Grecki styl w wersji krótkiej


Zawartość:

Piękno greckich bogiń zawsze przyciągało i przyciąga swoją karencji, piękna i elegancji. I nowoczesne dziewczyny, dążąc do osiągnięcia ideału niebiańskiej urody, spróbuj użyć w wakacje i codziennej drodze delikatnego stylu greckim. Jej elementami są długie elegancka sukienka na podłogę, tuż prisborennoe na piersi lub całkowicie pofałdowany. Poza tym strój może grecką fryzurę z bandażem na głowie. I wszędzie w ten sposób: ślub, podziałka, urodziny, lub po prostu na spacer – możesz być pewien, że nie pozostanie niezauważona!
Powrót do spisu treści

load...

Grecki fryzury dla krótkich włosów

Wiele dziewcząt miał silne przekonanie, że stworzenie układania greckim stylu koniecznie długie falujące włosy. W rzeczywistości, jest to stereotyp, który już dawno stracił swoje znaczenie.

Obecnie istnieje wiele funkcji i narzędzi do tworzenia greckich fryzury dla krótkich włosów. Wystarczy mieć włosy długości 10-15 cm.
W trakcie tworzenia tego fryzurę, można używać różnych akcesoriów: obręcze, gumki, wstążki, szale, kwiaty ozdobne, spinki do włosów, szpilki, itp Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Ale, oczywiście, będzie musiał spędzić trochę więcej czasu, aby stworzyć greckich fryzury dla krótkich włosów, ale efekt jest tego wart. Ta instalacja da każda dziewczyna świeżość, młodość i lekkość!


Powrót do spisu treści

Mamy dostać się do pracy!

Jeśli utworzenie greckich fryzury dla krótkich włosów zdecydujesz się użyć wstążki satynowe, konieczne jest, aby wziąć w obie ręce i zaczął się toczyć tak, że końce wstążki zwinięte w przeciwnych kierunkach. Należy zauważyć, że taśma musi mieć długość nie mniejszą niż 1 m, kolor wstążki jest konieczne, aby wybrać kolor sukni i proste włosy najpierw musi być przykręcony za pomocą pęsety lub lokówki. Następnie dodać wstążkę na pół i skręcanie z jej warkocz. Nie powinny być mocno dokręcone przez skręcenie go.

load...

Następnie trzeba wiązać wstążkę wokół końca głowy piękne tie węzeł. Podzieli tylko gotowe loki rozstanie przykręcić je pod bandażem i utrwalić lakierem. W celu nadania włosom bardziej świąteczny wygląd, można użyć dekoracyjny tekstylny lub świeże kwiaty, sznur pereł, czy bouffant przestrzennego lub nawet dołączyć mały kok. Najważniejsze – nie idź cienkiej linii między pięknem i wulgarności, inaczej cały wysiłek pójdzie na marne.

Jeśli mówimy o kolor włosów, to nie ma żadnych szczególnych ścisłe reguły i przepisy tam. Jest równie dobrze wyglądał zarówno blondynki i brunetki na. Ale najbardziej żywe i ciekawe, to fryzura wygląda na brązowy włosach.

Powrót do spisu treści

Zwrócić uwagę – to ważne!

Należy zwrócić szczególną uwagę należy na pielęgnacji włosów, jak dla tworzenia greckich fryzury dla krótkich włosów konieczności korzystania sporo lakierów i innych środków mocujących. Jeśli włosy są proste, a częste stosowanie elektrycznych lokówki. W godzinach wieczornych, po wakacjach lub chodzić trzeba dokładnie umyć szampon do włosów, zrobić maskę medycznej i przemyć uwarunkowana że nabył lśniący i zdrowy wygląd. Przestrzegając tych prostych zasad, twoje włosy będą zawsze piękne i silne, bez żadnych oznak poważnego uszkodzenia.

load...