Generalne sprzątanie: usunąć z treningów i diety za dużo

Zawartość

Nowy rok – nowy początek. Można przeczytać artykuł w duchu: „wyrzucić stary dom bezużyteczne rzeczy, starają się zapomnieć o przyjaciół, którzy przeciągnąć cię.” Te „przyjaciół” w naszej HLS-rutyny. Nie przeprowadzają szkolenia, odwiedził po prostu z przyzwyczajenia. Czy tego bałaganu swojego życia i nie daje tyle, aby osiągnąć rezultaty – w diecie „pułapek” i wad. Osobiście, mój zły nawyk – ustawienie radykalnie przeciwstawne cele we wszystkich dziedzinach życia i gorączkowych próbach pogodzenia pogodzenia. Ogólnie rzecz biorąc, mogę być uważany za eksperta w sprawie „nadmiar” w sportowej i diety planu. Uber?

load...

[Powrót do spisu treści]

Co cię powstrzymuje, aby schudnąć?

Zwykle odpowiedź jest dość daleko od obszarów psychologii transcendentalnej, której skomplikowane horror motywacji i innych rzeczy, które są pełne nowoczesnych magazynów i blogów. To proste – trzeba zapewnić deficyt energii przez jedzenie smaczne i pożywne jedzenie i zwiększają aktywność ruchową, pożądane jest, w przystępnej łącząc moc, ćwiczenia aerobowe i rozciąganie. Ale to dopiero początek, ponieważ „wszyscy” staje się coraz trudniejsze. Ustawiania zakazów wokół prostych, jak, dietetycznych zasad. Zaczynasz angażować się w trzech planach szkoleniowych z różnych guru natychmiast. Albo idziesz do drugiej skrajności – po prostu zrozumieć, w codziennej radę „zrobić wszystko”, i szczerze wierzą w utracie wagi, powiedzmy, zastępując śniadanie filiżankę słodkiej cappuccino z apteki i szkolenia – powolny spacer.

W każdym razie, będziemy sabotować własny plan, a już stała się ona nie pracuje wie, że koniec pierwszego miesiąca. To nie znaczy, że są złe, czy też nie są w stanie osiągnąć cel. Zazwyczaj po prostu popełnić zbyt wielu niepotrzebnych ruchów.

Dla miłośników „skomplikować” wszystko jest proste porady workflow, że nigdy opon dawania – opracować plan odchudzania i przymusowo „wyłączyć” się od tego wątku. Zatrzymaj polowanie na nowe produkty w tej okolicy, wybierz 3-4 bloga lekturę dla zabawy, i wypisać się z resztą. Usiądź na diecie informacyjnym i poszukać zabawy w innych dziedzinach życia.

load...

Dla tych, którzy są zbyt łatwe, i nie chce pójść do dżungli, rada będzie trudniejsze – zostaną zbadane z „innego” życia. Prawdopodobnie nie masz ani czasu, ani wysiłku w, aby jeść prawo i ciężko trenować.

[Powrót do spisu treści]

Wyjąć próżność

Ci, którzy komplikuje i stale dodaje „news” do swojej diety i treningu zwykle czują, że po prostu nie osiągną wynik z pierwotnym planem. Tutaj jest to konieczne, aby dowiedzieć się, prostych czynności:

  • Za normalne zmniejszenie masy ciała 400-500 g na tydzień; Dynamika waga
  • Lepiej track sprawie harmonogramu jego upadku, lub prościej – Ważenie 1 raz w tygodniu;
  • Należy wziąć pod uwagę miesięczne wahania wagi kobiety nie biorąc OK. W dawnych czasach, rządy kobiet kształtujących nawet zalecane 1 ważono raz w miesiącu, na drugi dzień po zakończeniu miesiączki, i nigdy więcej;
  • Trening siłowy może prowadzić do tymczasowego miejscowym obrzękiem mięśni, to przechodzi przez 24-36 godzin po wysiłku, ale jeśli zważyć, powiedzmy, 12 godziny później, wynik może zawieść

Jeśli nadal uważasz, że „lepiej z tego programu i powinno poprawić” oddać się w ręce profesjonalistów. W miastach, gdzie znajduje się ośrodek zdrowia komunalnych jest całkowicie darmowe kilka razy w miesiącu, aby rozpoznawać nie tylko swoją wagę, ale także procent tkanki tłuszczowej. Prawie wszystkie kluby mają możliwość pomiaru procentowej zawartości tłuszczu w ciele klienta. Większość personalschikov zawodowe wiedzieć, jak używać suwmiarki. Nie jest tak dużo i precyzja metody jako fakt „delegowane” uprawnienia. Im mniej własnej głowy będą myśleć o sukcesie programu, tym większa skuteczność jej fragmencie, dostaniesz.

Z diety najlepiej jest działać w podobny sposób. Rzucać przeczytać sowieckich gazet, czyli czasopisma i blogi błyszczący kobiet i zamiast wziąć wielkie zainteresowanie coś innego. Przygotuj jedzenie z wyprzedzeniem i nie zapomnij pojemniki domu. Albo … niech się zasilanych monitorów dla męża, chłopaka lub dziewczyny. Na przykład, można przesyłać zdjęcia w instagramm żywności i skonsultować się z „kontroli”. Może to być cała grupa na portalu społecznościowym utworzyć. Stwórz swoją własną wersję zabawy, i zrezygnować już po pożywienie wyścigu.

[Powrót do spisu treści]

Ekonomicznie dedykowany

Jeśli, przeciwnie, posiada jedynie niewielką część programu, a więc dążyć do uproszczenia rzeczy są możliwe opcje:

Program nie jest bez profesjonalnego doświadczenia utraty wagi, utrata wagi i utrzymanie klientów. Będziesz trudno wyodrębnić coś od jej zgodności tylko dlatego, że nie pasuje. Znaki sytuacji są proste. Na przykład, podczas ćwiczeń w pierwszym miesiącu, a program „trenazherka” zawiera już wszystkie podstawowe ćwiczenia, więc zbliża się do 10 każdego i „Izolacja” dla każdej grupy mięśni. Wszystkie treningi – jednostka Power Plus cardio. Sprawiasz Moc więcej niż 3 razy w tygodniu, a rzeczywiście iść do klubu, na co dzień. W tym przypadku, gdy dieta nie tylko wyklucza „słodki, słony, tłuste”, ale całych grup żywności – źródła węglowodanów, tłuszcze zwierzęce, białka, na przykład. Tutaj, wyjście może być dość prosta – szukać innego partnera i być bardziej odpowiedni program, a nie cierpieć zmian niezależnych;

Program jest doskonały i może być spełnione, ale swoje życie już teraz – totalny chaos, a ty po prostu nie schudnąć. Dietetycy w tym przypadku są zazwyczaj zaleca się porzucić ideę utraty wagi przez pewien czas, i przenieść się do idei „transformacji życia”, to znaczy, moc w trybie konserwacji i innych rozwiązań dla ich problemów. W rzeczywistości, to jest niemal jedynym racjonalnym wyjściem. Osobiście ja chciałbym dodać tylko jedno – każda osoba ma problem, że nie musi rozwiązać. Na przykład, nie ma sensu tracić czasu na analizę nie zależy od sytuacji. Nie ma szczególnej potrzeby mają być zakupione na 3 różnych wykazów produktów 3 razy w tygodniu. Można wybaczyć bunt, wyciąć prawie każdy „wampira energetycznego”, czy to nieumiarkowanej miłość do kontroli wszystkiego i wszystkich w pobliżu lub maniakalną pasją udział wszystkie kursy i seminaria, które mają żadnej wartości praktycznej. Sprawdź swój cel priorytetem, ale powoli. Jesteś pewny, aby „czysty” miejsce i zacząć spełniać swojego planu bez zniżki.

Zachowaj spokój i wierzyć w sukces. Tylko w ten sposób można wygrać.

Elena Selivanova

load...