Gdzie umieścić drzewo pieniędzy zgodnie z zasadami feng shui?

Zawartość:

Więc masz mocny i obiecujący maskotkę feng shui. Teraz w domu teraz rosnące drzewa pieniędzy, a według starożytnych naukach wschodnich, trudności finansowe, których już nie boją. Jednak nie wszystko jest takie proste. Talisman jest, a pieniądze nie będzie! I zaczniesz biegać po domu, umieścić garnek z kwiatem w jednym miejscu, potem drugi, i czekać, gdy maskotka zacznie pokazać jego cudownych właściwości. Ale to nie wystarczy, aby mieć maskotkę – trzeba także, aby to działało!

load...

Tak, głównym celem drzewa pieniędzy z punktu widzenia feng shui – strefa aktywacji odpowiedzialny za dobre samopoczucie. Dlatego ważne jest, aby być w stanie znaleźć strefę w jego domu i położyć drzewo pieniądze było. Ale kiedy talizman zajmie zaszczytne miejsce, należy również prawidłowo zorganizować tę samą powierzchnię. W przeciwnym razie nie ma mowy. Inaczej drzewo pieniądze pozostaną piękne i użyteczne rośliny. Więc szukamy gdzie umieścić drzewo pieniędzy i pomóc mu, aby pokazać wszystkie swoje możliwości mistyczne bogactwo talizman.

Definiowanie Wealth Strefa

Zgodnie z naukami feng shui cały dom, a każdy pokój jest indywidualnie podzielony na sektory – tzw strefę wpływów. Każdy sektor jest „odpowiedzialny” za pewien obszar swojego życia. I to ma swoje uroki dla każdej strefy, która aktywuje. Więc jeden z potężnych talizmanów obszarze bogactwo i jest drzewem pieniędzy.

Znajdź obszar bogactwa w swoim domu, aby pomóc siatki Bagua. To specjalne narzędzie Feng Shui, która określa lokalizację stref wpływów zgodnie z obszarami geograficznymi. W uproszczonym przykładzie wykonania Bagua siatka jest podzielony na dziewięć kwadratowych równych części:

load...
  • Centralny plac – sektor zdrowia;
  • Sektor rodzinny (wschód) – z prawej;
  • Lewy – sektor kreatywność (zachód);
  • Na dole – sektor of Fame (Południe);
  • Sektor Kariera (North) – top;
  • W lewym górnym rogu – Asystenci sektora (północny zachód);
  • W prawym górnym rogu – Mądrość sektor (północny wschód);
  • W lewym dolnym rogu – sektor Love (południowy zachód);
  • Prawy dolny róg – sektor Riches (południowy wschód).

Ale w tej ostatniej dziedzinie, a powinno być drzewo pieniądze. Aby znaleźć bogactwo obszaru w domu, trzeba najpierw określić, że w niektórych częściach świata. Można użyć kompasu lub po prostu zdecydować, gdzie przechodzi przez okno w pokoju. Kiedy zrozumiesz, gdzie w swoim domu, na północ, południe, wschód i zachód, rysunek plan domu i umieścić go na siatce Bagua, wyrównując światło z boku na starcie i na płaszczyźnie. Teraz można znaleźć dokładnie, gdzie w sektorze domowym jest Wealth – w południowo-wschodniej.

Warto zauważyć, że nauki Feng Shui pozwala na podział na strefy nie tylko cały dom jako całość, ale każdy z samym jego pokoju. Dlatego też, jeśli pokój odpowiadający obszarowi bogactwa, nie jest możliwe, aby umieścić żywą Money Tree, można zdefiniować tę strefę w odpowiednim zakładzie pomieszczeniu. Iw jaki pokój można umieścić drzewa pieniędzy, roślina czuć się komfortowo?

Warunki umieszczania drzewa pieniędzy

Oczywiście, dla dobrego wzrostu drzewa pieniędzy potrzebuje pewnych warunków. Jest bardzo ważne, aby Twój żywo maskotka zawsze było zdrowe i świeże, w przeciwnym razie okaże się antitalisman i zaczyna przyciągać i odpychać bogactwo z domu. Dlatego dla roślin powinien wybrać pokój, odpowiedzialnym głównie komfortowe warunki dla istnienia zielonego zwierzaka.

Drzewo pieniędzy należy do roślin światło kochający i trwa nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Jednak długi czas będąc w gorącym słońcu, drzewa mogą zacząć spadać liście. Dlatego konieczne jest, aby wybrać dobrze oświetlone miejsce dla niego, ale pritenyat korony przed światłem słonecznym. Tak, pod tym względem, nadające się do umieszczenia drzewo pieniądze zostaną pomieszczenie wypełnione jasnym ale świetle rozproszonym.

Innym warunkiem wygodnego istnienia tego soczyste – temperatura. W rzeczywistości, drzewo pieniądze są uważane za houseplant low-konserwacyjnych, ale nie reaguje na silne przeciągi i nagłe zmiany temperatury. Dla niego, trzeba znaleźć ciepły, ale nie gorący pokój, jak również miejsce chronione przed zbyt ciepłych lub zimnych strumieni powietrza i przeciągami.

Z tego samego powodu nie można umieścić drzewa pieniędzy z dala od grzejników i kaloryferów, natomiast w zimie jest to konieczne, aby oczyścić naczynie z kwiatem z dala od zimnej szyby. Tryb wilgotności łatwo prowadzi okresowego rozpylania drzew i i otaczającego powietrza. Ponadto Pomieszczenie powinno być dobrze wentylowane i jest pusty. Ale jest to wymóg nie tylko z punktu widzenia treści drzewa pieniędzy, co do rozmieszczenia w większości strefy bogactwa.

Układ stref Riches

Więc stwierdziliśmy, gdzie twój dom znajduje się w sektorze odpowiadającym finansowego dobrobytu, a nawet znaleźć miejsce, gdzie nie będzie drzewo pieniądze. Wierz mi, to wystarczy, aby talizman zaczęła działać. Jednak w pełni sił, aby pokazać swoje umiejętności, to cud drzewo będzie mógł skorygować wyposażoną strefę bogactwa tylko. Oznacza to, że konieczne jest, aby aktywować i maskotki. Jak to zrobić?

Wystarczy zwiększyć magiczne właściwości strefy i aktywując swoje maskotki. Pomoże to odpowiedni obszar bogactwa i kolorowych elementów. Bogactwo stref kolor – fioletowy, zielony i wszystkich odcieniach błękitu. Zielony kolor już masz – kolor korony swojej żywej maskotki. Black jest także obecna co najmniej w postaci ziemi w doniczce. Więc trzeba dodać niebieski i fioletowy. Jeśli kolor nie pasuje do stylowych pokoi decyzji, możliwe jest, aby zrobić „trochę krwi”. Na przykład, wybierz niebieski kwiat garnek lub położyć pod nią mały purpurowy szmatki. Jeśli niebieski, zielony i fioletowy są w doskonałej harmonii ze stylem pomieszczenia, pozwól te kolory są obecne w dekoracji ścian, zasłon okiennych, mebli czy podłóg.

Elementy sektorze Wealth – drewno i woda. Obecność pierwszego elementu w tej dziedzinie dostarczyły Żyjesz maskotkę w postaci drzewa pieniędzy. Jednak, aby rozwiązać problem wody jest bardziej skomplikowana. Jeśli masz akwarium, kwestia gdzie umieścić maskotkę, tam nie ma – po prostu muszą być umieszczone obok siebie. Nadal można umieścić drzewa pieniędzy przy fontannie propagacji lub powiesić na ścianie lub obrazem fotografii z krajobrazu wody. Ważne jest również, aby zminimalizować obecność w obszarze elementu bogactwo metalu. W każdym razie, wszystkie metalowe przedmioty muszą być usuwane w miarę możliwości z drzewa pieniędzy, donica nie są wystawione na tacach metalowych. Jedyny wyjątek – chińska moneta, która tylko zwiększa moc talizmanu. W związku z tym, mogą być zawieszone na gałęziach drzew lub zakopane w ziemi pod nim.

Nie są mile widziane w tym ważnym sektorze i ostre kształty geometryczne, a także bałagan sam pokój. Więc starają się utrzymać czystości i porządku tutaj. Usuń kurz częściej, nie tylko w pobliżu doniczce, ale także przetrzeć liście na drzewie.

W skrócie, wiedząc, gdzie umieścić drzewo pieniędzy zgodnie z zasadami feng shui, można dostać się do pracy na pełnych obrotach to niesamowite talizman. I musi znaleźć w swoim miejscu zamieszkania bogactwa i upewnij się, że wybrana strona roślin było wygodne. Jeśli można prawidłowo zorganizować strefę, maskotka musi pracować. Najważniejsze – aby uwierzyć! A wszystko dostać.

load...