Głównymi powodami podwieczorek

Zawartość

Nie, nie jestem na kawałki rundy za dużo pieniędzy chcę mówić. A dla najbardziej popularnych produktów. Cóż, twarogu pakiet, niektóre ZOZhnaya swoje wypieki, a nawet kawałek ryby z ryżem i pieczoną papryką. Albo coś, co pasuje do Twojego codziennego kalorii. Wiele dziewcząt zrobić węglowodany niezjedzone dzień, na noc do wchłonięcia. I nic, nikt jeszcze nie przybrać na wadze. Więc ukąszenie wieczorem do jedzenia po kolacji – być, zwłaszcza dla tych z nas, którzy prowadzą w przeważającej mierze „Sowa” tryb życia. I istnieje co najmniej kilka powodów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Balance – jest kluczem

Czy jesteś liczyć kalorii? BZHU? Miałem giperotvetstvennaya klienta, który czytać wszystko piszą działające sportsmenki w Internecie. W tym osławione „bez węglowodanów po 16”. A ona nie lubi produkty białkowe. I to się dzieje – bez mięsa, nie ma ryb, nie było sera z jaj, nie dotykać serce naszej bohaterki. Okazało się, że w związku z tym następujące:

  • Do 16 godzin zabawy rzuca gryczana i płatki owsiane prawie z cukrem (tak, to jest użyteczne suszone owoce, w realiach mojego miasta – gotowane w syropie cukrowym i skamieniał na tackach z tworzywa sztucznego), a skromne więc nedokusochkom kurczaka lub łyżki twarogu, ponieważ nie wspina. Po 16 startów, „białko” bary z 30 gramów węglowodanów w produkcie, a aż 6 gramów białka i rozpuszczalnego kokteylchik, z których tylko głód, i to wszystko;

  • Kilka razy w tygodniu, to wszystko, co dzieje się w dobrze znany w Polsce, a nasza bohaterka jest lokalnym odpowiednikiem Starbucks. Z sernik, filiżanka kawy z kapelusza śmietaną i niektóre bardziej babeczki czekoladowe. Następnie – po powrocie do domu instytucję religijną „Yablonka” (kto kupi babcia rum, cud). Cóż, okazuje się, że w diecie 400 gramów węglowodanów, i byłoby dobrze, gdyby 60 gramów białka.

    load...

Ogólnie rzecz biorąc, wieczorem bardzo wygodne do jedzenia coś, co nie „pasuje do znaku” dzień BZHU. Ktoś notorycznie jedzenia węglowodanów zbóż, ktoś – gotowane mikroosminogov białka, wszystkie ich potrzeby. Ale ostatni posiłek po prostu pomóc nam dostosowanie diety i unikać nadmiernego chitmilov.

[Powrót do spisu treści]

Niekoniecznie muszą kosza

A kto ci powiedział, że przed pójściem do łóżka, zdecydowanie powinni jeść pół pudełko leżące wokół z noworocznych słodyczy. Albo wypić litr piwa z torbą chipsów. Czy coś jeszcze tutaj jest podobny. Wiele osób są wygodne przełamać swój obiad dla dwóch etapach. Osoby te nazywane są entuzjaści fitness.

Zazwyczaj, jeśli harmonogram bliżej do biura, więc w godzinach 6-6.30 pm jadłem obiad pierwsza część, a następnie udajemy się do pociągu. A drugi jest w późniejszym czasie. Jest to wygodny sposób na „push” a oraz węglowodanów i białka przez maloezhek. A to dobra opcja sterowania dieta dla tych, którzy schudnąć. Przygotuj normalny posiłek, a nie uciekać od wieczornych przekąsek. Nawet jeśli pracuje się z pojęciami z mody, to już nie jest to tendencja – nie jeść po sześciu.

Z drugiej strony, jeśli pójdziesz, można poprawić swój powrót do zdrowia. Większość źródeł zbliżonych do nauki twierdzi, że użyliśmy co najmniej 30 gramów węglowodanów w czystej postaci i 20-30 g białka po treningu siłowym. Jeśli wierzą ta sztuczka przestanie zadawać sobie pytanie, gdzie w tym wszystkim jest to, że w odniesieniu do których mamy iść na siłownię i dlaczego wciąż nie ma.

[Powrót do spisu treści]

Niekoniecznie mają ogromne porcje

Cała idea przekąski to, że możemy kontrolować swoją dietę. Ułamkowe moc musimy zrobić co? Aby zmieścić wszystkie niezbędne makroelementy dla dnia w zdrowej diecie. A w celu spłacenia uczucie głodu, jeśli ta dieta na celu zmniejszenie masy ciała.

Tyle naprawdę trudno spać w nocy po jedzeniu. Bo lepiej jest zerwać kolację dla dwóch, a nawet trzech. Z oddzielnym przekąskę białka lub koktajl po treningu.

Ponadto, nie jest nigdzie zapisane taką zasadę, która zmusiły nas do jedzenia w nocy sałaty. Wręcz przeciwnie, wielu z najlepszych ziemniaków z ryb do jedzenia, a nie stos zielonych. Spać, wiesz, będzie silniejsza.

[Powrót do spisu treści]

Zawsze można podnieść coś własnego

My często ignorują chęć własnego ciała w imię tego, co zostało czytania w publicznych serwerach. A informacje w nich podlega modzie. Teraz „trendu” w naszym konkurencyjnym diety aktywnie przebraniu prawidłowego odżywiania. Tak mówią ci, którzy posiadają takie, że ostatni posiłek może zawierać coś oprócz sałatką z ogórka i piersi kurczaka z gumy, a oni rasplachutsya i próbują wydrapać swoje oczy. Tymczasem wielu ludzi, tak wiele kolacje. Tutaj osobiście potrzebujemy węglowodanów w ostatnim recepcji, a ja już dawno zmęczony wyjaśniając jak to się dzieje – być trenerem i mają słodkie ziemniaki z ryżu, a nawet makaron.

Kiedy zacząłem siedzieć w „odchudzanie” w Internecie w ogóle do niczego innego niż szklanka kefiru, być może z otrąb, można poddać pełnej pogardy publicznego. Tak, jak dobrze, prasa nie widać wyłącznie dlatego jogurt nie pije. Więc nie pić w ogóle, od dzieciństwa nienawiści. I mam prawo.

Jeden ze znanych YouTube sportowiec jeść przed snem masła orzechowego i twarożku z jagodami. A łyżka do lodów dodaje. I nic – mniej niż 18% tłuszczu, wagi zniesione, a nawet jakoś być ciężkie. Gdy zapytał: „Dlaczego jest tak,” powiedziała po prostu: „Chcę”. Ale ty tego chcesz? Być może warto, jeśli tylko jeść i przed snem?

Generalnie, takie rzeczy rozsądnym czas posiłku, a przy braku surowych zakazów, przyczyniając się do pobytu w tym wszystkim ZOZhe dłużej. Moda przechodzi dzisiaj kupiłem legginsy sfotografowane i iść na siłownię jutro – będzie zamówić okulary bez dioptrii i iść do biblioteki.

A pojutrze – mogą masowo przeniósł się do góry. I to nie znaczy prawie nic dla ciebie, jeśli nie znajdziesz się w regularnym ruchu mody. Więc zdrowia – to nie tylko moda, ale jednym z podstawowych warunków, co do zasady, będziemy chcieli, aby przestrzegać pewnych trendów i ruchów. Dlatego staram się nie stracić, bezmyślnie po wszystkim o tym, co mówią i piszą.

Elena Selivanova

load...