Glitter tatuaże: a brokat wariant i sposób stosowania musujące tatuaże

tatuaż brokatowy lub brokatu-tattoo (tatuaż brokatowy) – popularna odmiana tymczasowy tatuaż to jest cekinami aplikacja, którą nanosi się na skórę za pomocą specjalnego kleju hipoalergiczne. Migoczące tatuaże Glitter połączyć bogate i żywe kolory z jasnym połysku tatuaży związanych z dżetów i kryształami Swarovskiego. Żaden inny rodzaj tatuażu może się pochwalić taką różnorodność barw i oślepiających świateł, co pozwala na tworzenie stylowych i niepowtarzalnych zdjęć, dzięki oryginalnych efektów projektowych. Udekoruj swoje tatuaże glitter ciało i pojawił się w tej formie, w klubie, na imprezie, na firmowej strony, wesele lub na plaży (brokat tatuaż nie boi się wody), uwaga wszystkich, ciekawy i entuzjastyczne poglądy po prostu gwarantowana!

load...

Zawartość:

Musujące plusy wyraziste tatuaż

Jak to tatuaż brokatowy

Technologia nakładania brokatu tatuaże jest dość prosta. W wybranym obszarze ciała ręcznie lub za pomocą szablonu do zastosowania specjalnego kleju hipoalergiczny, że błyszczy posypane na wierzchu. Poza hipoalergiczny i nieszkodliwy dla ludzi, klej posiada również takie unikalne właściwości, takie jak odporność na wodę i elastyczność, więc nie umieszcza się rysunek boi się wody, utrzymuje się na skórze przez średnio od 10 do 14 dni (ze szczególnie delikatnego zabiegu może trwać nawet do miesiąca), nie powoduje podrażnienia i reakcje alergiczne.

load...

Korzyści błyszczą tatuaż jako tymczasowa opcja

Glitter tatuaż wygląda świetnie zarówno w świetle naturalnym i sztucznym, dzięki czemu obraz będzie wyglądać i skutecznie na imprezę w nocnym klubie, a rozpalonej słońcem plaży i piknik wśród bujnej zieleni.

Glitter tatuaż może być stosowany do wszystkich obszarów ciała: bezpieczeństwo i prostota procedury eliminuje wszystkich ograniczeń.

Z cekinami można utworzyć absolutnie dowolny obraz na zamówienie. Z punktu widzenia stanu techniki, nie ma żadnych ograniczeń. Prawdziwa granica może być jedynie wyobraźnia i profesjonalny poziom opanowania.

load...