Glistnika z mastitis: właściwości lecznicze i receptur

U kobiet cierpiących na mastopatia, podejścia do jej leczenia są diametralnie różne. Niektórzy zachowują się lekkomyślnie, bez podejmowania jakichkolwiek działań po postawieniu diagnozy, podczas gdy inni używają dużo lat, ile niebezpiecznych hormonów. Ekstremalne szkodliwe w obu wersjach. Uzdrowiciele zalecające celandine z mastitis, znaleźć „złoty środek”: odparły choroby z najmniejszą szkodą dla innych narządów i układów.

load...

Zawartość:

Najważniejsze fakty o mastitis

choroby dysplazję (lub piersi) – łagodny charakter patologiczną proliferacją tkanki sutka na tle zmian hormonalnych. Przejawia się ona rozproszona lub żeliwa uszczelek w klatce piersiowej, ból lub wydzielina z brodawki sutkowej w późniejszych etapach.

Nie można pominąć, ponieważ objawy zapalenia sutka zaawansowaną chorobą jest podstawą do tworzenia guzów łagodnych i zwiększa ryzyko wystąpienia raka sutka. Terapia, głównie hormonalnej i regulacji życia przepisane przez lekarza. Tradycyjnych uzdrowicieli Pomocniczo posiadają wieloletnie doświadczenie w skutecznym leczeniu mastitis glistnika, właściwości przeciwnowotworowe są dobrze znane.

load...

Uzdrowienie składu glistnika

Glistnik, chistuha, nipplewort – nawet nazwa ziela mówi jego własność jasne nieprawidłowych formacji. Natura obdarzyła glistnika unikalne zdolności, które są bez porównania z innymi przedstawicielami flory na świecie.

 1. Struktura rośliny zawiera alkaloid substancja – chelidonina, sangwinaryna, chelerytryna. Zapewniają one korzystny wpływ w leczeniu i profilaktyce procesów nowotworowych. W przypadku alkaloidów mastitis zapobiec rozwojowi komórek atypowych. Mają także antyseptyczne i miejscowe działanie drażniące i ułatwiają zespół bólowy.
 2. Rutyna wzmacnia ścianę naczyń krwionośnych, co poprawia mikrokrążenie w tkance sutka i dostarczając jej niezbędnych składników odżywczych.
 3. Aminy histamina odgrywać rolę przeciwbólowe i pomaga zmniejszyć reakcje alergiczne.
 4. Witaminy E i A silnymi przeciwutleniaczami. Spowalniają reakcję wolnorodnikową utlenianie zapobiega degeneracji komórek złośliwego sutka.
 5. Garbniki glistnika normalizacji procesów metabolicznych w łącznej i nabłonkowej tkanki piersi, dzięki usuwanie toksyn.

Kompleksowe działanie wszystkich elementów daje zauważalny efekt, to jest potwierdzone przez pozytywne opinie kobiet z doświadczeniem w leczeniu mastitis glistnika.

Przepisy środki domu mastitis

Dla celów terapeutycznych w dysplazję zielarzy chorobowych używane wierzchołki – kwiaty, liście i łodygi celandine. Ścinanie muszą być pod koniec maja, czerwca. Do leczenia wytwarzania preparatów medycznych wykorzystujących różne odmiany przygotowanie Ziarnopłon mastitis: bitter receptur, wywary i maści.

Rosół glistnik ziele

Deser łyżka suchej trawy glistnika trzeba zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić na godzinę w termosie. Szklanka bulionu napoju w ciągu dnia, podzielony na trzy części. Weźmy na godzinę przed posiłkiem. Leczenie należy kontynuować przez miesiąc, a następnie zrobić przerwę na 1-2 tygodnie i powtórzyć kurs. To jest najlepiej nadaje się pacjentom cierpiącym na rosół glistnika fibrocystic mastopatia.

Alkohol Nalewka

Jedna łyżka posiekanej szczyty glistnika zalać szklanką wódki lub 40% alkoholu i dwa tygodnie nalegać w ciemnym miejscu. Następnie przecedzić, pić brandy na czczo raz dziennie.

Dawka terapeutyczna – 1 deser lub łyżka likieru produkowane (w zależności od masy ciała kobiety). Jednakże, należy zacząć od 1 kroplę dziennie, rozpuszczonych w 100 ml wrzącej wody. Każdego dnia po jednej kropli, dawka powinna zostać zwiększona. Pole 10 lub 15 dni, aby mieć wymaganą ilość lekarstwa przez jeden miesiąc, a następnie stopniowo zmniejsza się do jednej kropli dziennie. Mając na pełny cykl leczenia, odpocząć przez co najmniej dwa miesiące przed ponownym traktowaniem. Stosowanie może być nie więcej niż trzy kursy rocznie.

Stosowania miejscowego na piersi terenu

Do wytwarzania maści na bazie glistnika jej kwiaty i liście muszą mielenia w młynku do mięsa i wycisnąć sok do czystego naczynia. Dodaj do tej samej ilości roztopionego masła (lub trzewnej tkanki tłuszczowej) i wymieszać do uzyskania jednorodnej masy. Pocierać raz na dzień do skóry pacjenta piersi (najlepiej przed snem), aby poprawić. Pierwsze efekty będą odczuwalne w około miesiąc.

Dobrze znane w miejscowym leczeniu zapalenia wymienia zastosowanie granulatu, składającego się z kilku elementów. 50 g posiekanego ziela glistnika w proszku, 100 g liści jemioły i matki i macochy (w proszku) miesza się z 1 kg mąki żytniej, a przy użyciu serwatki ciasta. Ich pastylki stosowane do piersi noc. Przy dobrych procedur przenośności kontynuować przez kilka miesięcy.

Przeciwwskazania do leczenia mastitis z glistnika

Paradoksalnie, najbardziej wartościowe składniki tej wyjątkowej rośliny – są trujące. Dlatego przed spożyciem celandine z mastitis powinno być dobrze zaznajomieni z jego skutki uboczne i przeciwwskazania:

 • 0. Przedawkowanie leków na podstawie glistnika powoduje wymioty, pobudzenie, drgawki, gwałtowny spadek ciśnienia krwi z omdlenia, alergiczne wysypki, ataki astmy ;
 • Niekontrolowane długotrwałe jest obarczona wygląd degeneracji błony śluzowej przewodu żołądkowo-jelitowego.

Zabrania się korzystania celandine:

 • Ciąży lub karmiących piersią; Dzieci
 • Nie osiągnął wieku 12 lat;
 • Na niedociśnienie tętnicze;
 • Padaczka

 • Lub innych chorób, w klinice których występują drgawki;
 • Cierpi na astmę oskrzelową.

Wskazówki: leczenie glistnika

W każdym przypadku, ćwiczyć rada tradycyjnej medycyny jest dopiero po zbadaniu w profesjonalnej klinice i skonsultować się z lekarzem. Takie podejście, aby zapobiec niepożądanym skutkom i pozwoli na optymalne wykorzystanie pozytywnych właściwości glistnika.

load...