Gotowania makaronu w morskim receptę multivarka

Zawartość:

Pasta nautically w multivarka nie różnią się pod względem jakości smaku gotowane na patelni.

load...

Przepis został wprowadzony w Rosji w 18. Wieku, kiedy to, podobnie jak w Anglii, nie kampania morze nie zrobić bez niego. Makaron diet Mariners nautically włączone codziennie – bez przerwy. Stąd pierwotna nazwa zwykłych i łatwe do przygotowania posiłków.


Powrót do spisu treści

Tradycyjnej receptury

Pasta nautically – danie, które jest gotowe do podania na lunch lub wieczorne godziny. W swym składzie, mają zwykle cylindryczny kształt makaronu z otworem w środku, oraz zmielone mięso, w przykładzie wykonania – żeglarzy zupę. Klasyczny przepis zawiera składniki, takie jak:

 • Makaronu (butla) – 300 g;
 • Nadzienie (wołowina, wieprzowina) – 400 g;
 • Cebula – 1 średnia głowy;
 • Olej roślinny – 3 łyżki,.
 • Sól – do smaku.

Po pierwsze konieczne jest, aby gotować makarony w słonej wody w trybie pieczenia lub zupa, to lepiej jest stosować produkt z pszenicy. W dniach 17-18 wieków, mąka pierwszy gatunek nie został jeszcze użyty dodatkowo, to pomoże zmniejszyć kaloryczność potraw. Aby prawidłowo gotować makaron, lepiej jest skorzystać z instrukcji na opakowaniu, ponieważ każdy produkt różne czasy gotowania, a wszystko zależy od składu. Po zakończeniu gotowania wody odprowadzonej, makaron leżał.

load...

Posiekać jak pożądane – pierścienie, półkolami, kostki. Fry 3 łyżki oleju roślinnego na złoty kolor w trybie pieczenia. Po ugotowaniu dodać cebulę i dusić rozmrożone mięso mielone, aż cała wilgoć jest rozproszona. Otrzymaną mieszaninę soli i dalej do smażenia do złotego przez 5-10 minut.

W Multivarki miski mielonego układającego makaron schładza się mieszanki i dalej do gotowania przez 20 minut, mieszając. Gotowej paszy danie 100-200 g Ponadto, może on być ozdobione świeżymi ziołami, wlać keczup lub majonez. Nautically makaron, gotowane według tradycyjnej receptury i mają wspaniały smak i są doskonale połączone z warzywami.


Powrót do spisu treści

Niekonwencjonalną postać Food

Pasta nautically w multivarka mają ogromną ilość nietradycyjnych wariacji kulinarnych. W ogólnym przepisie zależy od preferencji smakowych kucharza. Wielu nie lubi makaron cylindryczny kształt i wolą małe odmiany, alternatywne sformułowanie nie nakłada żadnych ograniczeń w tym zakresie.

Farsz można wykorzystać dowolny – kurczak, wołowina, wieprzowina, nie zabrania dodawania gulaszu. W ostatnich czasach istnieją przepisy na makaron nautically z grzybami i pomidorami w multivarka. Jego kuchnia jest prawie nie różni się od tradycyjnego, i przedstawia się następująco:

 • Makaron (którakolwiek postać) – 300 g;
 • Mięsa mielonego (wieprzowego, wołowego) – 200 g;
 • Rozdrobnione ognia (lub champignon grzyby) – 200 g;
 • Cebula – 1 średnia głowy;
 • Ketchup lub pasta pomidorowa – 3 łyżki;.
 • Olej roślinny – 3 łyżki,.
 • Sól i pieprz – do smaku.

Gotować makarony lub zupy trybie pieczenia w słonej wody do czasu wskazanego na opakowaniu. Spuścić wodę, umieścić zawartość miski do osobnej misce, odstawić do ostygnięcia. Wlać multivarku 3 łyżki Oleje roślinne i smażone na niej cebulę (tryb pieczenia, smażenia), pokrojone na pół pierścienie do złotego koloru. Dodaj do miski mięsa mielonego zmieszanego z pieczarek. Zawartość smażyć Multivarki do zaniku wilgoci. Składniki te miesza się z trzech łyżki pomidora i solą. Nadal gotować przez dziesięć minut. Aby przebierał dodać makaron, wymieszać i smażyć na złoty kolor. Podawać 100-200 g

Nietypowe przepisy są dość powszechne i mają ulepszony smak. Wegetarianie wolą zastąpić mięso soi lub grzybami. Wielu ludzi wprowadziły pomidora – śmietanę. W okresie letnim można dodać pomidory, cukinia, koper włoski, pietruszkę, kukurydza. Nie zapominaj, że oryginalna receptura implikuje obecność gulaszu.

load...