Gdzie udać się na wakacje w zimie?

Zawartość:

Wcześniej, w okresie młodości naszych matek i babć, większość ludzi się doczekać początku latem wybrać się na długo oczekiwany urlop nad morzem. Wszystkie plaże terytorium Krasnodar i wybrzeża Krymu były gęsto zajęte przez wczasowiczów. Teraz jednak, wakacje letnie jest uważany niemal złe maniery. Po co wydawać cennych dni urlopu w sezonie, kiedy i tak zbyt gorąco? Jest to o wiele bardziej praktyczne zorganizować wycieczkę do morza późną jesienią lub zimą, gdy w dużych aglomeracjach nie ma wystarczającej ilości ciepła słonecznego!

load...

Przed wielu powstaje naturalne pytanie: gdzie jechać na wakacje w zimie? Teraz możemy otworzyć wszystkie granice, a jedyne rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę – koszt rekreacji i indywidualnej tolerancji długiej podróży samolotem. Reszta – pełna swoboda działania w wyborze najbardziej egzotycznych miejsc.

Egipt

W Egipcie, ogrzać cały rok! W lecie nie jest jeszcze zbyt gorąco, więc ludzie z chorobami serca lepiej nie kusić losu i nie odwiedzić ten piękny kraj na wysokości aktywności słonecznej. Nawet w cieniu temperatura rzadko spada poniżej 40 stopni. Idealny czas na podróż z powrotem w okresie od października do kwietnia. Najbardziej popularne miejsca są uważane Hurghada i Sharm el-Sheikh. W Hurghadzie jest korzystne, aby przejść z dziećmi, bo na wybrzeżu jest bardzo płytkie morze i znacznie mniej istot żyjących w wodzie, niż w innych częściach Egiptu. W Szarm el-Szejk zazwyczaj idą ludzie są w miłości z fauny i flory Morza Czerwonego, jak podwodnego świata z miejsc po prostu fascynujące! Dlatego możliwość zrobić snorkelingu i nurkowania, aby przyciągnąć turystów z całego świata.

W ubiegłym roku, pozycja Egiptu jako kraju najczęściej odwiedzanym w zimie, trochę wstrząśnięty z powodu przypadków ataków rekinów na turystów. Ale, jak zapewnia nas przez przedstawicieli branży turystycznej, plaże, wszystkie hotele są wyposażone w solidną stalową siatkę, przez którą nie można już rekiny zbliżyć się do wód przybrzeżnych.

Poza tym wakacje na plaży w Egipcie, jest jeszcze coś zobaczyć, ponieważ jest to kraj o bardzo starej historii. Od Hurghady, aby zbliżyć się autobusem do Luksoru, starożytnej stolicy Egiptu. Ale w Kairze, można przejść, jeśli pobyt w Sharm el-Sheikh. Na ogół, egipska Program wycieczki jest bardzo zróżnicowana, a każdy z nich jest pewny, aby znaleźć rozrywki dla swoich potrzeb.

load...

Indie

Drugim najbardziej popularnym miejscem do wypoczynku w zimie jest stanem z krótką nazwą Goa w południowo-zachodnich Indiach. Sezon zimowy w Goa trwa od grudnia do marca, choć wielu podróżnych, tak nam się podobało, że są gotowi pójść tam, nawet w maju, kiedy temperatura powietrza przekracza 36 stopni, a wilgotność pozostaje wysoka. Wszystko jest bardzo tanie w Goa, na przykład kosztem tradycyjnej kolacji w Warszawie nie jest najbardziej droga restauracja w Goa, można żyć przez cały tydzień. Najwyraźniej jest to ważny fakt, że coraz więcej Polaków wolą odpocząć w środku zimy.


Tajlandia

Kolejnym krajem, który, będąc tam raz, chcę wracać, jest Tajlandia. Naprawdę raj! Niekończące się kilometry wspaniałych plaż z czystym białym piaskiem, przyjaźni ludzie, zawsze uśmiechnięty radośnie, wspaniałe zabytki – to tylko trochę, że warto odwiedzić Tay. Niektórzy ludzie wolą Pattaya, ktoś pasjonuje wyspie Phuket i Koh Samui; Bez wątpienia, i nie jesteś pewny, aby znaleźć swoje ulubione miejsce!

Tajlandii nie jest bardzo duży, jeżeli jest to pożądane, jest całkiem możliwe jazdy po dwóch tygodniach wakacji. Ale lepiej jest wrócić częściej, za każdym razem odkrywając ją na nowo! Oczywiście, lot dość drogie i latać tam długie osiem godzin z Warszawy. Ale zrobił to naprawdę warto!

Sri Lanka

Sri Lanka (w sanskrycie – „Błogosławieni Land”) jest również na liście krajów, które przychodzi na myśl, gdy pojawia się pytanie: „Gdzie udać się do morza w zimie?”. Turystyka w kraju jest bardzo opłacalna część w porównaniu z innymi sektorami gospodarki. Najbardziej popularne wśród turystów Resort City – Moratuwa i Galle. Sri Lanki są bardzo dumni ze swoich plantacji herbaty, które są odwiedzane przez turystów. Spośród zabytków architektonicznych najbardziej czczonych zęba Buddy świątynia w Kandy, gdzie w rzeczywistości utrzymuje tę świętą relikwię. Wakacje w Sri Lance przyniesie Ci niezapomniane wrażenia, ale należy pamiętać, że trzeba odwiedzić świątynie w pokryciu kolana, ramiona i plecy ubrania i opalanie „topless” nie jest zabronione.

Wietnam

Spoczywaj w Wietnamie jest również coraz większą popularnością wśród turystów z całego świata, ale trend ten nie cieszy się tak wysoki popyt, jako kraju powyżej. Większość hoteli w Wietnamie, na przykład, oferują potrawy oparte na śniadanie, ale nie jest to bardzo wygodne, jeśli chcesz iść z dziećmi. Jednakże, egzotyczne i niezwykłe piękno przyrody wciąż przyciąga turystów, a być może wkrótce kraj będzie jednym z liderów w ferii zimowych.

Działania na wyspach

Wakacje na Malediwach, Bali i Seszele zawsze uważana była elitarna, a mimo to nie każdy może sobie pozwolić, aby cieszyć się spokojnie rozkoszy życia na wyspie. Najczęściej te obszary są wybierane na parę, bo tam miesiąc miodowy staje się prawdziwą bajką. Malediwy – mała wyspa (300-1000 m długości), co jest bardzo kosztowne. Koszt kolacji dla jednej osoby może wynosić do stu dolarów, ale hotel po prostu wspaniały! W Seszelach przeciwnie, obsługa gorsze, ale natura jest oszałamiający z jego świetności. Bali od ponad trzydziestu lat, jest uważany za jeden z najbardziej ekskluzywnych i luksusowych ośrodków na świecie. Tam prawie codziennie celebrować każdą wakacje, na przykład, w dniu metalu. W tym dniu, wszystkie samochody na wyspie będą bogato ozdobione kwiatami, ponieważ balijski głęboko przekonany, że w ten sposób uspokoić ducha, który mieszka w metalowych przedmiotów.

Wakacje na Karaibach

Dla Karaibów są ukochany przez turystów z całego świata, na Kubie, Hawaje, Jamajka, Bahamy, Tahiti, Dominikany i kilka innych egzotycznych wysp. Fly to długa i kosztowna, ale jeśli twój wybór spadła na niektórych z tych krajów, powinieneś być szczęśliwy! Kuba – największa i najbardziej charakterystyczny karaibskiej wyspie. Do tej pory wyspa ma ducha wolności i równości, a ludzie, którzy mieszkają niemal w ubóstwie, uważają się najszczęśliwszym na ziemi. Są one tak wiele radości, że nie przegap okazji do tańca, jak tylko słyszą dźwięk muzyki. Dlatego każdy Europejczyk, wracając, atmosfera zabawy zanurzone w ogólnej wakacje.

Dominikana – jest nieskończenie błękitne niebo, lazurowe z Karaibów, zabawy zuchwałe handlowców i krótkie, ale potężne ulewne tropikalne ulewy. Legendarny i znany na całym świecie ośrodek Hawaii – jedna z najbardziej prestiżowych miejsc wypoczynkowych na świecie. Hawaii znajduje się w środkowej części Oceanu Spokojnego i są oficjalnie stan USA. Jest przyjemny klimat, który sprawia, że ​​ich stałe miejsce na wakacje z wielu gwiazd i surferów. Słynny lokalna pozdrowienie „Aloha” od dawna jest symbolem dobrego nastroju i dobre życzenia szczęścia. Jeśli dręczą pytania, gdzie się udać na wakacje w zimie, kiedy nie jest okazją do lepszych miejsc do znalezienia!

Ośrodki narciarskie

Jednak, aby spędzić urlop w zimie, można nie tylko na morzu, ale także jazda na nartach, na przykład w Europie. Ośrodki narciarskie w Austrii, Włoszech, Francji, Czechach i Słowenii, każdego roku coraz większą popularnością wśród osób w każdym wieku. Nawet dla najmłodszych narciarzy znajduje się specjalny utwór na najlepszych tras na świecie. Ale jeśli sprawa powinna przejść i przejechać do ośrodków w Polsce lub na Ukrainie. Na przykład, doświadczeni narciarze wiedzą, gdzie iść do Karpat w zimie. Trzy obszary na Ukrainie są główne ośrodki narciarskie: Lwów, Iwano-Frankowsk i zakarpacki. Te krawędzie są nazywane perłą ukraińskiej ziemi. Najbardziej popularne ośrodki narciarskie są Dragobrat, Polanica i Slavsko Jaremcze. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą doprowadzić do górnej części śmigłowca, ponieważ wysokość żaluzji w niektórych miejscach sięga pięciu tysięcy kilometrów.

Mamy nadzieję, że nasza ocena pomoże Ci poruszać się i dokonać właściwego wyboru miejsca swojego wypoczynku. Nawiasem mówiąc, jest to możliwe i na wsi, aby się dobrze bawić – rzeźbić bałwana z dziećmi i tarzać się w czystym białym śniegu! Na ziemi, wiele wspaniałych, cudownych miejsc! Ale najważniejsze, że obok ciebie w tych miejscach byli krewni i bliscy.

load...