Gratulujemy 8 marca wierszem i prozą

Zawartość:

Wraz z nadejściem wiosny wszyscy czekamy na pierwszy wiosenny urlop – Międzynarodowego Dnia Kobiet w dniu 8 marca. Wszakże w tym dniu każda dziewczyna, dziewczyna, kobieta oczekuje od ludzi wokół niej maksimum uwagi, kwiaty, niespodzianki. Aby sprostać oczekiwaniom naszych ludzi, że dzień niszczyć kwiaciarni, stoiska perfumy i biżuteria sklepów. Ale to jest tak ważne, niż materialnych prezentów usłyszeć miłe słowa.

load...

Ponadto dziewczęta muszą nie tylko słuchać pozdrowienia od ludzi, ale także, aby zadowolić swoje ulubione kobiet – babki, matki, ciotki, córki, koledzy, koleżanki – miłe słowa i życzenia. Można myśleć o nich siebie, jeśli masz czas i pomysły. Jeśli jednak jakiś specjalny myśl nie, i trzeba pogratulować dziesięciu dziewczyn, dwadzieścia krewnych i, oczywiście, moja matka, można użyć najlepiej gotowych wniosków. I przez długi czas, aby szukać dla nich nie jest konieczne – przygotowaliśmy je dla Ciebie. Staraliśmy się zebrać wiele gratulacji dnia 8 marca: wierszem i prozą, dobre i piękne, są idealne do pisania na pocztówce lub głośnego czytania, które mogą skorzystać z mężczyzną lub kobietą. Proszę wybrać ją.

Gratulacje proza: życzenia matek

Należy zacząć od tych opcji gratulacje ulubione kobiet, które wszystkie związane przede wszystkim z 8 marca. Tak, mamy na myśli matek, jak mężczyźni i kobiety automatycznie myśleć o nich, myśląc o tym dniu. Zobaczmy więc, co ciepłe słowa można pogratulować swój ulubiony 8th mama marca, co napisać na pocztówce lub z uśmiechem, powiedzieć jej, przytulanie i całowanie:

load...
  1. Moja ukochana mama, gratulacje z okazji Dnia Kobiet! A ósmy marca, chcę życzyć Wam delikatne światło słoneczne, ciepło, delikatny wiosenny żarliwą dzwonka pierwsze krople. Załóżmy, że wraz z nadejściem wiosny w swoim życiu będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej pozytywne. Chcę, żebyś zawsze uśmiech, ogrzewa przez miłość rodziny i przyjaciół, szacunek współpracowników i przyjaciół. W dniu 8 marca, moja droga matko!
  2. Ulubiony mamulechka, śpieszę pogratulować Wam święta wiosny i urody – ósmego marca. Patrzę na ciebie, mamo, i rozumiem – Mam bardzo dorosłe dziecko i nadal jesteś taka młoda, piękna, niespokojny. Patrzę i widzę, że w domu masz zawsze pełną rozkaz, że cała nasza wielka rodzina jest otoczony opieką i komfortu. I póki masz jeszcze czas, energię i chęć kilka innych rzeczy. Mamo, Podziwiam cię i kocham cię. A ósmy marca, życzę więcej zdrowia, wielkie emocje, odwagi i optymizmu – Bądź jak cool!
  3. Drogi Mamo, dobrze, że wiosna rozpoczyna się tak wspaniały urlop – dzień poświęcony Ciebie. W tym dniu, dokładnie spełnione wszystkie moje życzenia miłości, szczęścia, ciepła, uśmiechu i radości. Moja ukochana mama, niech twoje serce będzie zawsze nastrój wiosny i niech nic nie może zabić – nie dzwoni garnki lub narzekania ojca, ani spierać się z nami. Na ósmym marca mamą, czy to trzech zdrowych i szczęśliwych.

Te gratulacje są wygodne, że mogą poświęcić nie tylko matkę, ale także babcia, ciotka, siostra lub dorosłe córki. Są mili, szczere i pozytywne – że rodzimy kobieta, która chcesz, upewnij się radować, więc ciepłe słowa.

Piękne pozdrowienia

Takie wnioski są idealne dla kobiet, które opracowane ciepłe stosunki. Ona może pisać te życzenia na kartkach pocztowych do swoich przyjaciół lub kolegów, mężczyzny – tego piękna, aby zamknąć komunikat z którą chce zrobić pierwszy krok. Elegancki styl z tymi życzeniami na pewno grać na swoją korzyść i będzie podkreślać swój smak.

  • To święto tak piękne i delikatne jak uroczej kobiety. I to jest tak dużo jak ty! Gratuluję i życzę 8 marca to dzień, który mówiłeś w porządku. Powinieneś wiedzieć, wszystkie wielkie i piękne zaczyna się dopiero od tego dnia. Niech życie jest nadal ogromna ilość pozytywnych niespodzianek, nawet jeśli codziennie będzie tylko lepiej, szczęśliwsi i bardziej radosny.
  • Nie myśl nawet przez chwilę żaden z ich piękna, jesteś po prostu w porządku. Dziś, 8 marca – to dzień, który będzie powiązany tylko jasne i pozytywne wrażenia. A to dopiero początek – choć pozytywne to będzie 10 razy więcej. Kochasz, szczęście, radość – zasługujesz na najlepsze emocje. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet!
  • Uśmiech pięknej kobiety jest jak promień wiosennego słońca – ogrzewa. Delikatny śmiech cute girl wygląda śpiew ptaków – mu się podoba i inspiruje. I to jest Twój uśmiech i twój śmiech. Więc być zadowolony – niech wiosna w jasnych kolorach stworzy Ci dobry nastrój. Życzę szczęścia i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.

Gratulacje w wierszach

Niech zawsze Dzień Kobiet nie kończy,
Niech śpiewa w swoich strumieniach honorowych,
Niech słońce uśmiecha się do ciebie,
Człowiek dać kwiaty.
Od pierwszych kropel od ostatniej śnieżycy,
Szczęśliwy wczesną wiosną
Gratuluję, serdecznie życzymy
Radości. Szczęście. Zdrowie. Kocham!

***

Serdecznie gratulujemy
Na tej ciepłego wiosennego wypoczynku!
Ci zdrowia, szczęścia, życzę
Zadowolenia serce piękna!
Niech ten dzień, 8 marca,
Piosenka Lark śpiewasz,
Ray czuły prigreet gorąco
I love your kwiat.
Nie smuć się, a szkło złamać
Ci szczęścia, a nie zła:
Baw się, śmiać się nie żałuję,
Ten dzień – tylko rok!

***

Strumieni bulgotanie przejrzyste,
świat przebudzenie ze snu,
Uśmiechnięte słońce na niebie ciemne
Góry w zimie trwa wiosna.
Wiosna przynosi odnowę,
Uśmiech, szczęście i kwiaty.
I chcę, aby w dniu wiosennego urodziny
Twoje marzenia spełnione.

***

Ósmy marca, dzień wiosny,
Pod słońcem zaczął topnieć śnieg,
Today tosty i zabawa
Pogratulować chcemy kolegów.
Nie tylko w tym dniu, koledzy,
I kochamy cię przez rok.
Ty, jako kołami wozów,
Badania przeprowadził się.
Jesteś niesamowicie piękna,
Gdzie ty – gdzie czyste i przytulne,
Ci – jako fundament zespołu,
A mężczyźni zawsze czeka.
Piję do Ciebie, dla naszych kobiet,
Aby zawsze rozkwitła Wiosna,
żyć razem, to w przyszłości –
Do tego napoju wszystko w dół!

***

Urocza kobieta, miły, prawda!
Z nową wiosną ciebie z kropli pierwszy!
Jesteś spokojny niebo, słońce promienne,
Szczęście cenione, bardzo czyste!
Wiele swoje uczucia, ciepło, dobroć, –
Niech wasze marzenia spełnione!

***

Moja jasne światło!
Jesteś dla mnie miła – nie ma wątpliwości;
Wesoły i rozmowny
I inteligentny jesteś cudownie !!!
Przyjmowanie komplementy
Być w dobrym nastroju.
Zatrzymać młodych, energicznych, wojowniczy,
Bądź zdrowy przez setki lat,
A żyć nie wiedząc o kłopotach !!!

***

Szczęśliwy wiosna, rodzime,
Gratulacje z serca!
Grzanka podnieść do szczęścia
My od dawna w pośpiechu.
Niech idą wszystkie kłopoty
I smutki wszystkie zniknęły,
Tylko radość ty …
Dni wiosna niedźwiedź.
Być wesoły i szczęśliwy,
I piękne, jak jest teraz.
Niech szczęście
Każdego dnia i każdej godziny!

Oczywiście, charakter pozdrowienia pod wieloma względami zależy od sposobu komunikowania się z kobietą, którą miał na myśli. Z mama lub dziewczyną, można żartować i być absolutnie szczery, ze pracownik lub bezpośrednich przełożonych muszą być bardziej neutralne, które można zastosować do ciebie i do ciebie. Ale w każdym przypadku, staraliśmy się zebrać wszystkie opcje, więc można mówić miłe słowa do tych, chcesz coś życzyć w dniu 8 marca.

load...