Głównymi błędnych przekonań na temat sięgania do odchudzania

Zawartość

Jeden z moich przyjaciół, dość dobrze znany trener w każdym mrocznych sztuk, powiedział kiedyś: „Lifters są podzielone na tych, którzy są rozciągnięte, a ci, którzy są ranne przez 2 za sezon.” Kategorycznie, tak? Moja osobista podróż do zrozumienia znaczenia rozciąganie była dość długa i zawiera trochę bólu w nadgarstkach i dużo – w stawach barkowych i wszystkie małe rzeczy. A ostatnio mam wyszukiwania monitora i stwierdził, że ludzie chcą wiedzieć o rozciągając do utraty wagi, a nie treningu siłowego. I szybki przegląd odchudzanie klientów doprowadziły do ​​rozczarowujące zakończenie – ludzie postrzegają jako sposób rozciągania mięśni lub … .izmenit formularza lub jako forma niepotrzebne i prowadzi do spalanie tłuszczu ćwiczenia. W rzeczywistości oba stwierdzenia są prawdziwe także. Oto dlaczego.

load...

[Powrót do spisu treści]

Rozciąganie nie zmienia kształt mięśni, a nie prowadzić do zmian w stawach i więzadeł

Jules Mitchell napisał pracę na odcinku jako rodzaj ćwiczeń. Autor doszedł do wniosku, że w trakcie zwykłej pracy nie zmienia kształtu, rozciąganie mięśni, a stopień „rozciągliwości” więzadeł i pracę układu nerwowego. Prawie jak policja włączyć specyficzne połączenia neuronowe rozciąganie także aktywuje. I kilka innych. D. Mitchell pisze, że brak elastyczności masz – w przeważającej części dynamicznego stereotypu, a tylko w mniejszym – niezdolność organizmu do pewnych działań. W ogóle. Organizm może teraz wykonywać skomplikowanych asan jogi, tylko system nerwowy mózgu i nie jest dozwolone.

A w trakcie badań naukowcy doszli do wniosku, że nie zmieni kształt mięśni, ich rozciągania. Witam wszystkich użytkowników uważa, że ​​zajęcia takie jak ołów ciała baletu do „specjalnej postaci długości mięśni, ponieważ w balecie odcinku ciała.”

[Powrót do spisu treści]

Rozciąganie nie zmniejsza objętość

To zmniejsza objętość ciała? Wszystko, co powoduje spalenie tłuszczu. W rzeczywistości, jedna godzina rozciągania „usuwa” ilość kalorii, porównywalną do bardzo powolnego chodzenia. Ten czysto matematycznym sensie, iść pieszo do pełnego osoby bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej w swoim życiu będzie bardziej obiecujące wyborem. „Pull” mięśnie mechanicznie, dzięki czemu stają się one „płaskie” nie jest możliwe. Tłuszcz z rozszerzenia jest wyłączony. Tak, to dlaczego powinien spełniać oczywisty nieprzydatne do pracy odchudzania? Powody są, a oni nie leżą w oczywisty.

load...

Jesteś, w każdym przypadku, a ja „cardio” i „moc”, jeśli chcesz schudnąć. Oba typy obciążenia, aby umieścić go w prostych słowach, może generować znaczny dyskomfort spowodowany napięciem mięśni. I rozciąganie pomagają zmniejszyć ten dyskomfort, nie prowadząc do korzystania z innych popularnych sposobów radzenia sobie z dyskomfortem. Przez przejadanie się, na przykład.

[Powrót do spisu treści]

Rozciąganie może zastąpić Waga szkoleń

Charakter tego mitu jest bardzo dziwne i, na pierwszy rzut oka absurdalne. My „zrobić coś” z myshtstsami, to znaczy, że „coś” odpowiednik. Okazuje się, że hantle podnieść ten odcinek – wszystkie dają ten sam rezultat. W rzeczywistości, napięcie włókien mięśniowych nie prowadzi do tego, że wiemy, jak wzmocnić mięśnie. I nie jest w stanie poprawić inne wskaźniki związane, w celu poprawy trening siłowy. Rozciąganie nie wpływa nawet najbardziej sumienny i intensywne w zrozumieniu gęstości kości. To nie pomaga rozwiązywać codzienne problemy związane z podnoszeniem ciężarów, a nie chroni przed wewnętrznym samego urazu podczas podnoszenia ciężarów. Powód jest prosty – Obrażenia te są spowodowane przez niezdolność do podnoszenia ciężaru, a brak doświadczenia zgromadzone koordynacji, a nie wada amplitudy.

Mit doprowadziły do ​​bardzo chudy, t. E. Przy odrobinie tłuszczu, dziewczyno, „wisi” przez większość czasu szkolenia na cardio. Ze względu na niewielką grubość tkanki tłuszczowej z nimi, po prostu „nie wiotki”, ale z obawy przed „pompa” rozciągają się wiele, ponieważ masowo wierzą w możliwość dać mięśnie „wydłużony kształt” wokół własnych genetyki. Te dziewczyny są zwykle trochę więcej i jeść, bo są zazwyczaj cienkie. I ostatni fakt ma nic wspólnego z żadnym układu sercowo-naczyniowego lub z transparentem.

[Powrót do spisu treści]

Trzeba wyciągnąć trudniej mieć lepsze rozciąganie

Mitologiczny przepisu wynika z pierwszego akapitu. Można przeciągnąć dowolną liczbę trudne, ale jeśli system nerwowy ma odpowiednią „most”, aby zmusić organizm do rozciągania, wszystko co się w ten sposób – tego urazu. Ponieważ, nawiasem mówiąc, jest to konieczne w celu uniknięcia wszelkich prób do swojej dziewczyny, a nawet trener „pull” Ci, po przeprowadzeniu przyjaznej pchnięcie w plecy. Ogólnie rzecz biorąc, sesje zbiorowe rozciągające tylko ładny wygląd na zdjęciu, w rzeczywistości mogą prowadzić do obrażeń, a nie mięśni i więzadeł, które dość bolesne i powoduje problemy z innymi treningi do utraty wagi.

Ale sesje są trudne odcinek w modzie lekcje tańca Shestova – pylon. Tak, ludzie nosić elementy nie rozciągają się bardzo trudne, ale jeśli usiąść tryska sznurka i ciało jerky kładzie się na przedniej powierzchni uda, nic dobrego nie dostaniesz.

Przydatność to prosta zasada – nie można osiągnąć poprzez ból i „push” ciało do żądanej pozycji w sposób urywany. Przeciągania jak dostępny w tym czasie. A na następnym treningu na pewno będzie w stanie rozciągnąć się więcej.

Elena Selivanova

load...