Grecki fryzura – zdjęcia i wideo warsztaty

Antyczny styl nie jest pierwszym wieku inspirowane malarzy, rzeźbiarzy i Tastemakers. Intonować Greków piękno, naturalność, harmonię miękkich liniach wzbudzone fashionistki renesansu. Coquette wczesne 19 wieku gorsety wzdłużne, starając się brzmieć jak grecka bogini. W naszych czasach, grecki styl wkroczył na wybiegu, czerwony dywan, chwycił stron magazynów mody, stając wieczystą trendem. Tajemnicą jego popularności w harmonii, wolności i lekkiego niedbalstwa, subtelnie ukazując prawdziwe piękno kobiet. Antyczny styl jest zawsze odpowiednie i nie pęta do ram, umożliwiając kobieta być. Greckie fryzury podkreślają naturalne piękno, wykwintne określanie owal twarzy, zwrócić uwagę na zginanie szyi, powodując czuć się atrakcyjne i pożądane.

load...

Zawartość:

Klasyczne wzornictwo w stylu antycznym wygląda Regal

Opis Fryzura w stylu greckim

Utworzona przez ogromną liczbę odmian greckich fryzur: proste i złożone, z wstążki, kwiaty, kamienie, opatrunków. Mogą to zrobić długowłosych dziewcząt i właścicieli krótkie loki, ale z całej gamy posiada charakterystyczne cechy, które odróżniają ten styl od innych. Ta harmonijna sylwetka, otwartym czołem, luźne skrętki miękkie, obszerne, kręcone zamki, odebrać iz powrotem obręcze, wstążki, szpilki lub plecionki. Ważne w obrazie – naturalne piękno i naturalność, więc Grek fryzura jest łatwo dopasować do każdego stylu: ozdobić go z jasnymi spinki do włosów z kamieni i kryształów – i masz luksusowy sposób na wieczór. Po usunięciu akcesoriów lub zastąpić je skromny i dyskretny – można spokojnie iść do pracy w biurze lub nauki w szkole i na studiach. Kwiaty i wstążki uzupełni panny młodej suknię ślubną, ruszył przetarg. Można wybrać opcję dla każdego obrazu, czy to jest regal, delikatny, zbudować lub prowokujące.

Naturalność i prostota sprawiają, że grecki fryzura jest idealna do codziennego

Wybór grecką fryzura

Aby wyglądać bez zarzutu, ostrożnie umieścić trochę włosy, za pomocą zdjęcia lub filmu klasę mistrzowską. Przede wszystkim, trzeba wybrać z nieskończoną różnorodność form greckich fryzury, że wariant, który będzie podkreślają godność i ukrycia wygląd wady.

load...

Pierwszym z nich jest zwrócić uwagę na swój kształt twarzy. Dziewczyny z okrągłych i trójkątną twarz jest lepiej wybrać opcje nie za gruby o cienkich plecionek i bandaże. Są one idealne do małej greckiej węzeł. Wąskie wstążki i opaski będzie wyglądać korzystne, ale z masywnymi akcesoria należy wyrzucić. Właściciele wydłużonego owalu, kwadratu lub typu twarzy Wręcz przeciwnie, zalecany do luźnego układania z nici uwalniane niewielkie zaniedbanie. Spróbuj zbudować wysoką belkę lub grecką lampadion. Szerokie opaski i wstążki sprawiają takie wyraziste dziewczęta.

Grecki styl jest idealny dla średniej długości włosów lub dłużej. Krótkie loki mogą być zwinięty, leżał i ozdobić wstążkami i spinki do włosów. Elastyczne opaski tiki-włączyć skróty włosy w starożytnej bogini.

Opatrunek-tiki wygląda zwycięzcę przez dłuższy

Włosy. Szczególną uwagę należy zwrócić na akcesoria. Starożytność oznacza dyskretną elegancję, więc dekoracje nie powinno być zbyt dużo. Na wieczór, można wybrać pliki z kamieniami i kryształkami, kwiaty, można się bez nich obejść lub wybierz low-key 1-2 do codziennej stylizacji.

Taśmy i bandaże muszą być zabezpieczone na głowie za pomocą szpilek i niewidoczne. Tiki i sprężysto-elastyczny bandaż nie może zobowiązać się dalej, jeśli ich rozmiar jest dopasowany poprawnie. Zbyt luźne akcesoria zsunie, łamiąc stylizacji. Ścisła bandaż na czole pozostawi ślad brzydkie przemieszczeniem i może zsunąć się z głową, a na sobie długi ciasny opatrunek może powodować bóle głowy.

Wybór bandaż, należy rozważyć jego szerokość: szerokie czoło niskie bandaż wizualnie zmniejszyć, więc wybrać subtelne dodatki, które dodadzą wam łaskę. Właściciele wysokim czołem, można wybrać żadnych opatrunków size.

Ta sama stylizacja będzie wyglądać zupełnie inaczej, gdyby za każdym razem korzystać z nowego akcesorium. Nawet zmiana zwykłego położenia bandaż elastyczny, można zobaczyć, jak obraz będzie błyszczeć z nowymi kolorami. Nie bój się eksperymentować!

Grecki fryzura popularny wśród stylistów ślubne

Dowiedz się, jak to zrobić pakowania starożytnych bogiń

Aby osiągnąć splendor fryzurę w stylu greckim, poczucie lekkości przewiewnym, Układanie zalecane na świeżo umyte włosy. Tworzenie elegancką zaniedbania wymaga nie tylko dokładności, ale również dobry przegląd tutaj pomoże dressing lub dodatkowe lustra – na początkowym etapie pojmowania greckich fryzury NIE bez nich. Zaopatrzyć się w szpilki i niewidoczne. Konwencjonalne pin zachowa loki w żądanej pozycji, a szpilki, ozdobione kryształami i dekoracyjnych kwiatów sprawiają, że projektowanie bardziej wyraziste. Gumki do włosów, za pomocą cienkiego, korzystnie przezroczystego silikonu: są dobrze utrzymane zamki i ukryć je w bardzo prosty sposób. Aby to naprawić, należy niewielką ilość lakieru do zachowania naturalnego układania.

Nauka prostą fryzurę z bandażem

0. Istnieje wiele opcji korzystania bandaże

Ta opcja jest przeznaczona dla właścicieli średniej długości włosy, to jest w ciągu kilku minut, z uroczym wyglądzie. Za pomocą prostego dyskretny bandaż może być stosowany jako codziennej stylizacji, a jeśli chcesz wyglądać elegancko, nie krępuj się wybrać jasną akcesoriów i koncentruje się na nim.

Opaska jest noszona na głowie na włosach (można opuścić do środka czoła lub na krawędzi linii włosów). Począwszy od małych świątyń, oddzielne pasma, owijając je bandażem. Aby dać więcej nici głośności może być trochę puch, delikatnie wyciągając je z włosów.

Instrukcje wideo pokazujące, jak szybko zrobić stylizację z

Działamy dwa warianty greckiej ogon

Punktem kulminacyjnym greckich loki ogona wygładzić linie, tworząc kobiecy wizerunek, więc dziewczyny z prostymi włosami przed układaniem potrzebę je zwijać. Jeśli nie ma wystarczającej grubości lub długości włosów, użyj napowietrznych zamków. Akceptując starożytny grecki uciekał bogaty, otstrigaya zamki mają niewolników.

Opcja z plecionki:

 1. Bądź parted włosy i starannie podzielone na dwie części.
 2. Alternatywnie warkocz każdy kawałek w luźny warkocz. Weave start w przód, niemal na linii włosów, a następnie przejść przez ucho. Każdy oplot powinien kończyć się na plecach.
 3. Podłączyć warkocze i powiązać je z gumką, która okazała ogon.
 4. Do przyklejania gumy nie narusza integralności obrazu, konieczne jest, aby ukryć. W tym celu oddzielenia pojedynczej nici ogona ciasno zawinąć gumy i delikatnie dokręcić końcówki nici pod gumką.
 5. Nadaje włosom lekką zaniedbania, biczowanie ogon.

5. Warsztaty tworzenia greckiego ogonowej

Opcja z warkoczami:

 1. Zacheshite włosy i podzielić na trzy równe części. Centralna część zespołu zamka.
 2. Pasma boczne naprzemiennie dokręcić uprzęże w oddolnym. Upewnij się, że się sztywny. Aby to zrobić, należy chwycić palcami uprzęży małych pasm i delikatnie wyciągnąć je.
 3. Podłączyć przewody z tyłu za pomocą cienkiej gumki powyżej środkowej części ogona.
 4. Trzeci tie elastyczna dolna i górna ogon i maski go przez pociągnięcie pasm wiązek przewodów. Loki
 5. Na karku trzeba trochę uwalnianie w taki sam sposób jak z warkoczami – to daje włosom eleganckie zaniedbania.
 6. Nacheshite

 7. Tail.
 8. Posypać lakier do włosów.
 9. Instrukcje wideo pokazujące, jak zrobić piękny grecki ogon

  Bądź elegancki greckiej wiązka

  Ten klasyczny antyk fryzura podszedł do nas bezpośrednio z malowanymi stronach starożytnych amfor. Starożytni rzeźbiarze rzeźba marmurowych posągów bogiń, chciał odtworzyć majestatyczną harmonię marmuru i naturalna miękkość wysoko ułożonych loków. Ustaw tę fryzurę boginie i królowe prostotą.

  1. Regal grecki wiązka

  1. Zbierz włosy w dużym ogonem na górze i związać gumką. Nie należy dokręcać mocno utrzymywać głośność na czole.
  2. Loki Curl lokówka. Loki powinny być duże lub średnie.
  3. Umieścić nici w kłębek i naprawić swoje śrub.
  4. Udekoruj stylizacji RIM, bandaż lub taśmy.

  Zauważ, że ta opcja jest bardzo wrażliwy na postawy, więc wyprostuj plecy i wyprostuj ramiona, ciesząc się odbicie w lustrze.

  Wideo master class na tworzeniu belki z gumek do włosów średniej długości

  Postać greckiego zespołu z cienkie warkoczyki

  Jeśli zbierzesz loki w mijania w potylicy, otrzymujemy korimbos – grecki węzeł. Patrzy delikatniejszą i bardziej kobiece arystokratyczny wiązkę greckiej.

  8. Korimbos pasują grube piękności

  Grecki zespół z cienkich warkoczyków:

  1. Z tyłu dwóch małych oddzielnych pasm włosów i głębokim oplotem jednej pary cienkich dredami.
  2. Nacheshite włosy z przodu, aby dać żądany poziom głośności.
  3. Powyżej świątyni na małej oddzielnych pasm i powiązać je ze sobą za pomocą cienkiej gumki.
  4. Usuń loki pod
  5. Dziąseł

  6. Fold włosy w środku, choć fold magazynek i zabezpieczyć wynikowy „Roll” z pomocą szpilek.
  7. Obecnie trwających warkocze. Mają owinąć strukturę. Lewy warkocz prowadzić w prawym górnym rogu, a tuż Wręcz przeciwnie, od góry po lewej. Kositsy powinien objąć włosy, a potem spokojnie naprawić je poniżej.
  8. Wideo master class na tworząc idealne miejsce

   Dowiedz się, jak splot warkocz grecką

   Delikatny kobiecy wizerunek, który tworzy grecką Spit, romantyczne młode panie docenią. Główne cechy takie warkocze są wielkość i złożoność siatki, więc najlepiej jest spojrzeć na długich gęstych loków. Opcje netting set, można wygenerować warkocz warkocze z wielu małych, dodać wiązek, problem z jej zamki. Takie tkania wygląda trudne i kapryśnie, ale trochę praktyki – i przesłaniu do tej fryzury. Po opanowaniu podstawowych opcji tkania, śmiało wymyślać własne.

   6. Grecki Spit odpowiednie romantyczne panie

   Opcja trzy warkocze:

   1. Podzielić włosy na trzy części: centralnej i dwóch bocznych.
   2. Centralnej części warkocz w gruby warkocz. W pobliżu podstawy czaszki mety plecionki i zabezpieczyć warkocz w tym czasie.
   3. Po lewej i po prawej stronie na warkocz warkocz. Warkocze boczne muszą dotrzeć do centralnej
   4. Formularz warkocz z trzech jeden ogólny.
   5. Instrukcje wideo pokazujące, jak splot warkocz

    Luzem

    Opcja polukosoy:

    1. Zrób pionową rozstanie. Loki podzielono na trzy równe części.
    2. Braid oplot-skok, podobnie jak w języku francuskim, ale nici tkane są z góry, a nie z boku.
    3. Aby objętość pryadok warkocze plecione delikatnie pociągnij włosy, niewielkie osłabienie blokujące.

    Opcja z boczną siatkę:

    1. Czyste, lekko wilgotne włosy lekko i traktować piankę lub żel do stylizacji.
    2. Oddzielnych dużych nici nad uchem i dzielą się na trzy równe części. Braid oplot-skok, chwytając włosy stopniowo, aż do dostosowania go do drugiego ucha. Kos należy oprawić tylną głową.
    3. Zabezpieczyć sworznie warkocz i niewidzialne, i końcówkę schować. Jeśli masz długie włosy, koniec mierzei ukryć opcjonalnie: może być stałe i curl curling. Loki będzie sprawiać wrażenie zabawy i węzeł ozdobiony kwiatem klamerką lub duże cyrkonie będzie wyglądać elegancko.

    5. Warkocze są zawsze na wysokości mody

    Tworzenie zaawansowanych lampadion

    Aby wyjść z teatru lub odwiedzając triumf try lampadion. To ma swoją nazwę ze względu na podobieństwo z płomieni. Piękno tej wspaniałej greckiej fryzura, która odpowiada mu dziewczęta z wszelkiego rodzaju osoby. Aby ukryć wysokie kości policzkowe i ciężką linię szczęki, wystarczy zwolnić kilka figlarne loki po bokach.

    5. Złoto podkreśla luksusowe loki lampadiona

    1. Curl włosów i posypać lakierem, aby zachować kształt loków.
    2. Nici

    3. Delikatnie przeczesać i łagodne rozstanie.
    4. Aby utworzyć centrum lampadiona, bliżej czubka głowy na karku oddzielnym tie nici u podstawy taśm lub wstęg uschkoy i dokręcić w spiralę.
    5. Podobnie przymocować inne zamki.
    6. Attach główne spiralne innym, używając Stealth i szpilki. Wskazówki
    7. Góry w wiązce i naprawić jej lakier do włosów.

    Taśmy i bandaże harmonijnie zakończyć obraz, czyniąc go wyjątkowym. Chic Specjalne dają złote akcesoria, dodając antyczne luksusowe kompozycje.

    Styl grecki ma wiele twarzy, jak kobiecej urody, naturalne i harmonijne, jak sama natura. To pozwala kobiecie grać, zmiana obrazów i pozostałego siebie.

    Fryzury katalog w stylu greckim: Idea zdjęcia

    6. Mają swoje własne wersje dawnych palach Do krótkich włosów 8. Dekoracja przekształcić proste spiętrzanie luksusowe 1. Lampadion z długie, wąskie wstążki 05. Nowoczesny wystrój w starożytnym układania wyglądać trochę wyzywająco 20 . Stać się jak nimfy leśnej, układanie kwiatów dekoracji 36. Korimbos wygląda elegancko 53. Bujny warkocz gęstej sierści wygląda luksusowo 71. Splot trzech warkoczy 90. Kompleks splot miękkich loków w luksusowym 10. ślubne zniesienia na antyk piękne maniery

load...