Gry dla dorosłych: Ożyw swoje życie seksualne

Zawartość:

Z biegiem czasu, wspólne życie większości par przychodzi taki moment, kiedy ich związkach intymnych tracą dawną namiętność. Seks, który przynosił im tyle radości, staje się przyziemne egzekucja długu cywilnego i przyniósł marnować lata automatyzm. Obaj partnerzy nadal dążyć do intymności, ale metody jego realizacji były wielokrotnie wykorzystywane i nie przynoszą satysfakcję.

load...

Aby uczynić życie uczuciowe bardziej interesujące i dać relacji poczucie nowości, seksuologów doradzić takie pary starają fabularna gry dla kochanków.

Fabularna może pomóc para odzyskać pasję, aby zrealizować swoje najskrytsze fantazje, wyzwolenie i bardziej pożądane w oczach partnera. Co muszę dorosłych, aby rozpocząć grę? Odpowiedź jest prosta: wzajemne przyciąganie, chęć wzmocnienia wspólnej unii, pragnienie, aby wnieść coś nowego w życiu seksualnym i skryptu. Jeżeli pierwsze trzy punkty przewagi, a co z tym scenariuszu? Pomysł może pożyczyć w filmach porno, literatury lub po prostu wykonywać swoje sekretne fantazje, pomijając żadnego wstydu.

Gra powinna być przygotowana dla obu partnerów. Należy zawsze brać pod uwagę życzenia od siebie, bo to, co może wydawać się kuszące dla jednej osoby, może być zupełnie nieodpowiednie dla innego. Konieczne jest, aby wymyślić postaci i fabuły gry ok. Ważne jest, aby odtwarzać obrazy lubił obu partnerów oraz pomagając im w realizacji ich seksualność. Istnieją przypadki, gdy skromne życie codzienne w kobieta chce się czuć jak fatalnym uwodzicielki w łóżku i aktywnego człowieka obciążonego rzeczy w pracy, nie jest przeciwny relaks w sypialni i całkowicie oddać się w ręce swojego partnera. Na wzmiankę o odgrywanie ról, większość ludzi od razu pojawiają się przed oczami obrazy pielęgniarek i pacjentów, prostytutek i an_2a, ucznia i nauczyciela, kochanki i jej niewolnikiem. Przyjrzyjmy się, jak można zbudować grę za pomocą tych obrazów.


Powrót do spisu treści

Klasyka gatunku: pielęgniarka i pacjent

Wzdłuż pielęgniarki i pacjenta może rozwinąć fabułę w kilku kierunkach. Na przykład pielęgniarki zbadaniu pacjenta lub uczynić go procedura (zastrzyki, masaże, bandażowanie), a jednocześnie próbuje go uwieść. Jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiedni strój tej historii: Medical Oprawa półprzezroczysta szata, białe pończochy, buty o bardzo wysokich obcasach. Bielizna nie może nosić. To nie ma znaczenia, co będzie ubrany mężczyzna, bo zadanie partner jest rozebrać go do kontroli. Możesz pocałować delikatnie wklepać lub „chory” miejsce bliskiej osoby, powoli ich przywiązanie do najważniejszych z jego ciałem.

load...

Jest jeszcze inna wersja historii „, pielęgniarka-pacjent”. W gabinecie pielęgniarki wchodzi pacjent jest bardzo niedyskretne. Kiedy bada pacjenta, stopniowo zaczynają się od jej delikatny dotyk, zmysłowym głosem, oraz form, uwodzicielski, wydany na przezroczystą szatę. Po pewnym czasie, pacjent przychodzi do „wrzenia” i zaczyna trzymać się pielęgniarki. Co się stanie – to zależy tylko od wyobraźni obu partnerów, jednak dla dalszych działań jest przydatna kanapa, która może zastąpić konwencjonalną łóżko lub łóżko małżeńskie.
Powrót do spisu treści

Wyrzucić kompleksy dala: an_2a i call girl

CRPG, której bohaterowie są call girl, a an_2 jest bardzo popularny wśród wielu miłośników. Pożądane jest, że człowiek przed cielesnych przyjemności wyjaśnił ukochanej, że chce uciec od tego w trakcie procesu. Kobieta musi ubierać się w seksowną bieliznę i buty, buty (mogą być zastąpione pończochy). Aby wyglądać bardziej kuszące, można to zrobić bez ubrania lub bezpośrednio na bieliznę rzucać płaszczem. Odzieży męskiej może być najbardziej popularny, ale można dołączyć fantazji i strój jak chcą.

Podjąwszy zagrać prostytutkę i an_2a, musi spełniać wszystkie warunki gry, w tym wynagrodzenia za świadczone usługi. Najlepszy ze wszystkich, jeśli człowiek będzie płacić pieniądze dziewczynę lekkich obyczajów przed rozpoczęciem procesu. Będzie odgrywać apetyt seksualny zarówno: kobieta czuje się jak prawdziwa dziwka, a człowiek powstanie nowego gustu i będzie domagać się od swojego partnera i ich bezwzględnego chwilowej wydajności. Pani, sfotografowana, może dla każdego z jej dodatkową usługę opłatę. Staraj się pozostać w grze o pokój nieznanym otoczeniu przyniesie nowe doświadczenie w seksie.


Powrót do spisu treści

Pranks nie dziecko: uczeń (student) i nauczyciel

Uczeń i nauczyciel – ulubiona gra wielu ludzi w miłości. Grając w nią, kobieta musi utworzyć obraz młodej uwodzicielka: mundurek szkolny (jeśli tak nie jest, można ograniczyć białą bluzkę i ciemną spódnicę krótki), Naughty warkocze lub ponytails, słodycze na patyku. Mężczyźni powinni ubierać się w kolorze formalne. Zacznij gra może być improwizowana lekcja anatomii, w której nauczyciel stara się wyjaśnić niegrzeczną studentowi proces poczęcia dziecka lub struktury narządów płciowych. Dziewczyna chce przetestować w praktyce zdobytą wiedzę, że flirtuje z nauczycielem i uwodzi go.

Można nieco zmodyfikować grę. Załóżmy, że kobieta staje się uczniem, a jej partner – Uniwersytet wykładowcą. Student sobie uwodzicielski strój na zewnątrz, dochodzi do egzaminu, ale ciągnie bilet, odpowiedzi na który nie wie. Starając się uzyskać dobrą ocenę, jest ona podana w prawo na biurku nauczyciela. Alternatywnie, nauczyciel wypełnia się zwłaszcza na egzaminie student-uczeń, wziąć ją w posiadanie, w zamian za doskonały wynik w zachetke. Dziewczyna zmuszony znosić wszystkie jego zaloty i spełnienia wszelkich wymagań, ponieważ chce, aby uzyskać najwyższy wynik egzaminu.

Powrót do spisu treści

Dla fanów: dominacji i podległości

Decydując się na wprowadzenie w życie gier fabuły RPG, można doświadczyć na sobie urok fabułę „Pani Slave”, który opiera się na dominacji i podporządkowania. Do gry potrzebne kajdanki, pejcze, liny, maski i inne atrybuty BDSM. Kobieta ubrana w odzieży skórzanej, zmuszając jego partnera do pełnienia każdej z jej kaprysu (czasami nawet najbardziej bezwstydny) i karze go za nieposłuszeństwo. Można stosować zamiennie, pozwalając żonie, aby stać się pełnoprawnym mistrzem i spełnić każde jego zachciankę. Najważniejsze w tej grze – nie przesadzaj z karą, w przeciwnym razie, zamiast spotkania można denerwować. Ten sposób realizacji pragnień seksualnych maksymalizuje wyzwolonego para, ale to jest jak to nie wszystko.

Jakie inne gry fabularne można przeprowadzić? To zależy wyłącznie od preferencji obu partnerów. Graj Sekretarz i szef stewardesę i pasażerów, gospodyni i hydraulika, ofiary i sprawcy. Niektórzy ludzie lubią być reinkarnacji jako tancerz i taniec orientalny uwieść jego sułtana. Opcje mogą być ustawione. Najważniejszą rzeczą – aby uwolnić swoją wyobraźnię i eksperyment.

load...