Gry w łóżku podczas gry tylko dla dorosłych

Zawartość:

Związek z dwóch płci odgrywa jednym z najważniejszych zadań. Dzięki niemu będziemy dostarczać przyjemność siebie i swojego partnera. Jest to ten sam sposób komunikowania się ze swoim partnerem, jak mowa, ale wyrażamy nasze uczucia nie poprzez słowa i ruchy, dotyk. Nie należy lekceważyć znaczenia intymności nawet już od dawna i przetestowanych stosunków czasu. Spójrz, nie twój dzień i noc, czy to jest czas, aby je różnicować, malować w jasnych kolorach zbyt powszechne i monotonne stali? Może powinniśmy zapomnieć na chwilę, że jesteś zarówno dorosłych, a niektóre pobezumstvovat? W tej grze będziesz w łóżku – to jest najlepsze miejsce i sposób otwierania do góry!

load...

Pokaż się i spojrzeć na swojej drugiej połowy w nowy sposób, dodają pikanterii i trochę przypraw do monotonnych „potraw” Night-o kopulacji co musimy gier role-playing. W życiu, musimy nieustannie odgrywają różne role. Niektóre z nich jesteśmy naturalnie i łatwo. Nawet nie myślę o tym. Niektóre role są nieprzyjemne dla nas. Oczywiście, nie jest to rola, gra, że ​​nie musimy. Ale we własnej sypialni, sami reżyserzy, producenci i aktorzy. Propozycja ta będzie dziwne, by nie wykorzystać. Dołącz swoją wyobraźnię na pełnych obrotach – i czerpać przyjemność z gry wraz z najbliższymi.

Kreatywne podejście do życia codziennego

Każda rodzina (lub nawet nie tak rodzina) parę sprzeczek stanie na podstawie rutynowych, monotonii życia. Większość z nich są tak małe, że to zarówno nie pamiętam, bo z tego, co naprawdę wydarzyło się w sporze. Zdecyduj, kto zmywa naczynia lub podłogi, wyjmuje śmieci, którego jest kolej na spacer z psem lub udać się na zakupy spożywcze. Będzie bardzo pomocne wywołanie myśleć nieszablonowo i znaleźć rzeczy dla czegoś nowego w zębach na krawędzi. Spróbuj zrobić to wszystko razem … ale z silnym zabarwieniu seksualnym. Myć podłogi i naczynia – rozebrać i zrobić to naga! Idź na jedzenie, spacer z psem lub rzucać śmieci – ubrać się tak, że chce się rozebrać! Towarzyszący kolejny ulubiony niekoniecznie – niech ten cały czas myśleć o tym, jak będzie rozebrać cię do domu. Cóż, można przedyskutować je podczas balu – niech będzie rozmowa zamiast gry wstępnej.

load...

Zanurz się w podobny sposób, będziemy chcieli bardziej śmiałe eksperymenty. Doskonale cię rozumiem i wsparcia w taki gorący planów intymności z ukochaną osobą. Więc teraz będziemy dzielić się z wami tuzin są najpopularniejsze pomysłów, które są zawarte w seksie między partnerami. Musisz spróbować na własnym doświadczeniu, które będzie dla Ciebie najbardziej interesujące i niezapomniany – gotów grać o wysokie stawki!

Mój sługa – dedykowany i kochany!

Jaki jest sekret z najpopularniejszych fantazji seksualnych wśród par, naukowcy (angielski lub polski lub inny) nie byli w stanie rozwiązać. Ale pozostaje faktem. Okazuje się, twój mężczyzna przynosi radość dosłownie niewolnikiem swojej potężnej mocy i kochanki. Różnice są nieograniczone – na przykład, Kleopatra i nieznany młody człowiek, który jest skazany na śmierć po jednej nocy z piękną królową, spełniać życzenia nocy on będzie przez całą noc. Albo ostra Amazon, jego więzień przykuty w kajdankach i wybiera sobie z tym poradzić, po seks.

Upadły anioł

On – sprawiedliwy. Pobożny młody człowiek, człowiek z najwyższych moralności. Ona – grzesznikiem. Upadły kobietą. Próbuje ją uratować, umyć grzechu. Ale w końcu okazuje się być uwiedziony przez niego samego. Hooked przeliterować szaloną pasję przejął jej fizyczną zdolność do kochania Madden, doprowadzić do szału. Urocze bezwstydny może pokazać wszystkie swoje umiejętności i nauczyć wiele do swojego partnera, aby oświecił go we wszystkich niuansów cielesnej intymności. Słabe jagnięcina, złapany w sidła bezwzględnego wilka. Ale jeśli on może narzekać na swój los, po otrzymaniu takiej przyjemności w ramionach?

Doktorze, co się ze mną stało? Jestem chora?

Zdecyduj sam, który będzie teraz pełnić rolę pacjenta, a kto – pracownik medyczny. Jesteś pielęgniarką, aby udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu, ubranego w białą szatę, pod którą nie ma majtki? Albo jest on doświadczonym luminarz medycyny, jako zabieg został wypisany długi seks maraton? Jak to się dzieje, aby mierzyć temperaturę? A ile razy w ciągu nocy będzie musiał brać leki przepisane do nich?

Podniesione sensu – ofiara ma nadziei

Seksuolodzy twierdzą, że wiele kobiet po kryjomu sobie na marzenia, które strzegą chwyta zmysłowy i strasznie atrakcyjny typ. Nagle dogania ją, załamując ręce (nawet łączy je), a nie słuchać zarzutów o litość, dochodzi do niej w relacji seksualnej. Dodaj realizm gry. Tear ubrania – strój, majtki. Niech przeto człowiek wpakować knebel w ustach, a jego ofiara nie przeszkadza, aby rozebrać się. W gwałcicieli nie mają czasu. Jej zadaniem -Quickly, szorstkie i trudne do zaspokojenia własnych instynktów baser.

Taniec. Dirty Dancing?

Na pewno już rozumieć, co się teraz będzie omawiany. Striptiz. Kto ma zamiar pozbyć się ubrań z muzyką powoli rozbiera się i powoli odsłaniając partnera w ogóle, to nie jest tak ważne. Możesz wziąć go w obroty. Najważniejszą rzeczą jest to, że po tym, że dwaj z was połączy się ponownie w namiętnym uścisku. Wystarczy upewnić się, że trzeba było idealne bieliznę; Możesz poćwiczyć w pre-odpędzania pod nieobecność męża. Negocjuj z mężem skafandra – może on jako dziecko marzył o byciu strażakiem. Albo muzykiem. Jak sexy można rozebrać do muzyki mężczyzny w smokingu, garnitur lub odzieży ochronnej przedstawiciela Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych – wkrótce nauczyć się.

Instrukcja klaksonu lub smak zdrady

Stać się rzeczywistością w sytuacji znanej anegdoty, „mój mąż wrócił z podróży, a jego żona z kochankiem …” mało kto będzie chciał. Zwłaszcza w witrynie wierząc małżonka. Ale wyobraź sobie, że kochanek jego żony – dlaczego nie? Ty od dawna dbał o nią, zachęcając do przejść o pasji, a następnie ostatecznie poddała. Nasilenie doznań zostanie dodana jeżeli tego pobytu. Tutaj nie jest twoja żona, i kobieta innego mężczyzny. Jest to zabronione owoce, który jest znany jako bardzo słodki. Jedz!

Sprawy uniforms

Ich opcje mogą być ogromne. Hydraulik i gospodyni. Ogień i uratować swoje dziewczęta. Sprawca i młody oficer lady policji, polecił mu pozwolić prawda. Tak, tylko dwóch policjantów – dobre i złe! Albo odwrotnie – dobre i złe. Najważniejszą rzeczą w tych grach – obecność kombinezonie. Uważaj, kupić, wynająć lub pożyczyć sobie prawo do wglądu w mundurze. Choć gra wielkiego szefa, ubrana w kolorze formalne i podległego mu sexy, guziki, może skierować myśli w dobrym kierunku. Porozmawiaj z mężem wszystkie opcje. Dobrze, że nie jest do dyskusji na temat kursu. Praktyka na raz, a potem dyskutować – co wszystkim testowane Cię najbardziej przyszedł do smaku.

Badania, badania i studium ponownie

Ścisłe nauczyciel i nałogowy nękają przegrani? Albo pilnym uczniem i zdeprawowani nimfomanka, która uczy anatomii? Kiedy podnosi wskaźnik i nakazuje mu spadać spodnie, nie odważy się jej odmówić. Jeśli masz małe pomysły – fantazjować na temat. Młody nauczyciel, który przeżywa słabość do uroczej studentochki. On jest tak łatwo uzyskać jak najlepszy wynik, jeśli uczynić go wirtuozem gardło! Niech weźmie w posiadanie ciebie tuż przy biurku, rozciągniętego na widowni, gdzie niedawno starannie piśmie coś w zeszycie. Nie jest konieczne, pod karą przenikać mury szkoły. Chociaż – czemu nie?

Ostrzeżenie – sfotografowane!

Gry gry, ale po tej grze i nie podejmuje żadnych wstyd. Oceń swoje talenty nikogo, ale nie można, ale to nie dla sławy, ale dla dobra sztuki (czytaj – przyjemność z seksu) to zrobiłeś, prawda? Cóż, należy wyjąć zestaw kina domowego i czują się bardzo realne aktorów pornograficznych – samo w sobie niezwykłe. Pod uwagę scenariusz, ubranie, miejsce działania. Będzie to fizjologiczna, niemal zwierzęce lub stosunek erotyczny i delikatne zażyłość ze świecami i pięknej muzyki, gra światła i długi wstęp? Ogólnie rzecz biorąc, aparat może być twoim przyjacielem od pierwszego spotkania. Niech będzie udokumentowany dowód, że nie zapomnieli, jak grać w grę. Wystarczy, stały się dorosłe.

Od czytania – do działania

Jeszcze tu jesteś, a nie musiał porwać jego namiętny macho w niszach wykonać małżeński obowiązek w ugotovlennoy ich rola? Na próżno! Nie trać swojego cennego czasu – oddają się pasji raz. Niech Twoja zmiana sypialnia role, postacie, pragnienia. Jednak głównymi aktorami w swoim życiu iw miłości zawsze zatrzymać tylko dla siebie. Aby nie jedna trzecia nie interweniował w planach (dobrze, tylko jeśli nie chcesz). Pamiętaj, że seks może być niewyobrażalnie różne, nawet przez wiele lat z tym samym partnerem. Najważniejsze – to twój wspólne pragnienie. W sypialni nie ma potrzeby, aby zaprosić ich zastępców lub substytutów. Wszystkie role w swojej grze masz siłę, aby grać razem ze swoimi najbliższymi. Co serdecznie i życzymy!

load...