Glina Cellulit – jak zastosować efekt był

Czy mogę pozbyć się cellulitu bez „chemii” i bolesnych zabiegów? Oczywiście, trzeba tylko nauczyć się radzić sobie z defektami skóry z wykorzystaniem nietypowych narzędzi i oczywiście cierpliwości. Ta droga nie jest łatwa, ale najbardziej poprawne. Zapominasz o skórki pomarańczowej w miesiącu. Tak, jak korzystać z gliny cellulitu w domu?

load...

Zawartość:

Meet gliny

Kosmetyczne

Glina zyskała swoją popularność w czasach starożytnych, kiedy nikt nie wiedział, jak to zrobić analizę chemiczną substancji. Nasi przodkowie intuicyjnie używać tego proszku do zwalczania chorób skóry. Oczywiście stare procedury były prymitywne charakter. Chorzy ludzie po prostu zastosował cud lekarstwo na rany, oparzenia, zapalnie obszarów. Proces był trochę podobna do obecnej procedury, bo teraz używamy proszku, a nasi przodkowie byli między innymi kawałki skały, która weszła do rąk.

load...

Podniósł „narodowe” doświadczenie i pierwszych lekarzy, którzy opracowała szereg procedur stosowania zewnętrznego gliny, dowiedzieliśmy się jak zrobić maść wykonane z gliny i otworzyła dodatkowe możliwości i magicznego proszku, który zaczął się i wewnątrz.

Na gliny dziś – jedna z najlepszych anty cellulit.

Co czyni go użytecznym

Kosmetologów powiedzieć, że jest to naturalny środek – eliksir piękności. Jeśli kobiety cieszył proszek cud co najmniej kilka razy w miesiącu, to on wyglądał na 10 lat młodszy, będzie miał nieskazitelną skórę i smukły kształt. Co możemy powiedzieć o nastroju. Więc, co można glina:

 • zwalczać stany zapalne;
 • Poprawiają przemianę materii;
 • Wyjście

 • Toksyn w tkankach i odpadów;
 • Wzmocnienia układu limfatycznego;
 • Usunąć obrzęk, przynosząc nadmiaru wilgoci;
 • Głęboko oczyszczają skórę;
 • Zwalczyć nadmiar sebum;
 • Poprawiają krążenie krwi;
 • Zmniejszyć ból mięśni;
 • Eliminują bakterie;
 • Nasilać działanie innych środków.

Jak widać, antycellulitowy maski z gliny – procedura wielofunkcyjną i powrócić do zdrowia i urody.

Tajemnice prawidłowym wyborem

Aby dowiedzieć się, czy dany rodzaj gliny nadaje się do skóry, można, prosimy o zapoznanie się bezpośrednio na opakowaniu. W międzyczasie można przygotować z wyprzedzeniem, tak aby nie tworzyć apteka lub sklep kosmetyczny wszystko, prawda?

Gliny można podzielić na typy w zależności od jego barwy, więc nazwa na opakowaniu dokładnie pasuje odcień proszku.

Warto zwrócić uwagę! Barwa proszku zależy od ich składu chemicznego. Ta ostatnia zależy od „narodzin” medycyny naturalnej.

Aby zrozumieć, co glina jest najlepiej pomóc cellulit, rozważmy szczegółowo kilka jej gatunków.

 1. Kaolin (białej) jest białym proszkiem, czasem z szarawy lub żółtawy odcień. Za naciśnięciem mieszaniny wydaje się być tłusta. Ponadto, glinki, które leczy cellulit, także zaciska porów i wybiela skórę nieco. Tak więc, jeśli cierpią z powodu trądziku lub chcesz mieć skórę śnieżnobiały, wybierz kaolin.
 2. Różowy. Ten typ połączenia kaolinu i czerwonych typu, czyli, „2 w 1”. Różowy gliny cellulit zapisywane wiele młodych kobiet, a ponadto proszek jest doskonałe walk zmarszczki, spowalnia starzenie się skóry i sprawia, że ​​staje się ona aksamitna. Dlatego można spokojnie zrobić maskę cellulitu, jak również stosuje się go na twarzy.
 3. Zielony. Ten typ żelaza przepełnione, więc jest podstawą wielu produktów kosmetycznych. Od cellulitu zielonej glinki można wyleczyć w ciągu zaledwie miesiąca. W formie „premii” pozbyć się obrzęk, zastój, podrażnienie skóry i stają się szczuplejsze.
 4. Czy żółta glina zaoszczędzić od cellulitu? I jak, mimo wszystko ten rodzaj proszku zwiększa dopływ tlenu do tkanek, co pomaga przełamać znienawidzonych guzki. Ponadto, antycellulitowy żółta glina ma właściwości odmładzające i przywraca zdrowszy wygląd cery. Kolejny „funkcja” tego rodzaju – elastyczność, dzięki czemu można bezpiecznie używać dowolną część ciała, i mimo swojego rodzaju skóry.
 5. Niebieski kosmetycznych gliny leczy cellulit ze zbyt małego „premii” za zdolną do leczenia ran, łagodzi przebarwienia i trądzik.

To nie ma znaczenia, co glina cellulitu z wyżej będzie używany „skórki pomarańczowej” boi się nimi po równo.

Jak korzystać z proszku

Dobrze pomóc cellulit maska ​​z gliny okładów i kąpieli.
Na jednej strefie, na przykład, żołądka potrzeba 5 łyżek proszku (kilka typów mogą być mieszane). Mieszanina powinna dodać trochę ciepłej wody, aby ciasto. W zasadzie podstawowym clay mask cellulit gotowy. Dalej – na życzenie. Można dodać kilka kropli olejku pomarańczowego i szczyptę cynamonu. Ponadto, kosmetologów zaleca się włączenie do octu jabłkowego i receptury (kilka łyżek), ponieważ wzmacnia efekt zabiegu. Mieszaninę stosuje się do obszarów problemowych przez co najmniej pół godziny.

W istocie, ta procedura – tę samą maskę, lecz skomplikowana. Tymczasem niektóre dziewczyny wolą tę procedurę. Po pierwsze, ze względu na wysoką wydajność. Po drugie, okłady są bardziej praktyczne, ponieważ przetwarzane skład leku z organizmu są objęte filmu, co oznacza, że ​​będzie bardziej komfortowa podczas nieobecności godziny maski.

Wideo: jak zrobić okład z gliny ciała w domu

Clay – cudowne lekarstwo na cellulit, sprawdź sam.

load...