Gdzie zacząć naprawę w pokoju? Od początku!

Zawartość:

Jeżeli ruch jest dwa pożary, jeden naprawa jest kilka przejść! I tak często odkładać i odkładać naprawy, nawet jeśli już uchylenie dłużej. A czasami po prostu nie wiem, od czego zacząć i co chwycić pierwszy. Oczywiście, naprawa naprawianie niezgodę. Jedną rzeczą jest, gdy chcemy tylko odświeżyć pokój, zastępując ją tapety i skorygować ewentualne drobne wady lub tak zwanych znaczników czasowych. To jest zupełnie inna sprawa, czy pokój wymaga małych napraw kapitałowych, albo zdecydujemy się radykalnie zmienić cały wygląd Twojego salonu lub sypialni. Jednak w każdym przypadku, kolejność będzie taka sama naprawa. I zacząć naprawiać dowolnej złożoności powinny być z tego samego. Więc od czego zacząć naprawę pokoju?

load...

Planujemy postęp prac

Po pierwsze, trzeba zaplanować dla całego przebiegu przyszłej pracy. I to nie tylko praca, ale twoje działania. Ponadto, należy zdecydować, w jaki sposób zaprojektować swój pokój, jak poważnie trzeba przeprowadzić naprawę, i których kompetencje to wszystko będzie zrobione.

Przede wszystkim ocenić stan pokoju. Co trzeba zrobić? Rodzaj naprawy zależy wiele: od kosztów pieniężnych, a kończąc na zaangażowaniu artystów różnych specjalności. Niezależnie od przyszłości wystroju trzeba będzie ocenić potrzebę przygotowawcze i najbrudniejszych miejsc pracy. Czy zamierzasz zmienić okna i drzwi? Będziesz zamontować napięcie lub sufit? Czy istnieje potrzeba zastąpienia przewodów lub instalacji dodatkowych gniazd? Będziesz linii ściany lub schować ich płyt gipsowo-kartonowych?

Oceniając zakres prac, zrobić plan etapowego wdrażania. Co do zasady, remonty pokojowe rozpocząć z najbrudniejszych prac. Tak że w razie potrzeby, wymienić etykietę okablowanie jest drugi plan główny element. Ponieważ pierwsza pozycja – w demontażu, prac rozbiórkowych. A w pierwszej kolejności trzeba będzie usunąć wszystkie stare okładziny ścian, sufitu i podłogi. Montaż okien i drzwi powinny być trzecia pozycja na planie. Wtedy zazwyczaj angażują się w ścianach, a potem przychodzi kolej na sufitowych i podłogowych napraw – końcowy etap prac remontowych.

load...

Teraz trzeba zaprojektować przyszłość wnętrza pokoju. Modne stało się na to do profesjonalnych projektantów. W ogóle, to jest całkiem rozsądne i uzasadnione naszego zaangażowania w stylowej i właściwego projektowania domów. Plusem profesjonalny design – bardzo wygodne i piękne wnętrza, biorąc pod uwagę wszystkie Państwa życzenia. Minus tylko jeden – dodatkowe koszty finansowe.

Jeśli zdecydujesz się zapisać na profesjonalnego projektu, trzeba jeszcze mieć pomysł, jaki będzie twój pokój jest odnowiony. Dziś nie jest to trudne do zrobienia, zwróciłem się do zasobów wszechwiedzącego Internetu. Patrz strona przedsiębiorstw projektowych, przeczytaj artykuł o stylu wnętrza i po prostu przerzucać zdjęcia z przykładami rozwiązań projektowych. Na pewno będzie w stanie wykonać projekt projektowanie własnych. Niech nieprofesjonalne, ale w zależności od smaku.

Wybierz metodę naprawy

Powiedzmy od razu, wybór masz jest niewielka. Są tylko dwie opcje. Albo robisz napraw na rękach, czy mistrzowie zaprosić. Jednak jest jeszcze trzecia opcja: coś zrobić samemu, ale czegoś wykorzystaniem pracy najemnej. W zależności od stopnia skomplikowania naprawy wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Jeśli naprawy są tylko kosmetyczne i zaktualizować ścian, sufitu i podłogi, a następnie zajmie Ci zdolni. Nawet trzymać okablowanie i umieścić nowe drzwi, wielu ludzi będzie w stanie. Jednak gospodarze masterovitye sobie z płyt gipsowo-kartonowych, a nawet z podwieszanym sufitem i laminowanych. Ale tu osobiście do ustanowienia nowego szkliwione lub sufitu podwieszanego, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Dlatego nadal muszą korzystać z usług profesjonalistów.

Jeśli wszystkie remonty masz zamiar ładować budowniczych, tutaj też można wybierać. Po pierwsze, można zaprosić zespół generalistów że posiadasz wszelkie naprawy, od początku do końca. Po drugie, można pracować każdy rodzaj ładunku mistrzów wąski profil. Jak dokładnie można rozwiązać ten problem, zależy to tylko od swoich możliwości finansowych i własnym zdaniem to. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety.

Przechodząc do firmy remontowo-budowlanych, należy przeczytać, a nawet lepszy – osobiście rozmawiać z klientami tej firmy. Każdy szanujący spółka ma obowiązek dać Ci tej możliwości. Jeśli zatrudniają specjalistów, to najlepiej zrobić to na zalecenie. I nie wahaj się prosić o czasie, rabaty i warunkami umowy. Nawiasem mówiąc, pisemna umowa jest w każdym przypadku – karci go i klienta i wykonawcy.

Zakup materiałów

Jak pokazuje praktyka, wszystkie materiały dekoracyjne i budowlane są lepiej kupić z wyprzedzeniem. Ponadto, potrzeba wstępnie obliczyć wszystkie (ilościowo i wartościowo) i kupić wszystkie materiały z małym marginesem. Nie kupuj od razu w jednym miejscu, choć wydaje się bardzo wygodne. Jednakże, jeśli nie jest poważnie ograniczony w celu naprawy pojazdów, możesz to zrobić. Ale!

Różne sklepy te same materiały są sprzedawane w różnych cenach. Gdzieś tam są rabaty, ale gdzieś nie są. Ktoś oferuje bezpłatną wysyłkę, a inni tylko ja. Chodzić po sklepach i na rynkach budowlanych, sprawdzić ceny, sprawdź zasięg. Na przykład, wybierając konkretny kolor linoleum, należy zwrócić uwagę na jakość i gęstość, a ceną.

Nawiasem mówiąc, to nie boli wcale znać adresy wszystkich sklepach, rynków i sklepów w mieście. Chociaż mówi się, że za granicą jałówka – roztocza, ale transport rubel, dzisiaj to powiedzenie jest przestarzała. Z takiego rozprzestrzeniania cen i najszerszej gamy produktów można znacznie zaoszczędzić jeśli zakup materiałów budowlanych nie są reklamowane w sklepie w centrum miasta, ale gdzieś w hurtowni znajduje się na przedmieściach.

Tak, aby plan i kosztów, opracowanie projektu, w celu określenia siły roboczej i kupić materiały, można przystąpić do naprawy. Aha, i co najważniejsze – od naprawy, prosimy o cierpliwość. To jest oh tak trzeba! Więc cierpliwości i szczęścia dla Ciebie!

load...