Głównymi przyczynami konfliktu klienta coachingu i na podstawie ubytku masy

Odchudzania
Zawartość

Więc już zatrudnił trenera, a nawet zapłacił. Dałeś program, a ty wykonujesz sumiennie ze swoim guru, czy nie, ale z cotygodniowych raportów. I niby lubią jeść poprawnie. Ale nic się nie dzieje. W najlepszych tradycji ustawy o ochronie konsumentów, zaczynasz wymagania. W najlepszych tradycji tego samego prawa, ktoś zaoferuje Ci pieniądze. Ponieważ nie chce cierpieć, takich jak ty? A z czym? Następnie obie strony gwałtowny przestępstwa. Klienci skarżą się, że ćwiczenia de pomogły schudnąć tylko torebkę. Guru sport – stała opieszałość, absencja, urojone bóle głowy, istotne skupiska z ciasta i inne ważne, ale nie można przypisać rzeczy szkoleniowych. W wyniku tego, po obu stronach jest niezadowolony. I dobrze, jeśli po prostu uciec i nie będzie zaangażowany w skandal osób trzecich. Albo nawet „czwarty” – na przykład, aby to wszystko na boisku w publicznej sieci Internet.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ważny powód – nie rozumiesz, co naprawdę trzeba

Co trzeba zrobić teraz? Godzinny masaż sportowy, kąpiel godzin i 12 godzin snu. Co ja robię? To prawda, utknął w korku na godzinę, a second’ll muszą pozostać nieruchomo, tak że nie będzie tylko iść spać. Jest to w najlepszym wypadku. Co jest potrzebne? Jeśli pierwsza myśl masz – chłopcy kochali i wujkowie, wodzowie wynagrodzenia podniesione, nie ma potrzeby, aby schudnąć. I stylista, psycholog, w trakcie pewności siebie i nauczyć się czegoś, które mogą być sprzedawane za pieniądze. Plus trochę wglądu do domu nie zadzieraj z chłopców, którzy od urodzenia kocha tylko siebie i maszynę i wujków, którzy nie są w stanie, aby firmy bardziej efektywne, a tym samym zaoszczędzić na pracowników.

A następnie udać się do siłowni, na CrossFit na wagach, ale na nic, nawet na zajęciach pylon. Jesteś zmuszony robić jakieś dziwne i niezwykłe rzeczy, całe twoje ciało boli, ciągle chce jeść ze względu na przeklętym deficytu kalorii, ale … chłopcy nadal nie podoba, a wujowie starają się zapomnieć o swoim istnieniu, gdy wszystkie podwyżek płac. Przykro mi, ale jeśli nie masz 10-40 kg nadwagi, wszystkie te „strony, uszy, skóra” pasuje do koncepcji fizjologicznej normy. W związku z tym iść do lekarza, powiat lekarza i poprosić, nie masz nadwagę, czy nie. Jeśli staje się, że nie ma, stop zgwałcenie siebie. Chodzić na spacer, czy ćwiczenia w domu i nie jest już możliwe „treningi odchudzające”, dobrze?

[Powrót do spisu treści]

Powodem jest nie mniej ważne – nie rozumiesz tego, co można osiągnąć poprzez współpracę z

Trenerem. Coach, każdy poziom umiejętności, od podstawy do „trener Mistrzów”, a nawet prosty instruktora na służbie w sali, dotychczas nie maga w niebieskim helikoptera. Film nie pokaże go do ciebie. Wszystko działa dobrze – przyjdziesz, powiedz mi, co chcesz, i wykwalifikowany specjalista jest odpowiedzialny za co, w jaki sposób i za pomocą jakich instrumentów, które można zrobić

load...

Zwykle jeździmy do autokaru z pewnym czas w głowie. Oto, na przykład, pochodzi ta młoda dama z 20 kg nadwagi gdzieś pod koniec listopada i na początku nadawania o znaczeniu: „Nie być w kolorze hipopotam” na Sylwestra. Trener ją tak radośnie: „Skupmy się na 4 kg miesięcznie!” A ona nie odwracając się, pisząc w książce skarg, że zdobyte de niewykwalifikowanych towarzyszy do pracy, a oni nie mogą nawet pomóc, taka wielka.

W tej historii, dobrze zrobione wszystko, a trener i klient. Pierwszy – „well done”, ponieważ żaden klient zwrócił uwagę na ważne rzeczy. To nie jest, jak wiele wagi zostaną zresetowane, a jak nasza gwiazda będzie mogła tańczyć na Nowy Rok bez duszności i strugach potu. I że łatwiej będzie teraz dosłownie w 4 szkolenia i natychmiast uwieść historii w kilogramach. Klient – ponieważ ludzka fizjologia Defying ma nadzieję, że w przypadku gdy odpowiedzialność za ich zrzutu postępu w autokarze, wszystko jakoś się.

[Powrót do spisu treści]

Trener tylko instruktor

Niestety, nie każdy trener może napisać to plan treningowy. Tak, prawie wszystkie kursy podyplomowe szczęśliwie pisać swoje ćwiczenia na nogi, pośladki, plecy, klatkę piersiową, ramiona i innych jaj. I nawet opisać jako „spalanie tłuszczu” po cardio. I nie każda przyjaciel może kompetentnie do malowania dla ciebie plan, tak, że „padł” co najmniej trzy treningi każdy z nich podstawowe ruchy w tygodniu i że nie umiera z powodu bólu nogi poprisedavshih cardio na następny dzień.

Wielu mówi, widać z daleka. Taki trener może doradzić pogotovit wszelkich imprez sportowych. W niczym. I wtedy zrozumie dlaczego interwały na bieżni po treningu przysiady – w ogóle, to zły pomysł. I dlaczego … W ogóle, ci faceci są dobre, mogą motywować, aby każdy ruch w przestrzeni. Ale osobiście bym poostereglas pracować z nimi na bieżąco. I wymagać od nich czegoś więcej niż prosty zestaw ćwiczeń, który można pobrać z Internetu.

Innym przejawem tego samego problemu może być sytuacja, gdy trener, trochę jak szczerze stara się sprawić, że cieńsze. To sprawia, że ​​można skoczyć na stos naleśników lub kroku, a Burpoe zrobić, a po naciśnięciu na podłogę i długości ścieżka metę … Ale twój rodzaj ponurej strawionego buraków stara się ignorować. A twoje jęki, że „boli, pędy, już nie mogę” próbuje ominąć uszu. Niestety, większość absolwentów takich renomowanych dyscyplinach sportowych takich jak lekkoatletyki i sztuk walki, naprawdę wierzę, że jesteś po prostu leniwy. Tylko dlatego, że sami byli „tam”, gdzie istnieje taka forma fizyczna przez długi czas, a nie pamiętam, jak to się dzieje, gdy trudno prowadzony 3 minuty.

To tutaj, za co? Jeśli masz dojrzewania konflikt międzygalaktyczny, a to nie jest spowodowane przez luki w wiedzy na trenera lub jego niedbałego nastawieniem do pracy (pozdrowienia dla ciebie, produkując wyrobiskach instagrama okresie przydatności szkolenia zawodowego, jak się masz?) Czy nie lepiej, aby znaleźć kogoś, kto zgodnie z własnymi oczekiwaniami albo, alternatywnie, aby dowiedzieć się praca w samej Hall Następnie poproś kogoś, by być z, zewnątrz, co piękno w lustrze.

Elena Selivanova

load...