Głębokie bikini na sam w domu

Zawartość:

Nadmiar włosów na ciele nie jest w modzie. Nowoczesne kobiety za wszelką cenę pozbyć się z nich atrakcyjny wygląd i schludny. W tym przypadku, włosy są usuwane jest często nie tylko łonowe i ud, ale również w obszarze warg sromowych. Procedura ta nazywana jest głęboko bikini. Według sondaży, ponad 20% mężczyzn przyciąga do takiej depilacji. Może to nie jest tak dużo. Ale jeśli takie jest zwolenników, procedura ta jest popyt i jest używany przez pewną liczbę kobiet.

load...

Jednak głęboko usuwanie włosów w domu – nie jest łatwym zadaniem, jest o wiele bardziej skomplikowane niż po prostu pozbyć się nadmiaru włosów w okolicy łonowej. Oczywiście, najlepiej jest iść za nią w salonie piękności i zasięgnąć profesjonalnych mistrzów, którzy będą oferować szeroki zakres zabiegów, aby usunąć zbędne owłosienie. Ale ci, którzy nie mają możliwości, aby przejść do salonów kosmetycznych, można przeprowadzić procedurę na własną rękę.

Przede wszystkim należy zauważyć, że istnieją dwa an_0 usuwania niechcianych włosów: depilacji i woskowanie. Są one często mylone. Dlatego należy skupić się na tym, co różni się od depilacji woskowanie.

Usuwanie włosów – to całkowite usunięcie włosa wraz z pęcherzyka. W zakresie procedury, włos przestaje rosnąć w ogóle. Jednak może posiadać tylko w kabinie. Tutaj rzemieślników za pomocą specjalnych urządzeń prowadzi się procedurami elektro fotograficznego i laser do usuwania włosów.

Depilacja – usuwanie włosów powyżej powierzchni skóry. Po tej procedurze, włosy w końcu rosnąć. Ale czas pomiędzy przeprowadzenie zależy jaka metoda depilacji jest zaznaczona. Pozbądź się włosów tak, że jest to możliwe, a w strefie głębokiego bikini. Co więcej, można to zrobić w domu. Po tym wszystkim, nie każdy z nas jest gotowy na tak bliskim kontakcie nad do nieznajomego.

load...

Jakie są an_0 głębokiego bikini?

 1. Golenie

  Jest to najbardziej przystępne i bezbolesny sposób, aby usunąć włosy. Wystarczy zakupić jakości brzytwy, aby zapobiec podrażnieniom. Jednak taka depilacja niewiele osób są spełnione. Rzeczywiście, strefa bikini – dość odległe miejsce. Usunąć włosy w tej dziedzinie za pomocą maszynki jest bardzo niewygodne. Ponadto, należy powtórzyć tę procedurę będzie musiał raz na 2 – 3 dni. A jeśli włos rośnie zbyt szybko, a każdy dodatek den.Krome, ze względu na korzystanie z brzytwą, wiele do czynienia z problemem wrastających włosków. Więc wybrać bardziej nowoczesne metody depilacji. Istnieją jednak przypadki, które nie mają ani czasu, ani środków, aby z nich korzystać. Ale w takich momentach brzytwa zawsze pomoże. Tak, i dużo czasu procedura nie weźmie.

 2. Pinceta

  Jest również bardzo stara metoda usuwania zbędnego owłosienia. Nic więc dziwnego, że jest ona wykorzystywana bardzo rzadko. Oczywiście, pęsety do wyrywania brwi wygodne, ale z okolic bikini sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana. Pęseta mogą być wykorzystywane wyłącznie do wspierania dokładności po Intymność – fryzury, i to tylko w skrajnych przypadkach. Depilacji pęsetą – to bolesne, długie i nieefektywne.

 3. Depilacja chemiczna

  Procedura ta odbywa się za pomocą różnego rodzaju kremy, spraye, żele i płyny, które są sprzedawane w sklepach. Home gotować ich jest prawie niemożliwe. Nie wspominając, że produkty kosmetyczne muszą być wysokiej jakości, zwłaszcza jeśli chodzi o głębokim bikini. Wymagana ilość kremu do depilacji, stosuje się do obszaru usuwania włosów, odczekać pewien czas, a następnie usunąć resztki kremu specjalną szpatułką i dokładnie spłukać wodą.

  Wybierz tylko wysokiej jakości hipoalergiczne środki. Należy jednak pamiętać, że prawie wszystkie depilacji okolic bikini i inne części ciała mają wysoką kwasowo – zasadowej równowagi. Nie każda skóra weźmie go normalnie. Iz głębokim bikini woskowania pewnością hit na błonach śluzowych. Tak, że dyskomfort i pieczenie w trakcie postępowania, to może być trudno uniknąć.

 4. Woskowanie

  W ten sposób została użyciu przez kilka stuleci, a wciąż jest popularna. Wyróżnia się stosowanie wosku w różnych temperaturach: w zimnej, ciepłej i gorącej. Tak więc, w jaki sposób Depilacja woskiem procedura? Zakup w zestawach farmaceutycznych, które zawierają wosk kasety i taśmy do usuwania volos.Uchtite że woskowanie bikini głęboką potrzebę wykorzystania jak najwięcej wkładów wąski rozmiar, który usunie włosy, nawet w najbardziej odległych miejscach. Depilacji zimnego wosku przeprowadzono przy użyciu prefabrykowanych paski stosowane ze środkiem do depilacji. Są one ogrzewane w dłoniach, a następnie przykleja się do skóry i oderwać się zbędnymi włoskami. Jest to procedura dość bolesne.

  Dlatego do depilacji bikini zaleca się stosowanie ciepłej lub gorącej wosku. Jednakże drugi przykład wykonania obejmuje ogrzewanie wosk do bardzo wysokich temperatur i niewłaściwe stosowanie może doprowadzić do oparzenia. W celu uniknięcia negatywnych skutków depilacja gorącym woskiem może być dokonana jedynie w kabinie przy użyciu professionalov.A tutaj do użytku domowego jest w porządku ciepły woskowanie. Postępuje się w sposób następujący. Wosku ogrzewa się do żądanej temperatury (nie więcej niż 40 stopni) jest stosowana do niezbędnych części. Po tym chłodzi się i krzepnie, to przestrzeganie szczególnych pasków, które są usuwane z gwałtownym ruchu, a tym samym usunięcie niepożądanych włosów.

  Na których temperatura wosk stosowany zależy od tego jak często trzeba wykonać procedurę. Zazwyczaj okres ten wynosi od dwóch tygodni do miesiąca. Szczególną zaletą woskowania można uznać, że z pomocą nie tylko usuwa nadmiar włosów, ale rogowej skóry. Tak więc, po tej procedurze, otrzymasz nie tylko pozbyć niechcianej roślinności, ale również uzyskać gładką skórę aksamitną w wyniku.

 5. Korzystanie z depilatory – specjalne urządzenie, które można kupić w dowolnych urządzeń domowych sklepu

  Z – fakt, że w obszarze bikini jest bardzo cienka i delikatna skóra, nie wszystkie dziewczyny odważył się na taką procedurę. Jednakże, istnieje wiele odważne, zdecydowane i na nią. Najważniejsze, aby zrobić wszystko w porządku i stosowane przed i po zastosowaniu specjalnych kosmetyków zmiękczających.

 6. Shugaring

  Jest to stosunkowo nowa metoda usuwania włosów, która została niedawno zyskuje popularność wśród płci pięknej. Jest również nazywany „perski” i „cukier” depilacja. Do procedury, można kupić gotowy zestaw shugaring w sklepie kosmetycznym lub spróbować go gotować samemu. Jest to dość proste.

  Tak więc, do wytwarzania makaronu, trzeba będzie 3 łyżki zwykłego cukru, 1 łyżka wody i 1 łyżeczkę kwasu cytrynowego. Wszystkie elementy, wysyłać na patelni z grubym dnem i postawić na bardzo małym ogniu. Zadbać, aby mieszanina nie bańkę. Powinno być tak, jakby lekko pokutować i topić. W miarę upływu czasu, światło – żółta ciecz zacznie uzyskać jednorodną teksturę i ciemne. Tak szybko, jak można zauważyć zmianę koloru, garnek z makaronem powinny zostać usunięte z ognia i wlać zawartość do innego pojemnika. Więc część shugaring ostygnie znacznie szybciej. Należy pamiętać, że gotowa mieszanina nie powinna trzymać się rękami. W tym przypadku, można gotować go prawidłowo.

  Więc przygotować inne danie, które neleyte trochę zimnej wody. Zwilżyć ręce, dial pasty shugaring i smarować ona obszar, który wymaga woskowanie. Następnie pociągnij mocno do tyłu. Procedura odbywa się w małych poprawek. Rezultat – idealnie gładka linia bikini. Pamiętaj, że to nie działa zbyt długo regenerować włosy. Ich najlepszy golenie, a następnie, po kilku dniach, spróbuj użyć shugaring. Dzięki tej metodzie można pozbyć się włosów na trzy tygodnie.

 7. Laser domowej depilacji

  Urządzenie pojawiło niedawna, ale już ulubieńcem wielu kobiet. Kilka lat temu, procedura depilacja laserowa była możliwa tylko w słonia. Teraz tylko trzeba kupić specjalne urządzenie. Laserowe usuwanie włosów jest najbardziej odpowiednia do głębokiego bikini. Jest całkowicie bezbolesny. I wyróżnia się wśród innych zabiegów depilacji, że po jej włosy rosną bardzo długo iw końcu zanikają całkowicie. Używanie lasera depilatory zapomni o takim problemem jak podrażnienia i wrastanie włosków. 

Wskazania i przeciwwskazania

Tak, woskowanie ten obszar pokazuje:

 1. W obecności niechcianych włosów.
 2. Ze względu na wymagania profesjonalnych, na przykład, modeli i sportowców.

Przeciwwskazania głębokie bikini:

 1. Nowotwory i choroby układu krążenia.
 2. Cukrzyca.
 3. Obecność komórek zapalnych skóry, zwłaszcza pęcherzykowego.
 4. Zakaźna wirusowa charakter choroby.
 5. Opryszczka.
 6. Nadwrażliwość do składników stosowanych w trakcie procedury.

Niezależnie od rodzaju głębokiego bikini woskowanie w domu wybierzesz, pamiętaj, że ta procedura powinna być przeprowadzona starannie przygotować skórę. Włosy nie powinny być zbyt długie. Dlatego sama uruchomienie nie jest konieczne. Jeśli włosy są dłuższe niż 2 cm, muszą one być obszyte nożyczek, a dopiero następnie przejść bezpośrednio do procedury. Z drugiej strony, zbyt krótkie włosy usuwane jest dość niewygodne.

Przed zabiegiem, umyj obszar bikini. Lepiej jest użycie miękkiej zarośla czyszczącą zawierającą kwas glikolowy i kwas salicylowy. On jest nie tylko oczyszczają skórę z zanieczyszczeń zewnętrznych, ale również zmiękczają mieszków. I sprawi, że proces usuwania włosów znacznie mniej bolesne. Wreszcie, wysuszyć strefę bikini i posypać talkiem. To pomoże pozbyć się nadmiaru wilgoci.

W trosce o okolic bikini po depilacji

Po depilacji także spróbować przestrzegać pewnych wytycznych. Włosy w okolicy narządów płciowych mają specjalną funkcję u kobiet. Stanowią one rodzaj zapory, który zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń i zakażenia śluzowej, co przyczynia się do utrzymania zdrowej mikroflory. Jeśli regularnie używać głębokie bikini, że na tym obszarze wymaga szczególnych procedur higienicznych i gruntownego oczyszczenia.

Konieczne jest również, aby dbać o wilgoć. Można stosować specjalne kosmetyki. Krem powinien być traktowany ze skórą i natychmiast po zabiegu. Eliminuje nieprzyjemne skutki, takie jak podrażnienie. Przez pierwsze kilka godzin po głębokim bikini wystawiać wydepilowane powierzchnię kontaktu z wodą. Zwłaszcza nie odwiedzić łaźnia, sauna, basen. Nie pływać w morzu! Aby efekty depilacji nie stać wrastających włosków każdy tydzień ułatwia obrać, stosując specjalne kosmetyki dla skóry wrażliwej.

Tempo odrastania włosów zależy od fizjologicznych cech kobiet i na jaki rodzaj depilacji został wybrany. Ale za każdym razem, gdy włosy stają się cieńsze i rosną coraz mniej. I wzmocnić efekt postępowania natychmiast po depilacji, użyj kremu, który spowalnia wzrost włosów.

Jak widać, procedura głębokiego bikini można łatwo trzymać własną rękę w domu. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią metodę depilacji i zasad koniecznych do przestrzegania. Po tej procedurze, na pewno będą czuć się jak królowa, nawet w najbardziej szczerej kąpielowym. Jednak zanim zdecydujesz się na nim, zważyć plusy i minusy i myśleć o tym, co można się spodziewać i negatywne skutki.

load...