Gdzie wybrać się na spacer w zimie w Warszawie?

Warszawa – piękne miasto, o którym cały świat wie. Nie myśl, że jest to wielka metropolia, gdzie tłumy ludzi, zanieczyszczonego powietrza i nie ma absolutnie żadnego miejsca na spacery. Wszystko zupełnie odwrotnie! Jeśli kochasz i wiem, jak się zrelaksować – nie jest to miejsce, które przyniesie wiele pozytywnych emocji. Jak to mówią – kto szuka, zawsze znajdzie! Nie wahaj się, gdzie iść w Warszawie, po prostu idź i idź!

load...

Wiosną i latem, kiedy to wszystko jest w rozkwicie, mamy i ciągnie się wydostać z upalnym mieszkaniu na spacer w chłodnym parku, przejdź do lodziarni. Ale wraz z nadejściem chłodów, wolimy pozostać w domu, nie wiedząc, co rzeczywiście stracić! W zimie, świętujemy Nowy Rok, co oznacza nadzieję i wierzę, że on przyniesie coś specjalnego w naszym życiu. Nie trzeba czekać, trzeba spojrzeć na niego przez „coś”. Wszakże, jak wiesz, szczęście czeka na nas tam, gdzie nie spodziewaliśmy się znaleźć!

Jeśli zanim pojawiło się pytanie: „Gdzie wybrać się na spacer w zimie w Warszawie”, to nie wszystko jest stracone i nadal wie, jak cieszyć się życiem o każdej porze roku iw każdych warunkach pogodowych!

Wystawione w umyśle wszystkich interesujących miejsc w stolicy, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy jest lodowisko, które znajduje się w Parku Gorkiego. Rink jest naprawdę wielki, jego powierzchnia wynosi 15 000 tys. Metrów, więc nie bój się, będzie to pandemonium, a nie można wędrować – dużo miejsca dla każdego. Takie prace Rink siedem dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych. Dla dzieci przygotowano specjalny obszar, gdzie są instruktorzy, którzy pomogą, jak również posiadają program rozrywkowy, tak by żaden z dzieci nie nudzą. Mężczyźni mogą pograć w hokeja, a kobiety spędzać czas na lodowisku tanecznej. Więc jeśli marzeniem jest, aby nauczyć się jeździć, nie krępuj się, aby przejść do Gorky Park, a reszta do dobrego wykorzystania! A po przyjemnego pobytu, można udać się do kawiarni, która znajduje się w pobliżu i napić się gorącej czekolady!

Ale co, jeśli nie chcesz aktywnego wypoczynku, ale po prostu mają chęć na spacer i cieszyć się zimą. W takim przypadku, gdzie spacer w Warszawie? Zimy w naszej stolicy są tak piękne, że warto rozważyć ośnieżone drzewa, podziwiać piękne obrazy na oknach, które sprawiły, że zimno lub po prostu cieszyć się świeżym powietrzem. Aby to zrobić w okresie zimowym otworzyć wszystkie parki, z których każdy jest unikalny zimową bajkę, mając w naszym życiu trochę Czarów. Na przykład, w parku „Northern Tuszyno” oferuje jazdę konną. I Biruliovsky Forest Park można zjeść po prostu niezrównane drzew i jodły, które przyciągają i powrót ponownie i ponownie. A w Glebovo parku można karmić kaczki, którzy mieli nadzieję, że mieszkańcy pomogą im przetrwać zimę!

load...

Nie zapomnij o ogród – Ermitaż, istnieje, co warto zobaczyć, a nie tylko latem, ale również zimą. W zimie, kiedy to wieczorem światło, śnieg błyszczy pięknie, a ja chcę złapać za ręce śniegu zagadyvaya pragnienie, i wierzę, że są one związane z marzeń! Jest również zadowolony z lodowiska, który jest podzielony na dwie części. Pierwsza część jest wypełniona sztucznym lodem, druga część jest wykonana z prawdziwego lodu, więc jeśli istotna różnica, można dokonać wyboru. No, to masz szansę, aby przejść do restauracji, jeść zupę, wypić herbatę z najbardziej pyszne ciasto, a przy dobrym nastroju do domu, wiedząc, że cuda tam, najważniejsze, aby nauczyć się widzieć je we wszystkim, co się dzieje.

Jeśli myślisz, gdzie chodzić w Warszawie, tak, że dzieci dobrze się bawiły, a potem po prostu iść w „Boring ogród.” Tu, w zimie działa cały program dla rodzin z dziećmi. Pracownicy Park stworzyć wiele zjeżdżalniami dla wszystkich smaków: małe, duże zjeżdżalnie zjeżdżalnie, proste, płaskie, skręcone, etc. Można też spojrzeć na nasypie Pushkinskaya, który został stworzony tylko raj zimowy dla dzieci. Ciekawe i tajemnicze labirynty zarówno dla bardzo młodych i dla starszych dzieci. Można również zobaczyć, a nawet tworzyć własne ręce rzeźby lodowe, takich dzieci kosmetyczne są zawsze zadowoleni. I aby rozjaśnić nastrój i pocieszyć dziecko, można przejechać z nim na sanki psa lub obejrzeć renifery! Po tych spacery zapewniają nie tylko doskonałe samopoczucie, ale także wielki sen z najbardziej fantastycznych zdjęć!

Cóż, jeśli jesteś fanem jazdy na nartach, to nie można nawet wyobrazić sobie, gdzie można chodzić w Warszawie w zimie. Wszystkie sprawy jest to, że praktycznie każda Park ma ścieżek narciarskich i specjalne stoków, które są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i weteranów!

To idealne miejsce na zimowy wypoczynek w Warszawie jest park „Sokolniki”, idzie na sam spacer, a na spacery rodzinę i chodzić w miłosnych par! Tutaj można jeździć i saneczkarstwo, i narty i łyżwy. Można udać się do kawiarni i popijając gorącą herbatę, cieszyć się piękną zimę. I można odwiedzić muzeum figur lodowych. Tutaj każdy może znaleźć „pokój”, gdzie otrzymał wiele radości. Dla romantycznych osobowości stworzył piękne kwiaty, a dla dzieci jest duża liczba figur rysunkowych. Istnieje wiele fantastycznych i mistycznych bohaterów, którzy zawsze podnoszą na duchu i pomóc przejść na wspaniałe podróży! Po tym wszystkim, wybór należy do Ciebie!

Jeśli po wszystkich powyższych, zanim kolejny pytanie brzmi – gdzie chodzić w Warszawie, a następnie przejść do „Aptekarzy miasta.” W zimie, po prostu zaskakująca! Każdej zimy idzie Orchid Festival, gdzie ponad 300 kompozycji, z których każda kwitnie. I nie można się nudzić dzieciaków, można zajrzeć do pokoju, gdzie są rośliny mięsożerne, dla wielu będzie to prawdziwe odkrycie.

Nie zapominajcie, że czasami przydatne i interesujące nawiązać bliższy kontakt z naturą. Zadając pytanie o tym, gdzie wybrać się na spacer w Warszawie, nie należy zapominać o Forest Park Bitcewski. Ten park jest domem dla wielu wiewiórki i różnorodność ptaków zimą są zawsze mile widziane odwiedzający. Można je karmić orzechy lub nasiona, ponieważ nie są one absolutnie boją się ludzi, ale raczej działa im na spotkanie! Zwierzęta i ptaki – to zawsze wspaniałe, bo tylko ich wygląd dają nieopisaną radość! W tym samym parku można jeździć na sankach ze zjeżdżalniami stworzonych przez naturę. Można także wybrać się na przejażdżkę na nartach, a nawet wypożyczyć deskę, a co najmniej na kilka godzin, aby poczuć się jak mistrz w sportach zimowych!

Warszawa – miasto, w którym w każdy weekend można uczcić w szczególny sposób, a przede wszystkim dobry plan do czasu wszędzie. A potem, nawet zimne dni nie zmusi Cię do pozostania w domu, jak można przegapić wszystkie te emocje, które mogą dać ci parków placów, lodowisk, a powierzchnię wystawienniczą? Gdzie na spacer w Warszawie? Tak, wszędzie! Można po prostu ciepło ubrać, zabrać kogoś bliskiego lub uchwycić jego rodzinę i odebrać połączenie serca, przyjemne emocje są gwarantowane. Po tej zimy – w porze roku, który jest pełen cudów, zna i starych i młodych. I niech dorośli wiedzą dokładnie, co nie istnieje, Santa Claus, oni wciąż wierzą, że cuda się zdarzają, a ta zima przyniesie kawałek szczęścia!

load...