, którzy nie mogą sobie wyobrazić życia bez filiżanki kawy lub herbaty rano – śniadanie. Rano, pić jedną filiżankę napoju nie jest zabronione, sam, bez mleka i cukru. A jeśli pijesz herbatę, a następnie wybrać na zielono.

Koncesje na odchudzanie

Pomimo faktu, że gryka – dość wysokokaloryczne i pożywne jedzenie, nie każdy może wytrzymać takiej diety przez trzy dni. Jeśli nie jesteś w stanie tolerować jeden produkt przez trzy dni, a następnie spróbuj nieco złagodzić diety. Nie dręcz się, i niech więcej pokarmów niskokalorycznych dywersyfikacji diety.

  1. Najbardziej popularnym sposobem „rozcieńczyć” diety gryki – dodać do menu jednego litra jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu. Zł 1% jogurt i pić przez cały dzień, ale pamiętaj: kefir owocowy 1% dla diety nie działają, kupić zwykły bez dodatków i substancji słodzących. Maślanka i serwatka dla gryki diety nie jest odpowiedni.
  2. Jeśli czujesz się bardzo głodny i szuka sił gryki, pragnąc, dodatek do przepisów diety pozwolić sobie na jabłko lub grejpfrutowego dziennie. Apple green wybrać odmiany, które były pikantne.
  3. Jeśli masz słodycze i cukier ci życie nie jest słodkie, można jeść trochę suszonych owoców. Tylko nie zajadać się nimi do sytości wolno nie więcej niż pięć sztuk dziennie!
  4. Jeśli twój styl życia wiąże się poważny stres psychiczny, glukoza wolna poczujesz się źle: oprócz rozpraszania i ogólnego osłabienia może zacząć się ból głowy. W takich przypadkach możliwe jest, aby wypić szkła ciepłej wody z rozcieńczonego łyżeczka naturalnego miodu.

I nie zapomnij odpust – ekskluzywny kontrakt, należy je „wszystko na raz” nie jest tego warta. Jeszcze znieść diety – ciężkiej pracy; szanować wysiłki i nie portte wynik. Nawet z dietą spróbować na kolację nie później niż cztery godziny przed snem.


Wyjście z diety: Opanuj się!

Wyjdź z trzydniowej diety gryczanego też potrzebują opieki. Uwierz mi, to jest nie mniej ważne niż utrzymać się przez trzy dni na gryki. Po tym wszystkim, jeśli zdecydujesz się schudnąć (w rzeczywistości nie zdecydowała się „kolejną próbę”), że jedna dieta nie wystarczy. Musisz całą swoją siłę woli trenować ciało do żywienia i aktywności fizycznej. W przeciwnym razie, niestety, nie ma mowy. Schudnąć raz na wszystkie trzy dni – to tak całe życie do grzechu i poeksperymentować, a Ja w trzech dniach do pokuty i dostać się do nieba. Więc po diecie, staram się nie jeść tłustych i produktów skrobiowych, zużywają nie więcej niż 600Kkal dzień.

Z diety trzeba tę samą ilość dni jak sama dieta trwała. Pościł przez trzy dni – to samo i trzymać shestisotkaloriynogo diety dziennie. Ale po tym czasie, nie pozwól „wiatry”, zajmują swoje codzienne kalorii (średnio – 1500Kkal / dzień).

Nieważne, jak kochasz gryki, ale jeść go trzy dni z rzędu – nie jest łatwym zadaniem. Pomimo wielu cennych cech i korzyści dla ciała, gryki, a raczej na diecie gryki może powodować problemy zdrowotne. Rzeczywiście, wiele kobiet ma przeciwwskazań do takiej diety lub głodu w zasadzie. Jeśli w trakcie diety zacząłeś poważne zawroty głowy, osłabienie, bóle brzucha – natychmiast zatrzymać głód i powrócić do normalnej diety dla Ciebie. Siedzieć na każdej diety, w tym gryka, możliwe jest tylko dla tych, którzy nie mają problemu zdrowotnego. Jeśli wiesz, że masz poważny stan chorobowy i pokazane są specjalną dietę, a następnie przejść na dietę można tylko za zgodą lekarza.

load...