Gotycki makijaż. Wyrażenie lub chwilowa moda?

Zawartość:

Przez cały czas były nowe ruchy społeczne i subkultury młodzieżowe. Jednak nie wszystkie z nich przetrwały do ​​dziś, wielu zmarło w zarodku. Ale Gothic – jeden z obszarów młodzieży, która ma się dobrze i teraz. Gotów – to ludzi młodych romantyczne-depresyjnych, którzy mają swoje własne mody i dresskod, makijaż itp

load...

Dzisiaj, gotycki makijaż stał się dość popularny nie tylko wśród Gotów, ale również wśród zwykłych dziewcząt. Bardzo często można znaleźć taką farbę wojną na imprezy tematyczne, bal maskowy i Halloween. Ale często jest to używane makijaż oczu na sesjach zdjęciowych, a niekoniecznie z Gothic. Aby dokonać takiego makijażu na własną rękę, jak to możliwe, ale trzeba wiedzieć, jakie kosmetyki jest przydatna, jak to jest właściwie stosowane i jak zrobić gotycki makijaż.

Kosmetyki dla gotyckiego makijażu

Przede wszystkim, trzeba zakupić wysokiej jakości kosmetyki do takiego niezwykłego stylu makijażu oczu. Po tym wszystkim zakłada, że ​​będzie w ten sposób przez długi czas i makijaż powinien pozostać klarowny. Więc, kosmetyki potrzebują najbardziej wytrzymałe. Jeśli zdecydujesz się zrobić klasyczną gotycką makijażu, trzeba będzie:

 • Dobry miękki czarny liner;
 • Twardy biały liner;
 • Palety odcieni, które są obecne na węgiel kamienny i ciemnym odcieniu szarości;
 • Wszelkie odcień jasnych odcieniach;
 • Fundacja bardzo lekkie;
 • Korektory kolor kość słoniowa, biały lub biały proszek;
 • Krem do twarzy;
 • Czarny tusz do rzęs;
 • Sztuczne rzęsy i belki;
 • Pomadki nasycony czarny lub dowolny kolor;
 • Zestaw pędzli do makijażu.

Jak zrobić gotycki makijaż krok po kroku

Podstawowe szkolenie osób

Od gotycki makijaż zrobić, trzeba utworzyć warstwę ochronną na twarzy, które również służyć jako podstawa do dalszej pracy. Fakt, że tego rodzaju makijażu oznacza posiadanie dużo makijażu na twarzy, co oznacza, że ​​skóra powinna być dobrze nawilżona i niezawodnie chronione przed szkodliwym działaniem cząstek farby. Na oczyszczoną skórę twarzy nałożyć trochę balsam i pozostawić do wchłonięcia przez 3-5 minuty. Nie zapomnij, aby wypracować obszar wokół oczu i powiek, jak to oni ponoszą większość kosmetyków, a skóra jest bardzo delikatna.

load...

Toning i regulacja twarz

Jednym z najważniejszych etapów w dowolnym makijażu – tonowania twarzy. To dzięki nim można uzyskać idealną skórę. Przed pokrycie kremy, konieczne jest, aby pracować przy pomocy korektorów obszarów problemowych: skrzydełka nosa, pryszcze na twarzy, cienie pod oczami. Następnie można rozpocząć tonizująco. Korzystna stosowana podstawa pędzlem lub gąbką. Ale w przypadku braku narzędzi, można to zrobić z rękami.

Strona główna warstwa jest dostatecznie gęsta i gładka. W przeciwnym razie, po prostu nie będzie uzyskać efekt arystokratycznej bladości osobliwych Gotów. Nie zapomnij dobry odcień granicę, aby stawić czoła nie było jak zamrożony maskę.

W rzadkich przypadkach, poważne zdarzenia mogą być stosowane zamiast fundamentu teatralnym makijażem. Należy jednak być bardzo ostrożnym. Po pierwsze, makijaż psuje skórę i nie pozwolić jej swobodnie oddychać. Po drugie, makijaż trudno umieścić na własną rękę, i to jest zmywany zbyt łatwe.

Jeśli masz umiejętności, można spróbować użyć ciemnobrązowy lub szare cienie, aby podkreślić i wyróżnić kości policzkowe. Jednakże, to wymaga znacznych umiejętności i doświadczenia, tak że po raz pierwszy jest wystarczająca do ograniczenia podstawy i proszku, który jest stosowany do gęstej warstwy na całą twarz, szyję i dekolt. Nawiasem mówiąc, jest to bardziej wygodne w użyciu proszku luzem. To pozwala na tworzenie lekką warstwę, która maskuje jakości skóry.

Makijaż oczu

A teraz nadszedł czas na najtrudniejszą część – makijaż oczu. Ten etap twórczego i zróżnicowane, ale w tym samym czasie, ryzykujemy poważnie zrujnować cały gotycka makijaż jeden zły ruch ręki. Dlatego, aby zbliżyć się do tego momentu przełomowego warto starannie i ostrożnie.

Pierwszym krokiem jest zastosowanie do wybranego odcienia koloru do wewnętrznego kącika oka, a nie dolnej powieki nieco dalej środkowej. Klosz powinien być wystarczająco jasny, ale w tym samym czasie ciemności, ponieważ jest to gotycki makijaż, nie dyskoteka. W zewnętrznym kąciku oka stosuje czarny lub ciemny szary cień, dobrą odcień granicę przejścia była gładka i dyskretny. Podobnie Draw dolną powiekę wzdłuż brzegu rzęskowego. Działa również przez przetłoczenie i tuż nad wewnątrz niej. Tak będzie dodać objętości do oczu i wyrazu.

Aby dodać głębi widok spacer białe cienie w obszarze pod brwiami i dobrze komponują się za granicę, aby uniknąć widział. Należy uważać, aby wybrać szczoteczkę trochę cienia do nadwyżki nie upadły na skórze. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby uzyskać czarne oczy.

Zastosuj czy cienia na całą powiekę górną lub ograniczyć poruszające – wybrać. Jeśli jest to makijaż do filmowania lub osobę, to byłoby właściwe w celu dostosowania go do brwi. Jeśli nagle zdecydujesz się skorzystać z tej makijaż oczu na co dzień, to najlepiej, aby ograniczyć bardziej skromną wersję i nadal nie dotykać powieki.

Gotycki makijaż najlepiej jest użyć płynny eyeliner, gdyż pozwala stworzyć gładką, jasną linię i jest to bardziej wygodne, aby rysować strzałki, które są często używane w stylu gotyckim. Ale jeśli nie masz umiejętności pracy z ciekłym eyeliner, możliwe jest zarządzanie zwykły miękkim ołówkiem i narysować linię na górze cieniu wzdłuż brzegu rzęskowego. Jeśli masz małe oczy, wewnętrzna wkładka jest lepiej, aby biały ołówek.

Piękne brwi

Piękne brwi – 40% wskaźnik sukcesu z makijażem oka. Ważne jest, aby mieć zadbane brwi i starannie pomalowane na całej długości. Korzystny rysuje je przez cienie bliskich w kolorze do włosów. Biorąc pod uwagę, że Goci często pomalowane na czarno, malowane brwi, odpowiednio, również w kolorze czarnym.

Jeśli zdecydujesz się zwrócić brwi ołówkiem, a następnie wybierz najtrudniejszy. To musi być dobry, aby podważyć, aby umożliwić cienką linię, imitujące naturalne włosy. Nie rób całą linię brwi. To wygląda nienaturalnie i dość szorstki na tle bladej skórze.

Grubości rzęsy

W celu stworzenia bujnego grube rzęsy, nie koniecznie zastosować wiele warstw maskary i przekształcić je w nogi pająka. Będzie to wyglądać brzydko, szczególnie jeśli robi makijaż do sesji zdjęciowej. Lepiej jest używać sztucznych rzęs i używać całości lub wiązki zależy od gustu i stylu życia.

Rzęski klej i delikatnie dokręcić je razem z naturalnych za pomocą specjalnego narzędzia do zwijania rzęs. Następnie przykryć kilka warstw maskary na rzęsy fałszywe nie wyróżniać się zbytnio. Ważne jest, że pierwsza warstwa jest trochę wysechł, zanim zaczniesz stosować drugi. Inaczej rzęsy trzymać się razem i będą wyglądać straszne.

Gotyckie usta

Był tylko mały, ale ważny shtrishok i obraz jest kompletny. Tak więc, przed nałożeniem szminki na ustach, spacer wzdłuż ołówkiem kontur podvodochnym. Jeśli zdecydujesz się używać czarnej szminki, eyeliner musi być też czarny. Aby szminka przechowywane dłużej malować usta wewnątrz obrysu samym ołówkiem. Następnie nałożyć warstwę szminki i usunąć nadmiar tkanki.

Jeśli zdecydujesz się na użycie koloru szminki, a następnie starannie wybrać kolory kontur ołówek. Już dawno odbyło się modę na ciemnym eyeliner i lekkiego szminki. Teraz to będzie wyglądać wulgarne. Z kształtki aby wargi pożądany kształt i farby szminki do 2 warstw, usunięciu nadmiaru tkanki.

Można łączyć czarne i kolorowe szminki, ale to wymaga pewnego doświadczenia i nadziewane rękę. Można eksperymentować w wolnym czasie z różnych odcieni i obwodu aplikacji. Na przykład, fioletowy szminka w zewnętrznej części ust i czarnego w wewnętrznym obszarze lub na odwrót. Ważne jest, aby mieć matowe szminki. Połysk nie pozwoli gotycki makijaż, w zasadzie.

Tak, obraz jest kompletny. Pozostaje tylko ustalić go cienką warstwą proszku i może być wysłany do partii, fotografowania lub po prostu przyjaciółmi. Przede wszystkim należy pamiętać, że to zdjęcie jest dobre z umiarem. Po tym wszystkim, nie idź w podobnej barwy wojenne do rozmowy kwalifikacyjnej lub ważnym oficjalnym spotkaniu?

load...