Grunge styl w ubraniach – w przeciwieństwie do przepychu

Zawartość:

Grunge styl – rodzaj okrzyku z serca, otwartym wyzwaniem dla niestabilnych warunków gospodarczych, które pojawiły się pod koniec XX wieku. Począwszy od tworzenia tego buntowniczego stylu służył jako śmiałą próbę uzna się społeczeństwa młodzieży. I wybrali zrobić dokładnie styl mody. Następnie amerykański projektant Marc Jacobs i pierwsza kolekcja mody został zwolniony.

load...

Zawarte w jej koszuli luźne, wydłużone swetry i tuniki w małym kwiatem, wyglądają jak ubrania biednych sieroce psychiatrycznych, stworzył furię wśród młodzieży czasu. Powoduje to zbiór niezwykle demokratyczna nie była tylko „wygranej bilet”, ale również służył jako wielkiego, magicznego wybuchu w świecie mody. Pomimo faktu, że większość krytyków z potępieniem i pogardą traktował dzieła jego rąk, Jacobs stał się jednym z najbardziej popularnych projektantów w Europie i USA.

We współczesnym świecie mody młodość ten styl ubierania się jest raczej szokujące i prowokujące kierunek – naprzeciwko eleganckich klasycznych i glamour. Dzisiaj, gdy wszyscy wokół chcą wyglądać żałosne i luksusowe, koniecznie chcą się wyróżniać z tłumu wspólnego. I to nie jest ubranie pomoże to osiągnąć?

Kolorowy różnica buntowniczego stylu

Szafa granzhistov składa się głównie z sukienek, które na pierwszy rzut oka sprawiać wrażenie bardzo złym człowiekiem, który ma nosić Poobijany ubrania, rozciągnięte i wyblakłe koszulki, zużyte sweter, zużyte podarte dżinsy, czarne skórzane kurtki mięty, czasami popękaną skórę, długie spódnice „babki” i sukienki , Jednak po bliższej analizie, ta odzież jest doskonałej jakości, ale swojski wygląd i jest punktem kulminacyjnym stylu grunge.

load...

Absurdalność stylu, obecność dziur i łat w odzieży, a także surowe szwy i luźnych pętli – to wszystko wizualnego oszustwa. Właściwie sukienki wykonane są z wysokiej jakości luksusowych tkanin. Kolory, które przylegają granzhisty różne tony dyskretnych. Co do makijażu, to jest albo nie istnieją lub są stosowane tylko ciemnych kolorów.

Łącząc te ubrania z surowca buty, masywne metalowe ozdoby i niedbałych fryzury, zwolenników tego stylu próbują wykazać swoją obojętność wobec pojawienia publicznej. Kombinacja być połączone na pierwszy rzut oka materiałów daje ubranie stylu grunge funkcji specjalnych. Najważniejsze dla nich – wygoda, a także opinie innych nie są zainteresowani.

Co doradzają projektanci dzisiaj?

Celowo niedbały, wyzywający i szokujący styl grunge uparcie trzyma swój własny. Dowodem na to są pokazy mody znanych projektantów. I choć z czasem styl przeszedł kilka zmian, nadal jest popularny. Dziś nie jest stosować się tylko do jawnych przeciwników przepychu, ale również tych, którzy są eleganckie i luksusowe ubrania po prostu zmęczony. Wśród fanów grunge wielu osobistości z całego świata. Czasami bomzhevatogo wyglądać i zaszokować publiczność swoim wyglądem jak, na przykład, Mischa Barton i Dryu Berrimor.

Jeśli jesteś zmęczony działalności lub efektowne zdjęcia, zdecydować, aby uzupełnić szeregi granzhistov, można założyć, że jesteś szczęśliwy. Po tym wszystkim, to styl ubierania nigdy nie wychodzi z mody. Projektanci powinni aktywnie korzystać z modnych kobiet w szafie splot stylu grunge ze stylem wojskowym, romantyczne i stylu vintage. Wszystko to pomoże stworzyć niepowtarzalny, niezapomniany obraz, który będzie wyróżniać się z tłumu i nie mieszają się z tłumem.

W zbiorach współczesnych projektantów stylu grunge jest wielowarstwową, która jest już mocno zakorzeniona w modzie młodzieżowej. Jasne pasiaste rajstopy, wytarte dżinsy, masywne buty na koturnach, warstwowa spódnica i równie wielowarstwowa top, składające się z bluzy, na które nosił obszerny sweter i kilka szalików – z których wszystkie pomagają stworzyć modne obraz grunge.

Ubrana w stylu grunge łatwo, najważniejsze – do badania trendów w modzie tej tendencji. Jak już wspomniano, ten styl osobliwe połączenie pozornie nie łączą się ze sobą elementów. Na przykład, gruba dzianina jest ręcznie i najdelikatniejszy jedwab, koronki i ażurowe bawełna, znakomity guipure i denim. W związku z modą, nie zapominajcie, że niechlujstwo – to tylko sztuczny efekt do głównego „chipie” podczas tworzenia nowego obrazu musi być zadbany wygląd. A następnie w każdej sytuacji będziesz wyglądać dobrze.

load...