Gdzie umieścić starego materaca

Nic nie trwa wiecznie, a nie wieczne i materace, niestety. Chodzi o ich życiu i to razem ustąpić nowym, który można zamówić na naszej stronie internetowej. Ale co zrobić ze starymi materacami, zwłaszcza jeśli są one nadal stosunkowo dobrze? Spróbujmy zrozumieć.

load...

Pierwszym i najbardziej prosta na pierwszy rzut oka: rzucać, to znaczy przyjąć i unieść śmieci. Wydaje się, że nic, ale istnieją pewne „ale”. Materac jeśli całość, może ktoś i odebrać – to prawdopodobnie nie będzie pasował do kosza, a ponadto istnieje dodatkowa „przedłużenie” na budowę, duży kosz na lokalnym wysypisku, gdzie wczasowicze mogą sobie wybierania tych nedostroymaterialy i uczynić je domek cieplarnianych, łóżko i tak dalej. Ale oprócz nich jest jeszcze jeden problem, jak i lokalnym propoitsy osoby bez stałego miejsca zamieszkania. Często zdarza się, że te chłopaki chwycić materac i zorganizować kanapy w pobliżu domów i głośnym hałasem. Więc materace i kanapy ludzie wolą lub demontować lub dać.

Podczas usuwania materaca, jeśli boi z góry, lepiej jest dokładnie kolumny i wylać zawartość w torebce (uwaga sprężyny), usuwać go do śmieci.

Po drugie – aby dać je w dobrych rękach. To działa tylko w jednym przypadku: materac musi być stosunkowo nienaruszony. Nie chciałbym, aby wyskoczyć z nagle porysowany dobrego człowieka. Dokonując materac, starają się oczyścić go przed tym, aby zmniejszyć liczbę nieprzyjemnych zapachów i nie myśl, że jesteś durniem. Jeśli materac jest w dobrym stanie, można spróbować go sprzedać komuś na obyaleniyu.

Trzeci – w celu przywrócenia jego / przedłużyć żywotność / kolej na dodatkowym łóżku. Można schować solidną osłonę materaca Hem dodatkową warstwę gumy piankowej lub coś innego, może zacisnąć sprężyny, umyć i położyć go na inny, mniej otarł bok. Szczerze mówiąc, nie jest to pragnienie? Prawdopodobnie nie. Ale jeśli jesteś fanem biegów w stylu „crazy ręce” narzędzia w ręku i na przodzie. Można rzucać go na podłodze i spać na nim, że rozprzestrzenił się na szczycie niczego trwałego lub wydać na okładce.

load...

Po czwarte – dać dzieciom. Ci zrobić mu namiot, spanie czy trampolina dla „poprygushek”. Ale zanim to wszystko lepiej jest coś schować – w materac może być najstarsza wyspa na wiosnę, więc jest to niebezpieczne. Jeżeli nepruzhinny materaca, dzieci, oczywiście, nie zranić, ale nie naprygalis.

Po piąte – dać go do schroniska dla bezdomnych zwierząt, albo do wsi z tego samego celu, tam z pewnością docenią bardziej podoshyut te materace jak powinno. Jest to dobry i społecznie użyteczna praca.

Po dać starego materaca (lub nawet lepiej – przed) – kupić nowy. Jak wybrać, co wybrać, co wybrać i co – wszystko na naszej stronie jest w formie artykułów i katalogu z cenami.

Bądź zdrowa! przy wsparciu

load...