Grochówka z kurczaka

Starsze pokolenie tęskni za czasów sowieckich, powinny być dobre do zapamiętania „stołówka” Grochówka z kurczaka. To jest niezwykłe. Zupa grochowa Obschepitovskie jest zawsze i we wszystkich restauracji było pyszne! Gotowane go z reguły z mięsa kurczaka: taniego i szybkiego. Więc co się dzieje? Grochówka z kurczaka – najbardziej korzystna sytuacja? Z absolutną gwarancją? A jeśli tak jest, to dlaczego nie nauczyć się tej magicznej receptury i nauczyć się gotować to zupa jest opłacalne, o tak wielkiej reputacji?

load...

Prosty przepis Numer 1

Ten przepis zaleca mięsa gotowania z grochu. Uważa się, że kurczak i groch są gotowane przez długi czas, więc specjaliści (lub po prostu doświadczeni kucharze) procesy oferta połączyć i gotować razem. Jak to wygląda w praktyce?

Składniki:

 • Groszek
 • Kurczak
 • Ziemniaki
 • Marchew
 • łuk
 • Sól i przyprawy

Przygotowanie:

Aby tę zupę, trzeba najpierw wyciąć z kurczaka (najlepiej domowej). Ponieważ mięso będzie przygotowane z jęczmienia, konieczne jest rob rosół najbardziej odpowiedni dla filetów. Jednak gotowania kurczaka z kości nie jest zabronione. A jeśli kochasz mięso na rosół kości, można to zrobić. Więc, rzeźbić kurczaka, umieścić na patelni mięso zimną wodą i ustawić ją w ogniu. Godzinę później, gdy woda dojdzie do wrzenia w rondlu, dodać bulion dobrze umyte grochu. Dajmy ponownie zagotować bulion z groszkiem i gotować jeszcze przez godzinę. Aby ugotować groch dobrze, potrzebuję trochę czasu, aby wlać bulion przez pół szklanki zimnej wody. Tak więc objętość pożywki utrzymywane i lepiej gotowane grochu.

load...

Podczas gdy kurczak jest gotowane z grochem, zacznij gotować warzywa. Posprzątaj cebulę, błoto i oczyścić marchewki. Posiekaną cebulę, marchew będziemy wyciąć małe kostki. Na suchej patelni wlać olej roślinny i niech się przegrzewać. Następnie umieścić w oleju z cebulą i marchew smażyć warzywa na złoty kolor. Przygotowując smażone, można obrać i pokroić ziemniaki. Uwaga: im mniejsza ziemniaka wycina będzie, tym szybciej będzie gotować.

Gdy groszek w brzeczce jest gotowy, rozłożone na patelni pieczonymi marchew i cebulę i pokrojone ziemniaki. Dalej trzeba gotować zupę, aż gotowanych ziemniaków. Pod koniec gotowania zupę solą i trzeba przyprawy liść laurowy i ziół. Przez Grochówka jest odpowiedni dla prawie wszystkich pikantnych zieleni, ale tradycyjna pietruszka i koper – klasyczna kombinacja. Nawiasem mówiąc, w zimie można gotować grochówkę z suszone, solone lub mrożone zioła.

Uwaga:

Mleka mogą być stosowane do smażenia cebuli, marchwi. I dać zupie wędzony smak, trzeba go umieścić w pół plasterki piersi z kurczaka.

Prosty przepis numer 2

Jeżeli weźmiemy pod uwagę jako podstawa do tego przepisu, bulion na zupę powinny być gotowane oddzielnie od grochu. Bardzo interesująca wersja przygotowania zupy grochowej z kurczaka. Spróbuj.

Składniki:

 • 1 filiżanka suchego grochu
 • 1 cały kurczak
 • 1 marchewka
 • 1 cebula
 • 3-4 szt. Ziemniak
 • 1 ząbek czosnku
 • Sól
 • Pieprz czarny
 • Liść laurowy

Przygotowanie:

Umyć kurczaka. Przypominający piekło na wielkości garnka, włożyć do niej cały kurczak tuszy i zalać zimną wodą. Put bulion gulasz (zajmie Ci godzinę). Groch umyć, umieścić go w innym garnku, zalać wodą i gotować zbyt zacząć. Przygotowując groch potrzebują tylko jednej godziny, jak gotować, aż o połowę.

Podczas gdy kurczaka i groszek są gotowane, obrać i posiekać cebulę i marchewkę, czyste i pokroić w kostkę ziemniaki. Godzinę po ugotowaniu rosołu, wyjąć kurczaka i oddzielić mięso od kości i skóry. Z innej patelni z łyżką cedzakową wyjąć groszek i załaduj go do bulionu z kurczaka. Założyć z powrotem cebulę i marchewkę i ponownie umieścić w ogniu. Po brzeczkę gotuje, dodać patelni kurczaka i pokrojone ziemniaki. Dusić zupę aż gotowane ziemniaki. Pod koniec gotowania dodać lavrushki liści i zgnieciony ząbek czosnku, sól. Podawać zupę ze świeżych posiekanych ziół.

Nie jest konieczne, aby gotować zupy grochowej w przyszłości: stała w lodówce, to staje się smaczniejsza. Groch pęcznieje, bulion mętny i żelowany. W rezultacie, jasne i proste zupy zamienia się w gęstej zupy. Ale to już inna przepis na grochówkę i gotować powinno być zupełnie inaczej.

load...