Gotowość do lata 100%

To było lato! Miasto stało się duszno i ​​gorąco, a dusza tęskni i rozciąga się nad morzem … Przygotuj się na nadchodzące wakacje jest zawsze z wyprzedzeniem, aby uniknąć zgiełku przy wyborze swojego nowego asystenta – kostium kąpielowy. A teraz jest jasne, że najlepiej ubrane panie na śródziemnomorskiej plaży pogodnym wybrzeżu Karaibach lub Seszelach.

load...

Kluczowym tematem tego sezonu letniego – drukuje. Są one różne, są wszędzie. Kwiatowy i woody, paski etniczne i zwierząt oraz geometryczne kształty – Tego lata wszystko jest możliwe! Więc śmiało – na morzu!

Nasza podróż rozpocznie się malowniczy Malediwach, gdzie pośród łagodnych lazur oceanu, koralowe, słońce i palmy przed nami piękne nimfy, tunezyjski modelowych Rzym Saidi. Spektakularne widoki na ocean, cisza i spokój – idealne miejsce dla kwiatów i animalistycznych wydruków swimwear Florange, które przypominają o wakacjach w tropikach. Kobiecość i atrakcyjność naszej tunezyjskim piękno podkreśla dobre dopasowanie i nienaganne stroje kąpielowe w stylu. Ostateczna touch – pareo, torba i kapelusz pin – doskonały dodatek do stroju kąpielowego.

Kuba !!! Tętniące życiem, energiczny i za darmo. Tak! Nasz następny przystanek – Kuba. Piercing niebieskie niebo, turkusowe Morze Karaibskie, niekończące się białe plaże i muzykę. Muzyka Okrągła i wszędzie – na plaży, w kawiarni w sercu. Tutaj, na pięknym wybrzeżu Morza Karaibskiego, nasz model jest uroczo dobre. Jasny bikini, druki etnicznych, paski i geometria – jest odzwierciedleniem wolnego ducha i natury wesoła. Ważne i szczegóły – pozwalają na dywersyfikację i podkreślić znajomy styl. Pasy, taśmy i klamry – w tym sezonie szczególną uwagę do akcesoriów i okuć.

I nagle święta kontynuować w Czarnogórze. Łagodny klimat śródziemnomorski na wybrzeżu Adriatyku w poręczny po wir zabawy na Kubie. Gdzie chcesz być spokojny i zrelaksowany, kontemplować i cieszyć się niekończącą się pięknem natury. Majestatyczne góry, świeże powietrze, niepowtarzalny charakter, wspaniały klimat – idealne tło dla oryginalnych kombinacjach stroje kąpielowe – gładkie tkaniny i tkaniny z nadrukiem, eklektyczną mieszankę dwóch lub więcej rodzajów wzorów w jednym modelu, na przykład: komórka miód Vichy i kwiatowe wzory. Modny i stylowy wygląda na pomysł, aby połączyć te raczej niekonwencjonalny przez kostium kąpielowy materiałów takich jak jersey, koronki lub skóry.

load...

Innym doskonałym rozwiązaniem dla każdej figury – tankini kąpielowy – oryginalne, wygodne i piękne. Teraz ten model jest u szczytu popularności. Nie jest to zaskakujące. Oprócz piękna i komfortu, model ten może być postrzegany jako korekcyjna – elastyczna i zwarta tkanina jest specjalnie zaprojektowany, aby utrzymać piękną sylwetkę. Dlatego ten kostium kąpielowy i właściciele szczupłą sylwetkę, a panie z krzywego kształtu.

W nadchodzącym sezonie letnim 2017, zachęcamy do być lekkie i przewiewne, namiętny i uwodzicielski w tym samym czasie! Play, badać i wymyślać różne kombinacje mody. Jasne kolory, unikalne akcesoria, kwiatowy i druki etnicznych utworzyć specjalny nastrój zabawy, która będzie odzwierciedlać cały swój wewnętrzny świat uwodzicielskiej i pewnej siebie kobiety. Lato – nadszedł czas, aby pokazać wyobraźnię! Ponieważ większość z morza!

load...