Gdzie świętować Nowy Rok: opcje miejsc, które zaspokoją wszystkie gusta i budżety

Zima – wspaniały czas, aby zaplanować spontaniczne i nieoczekiwane rozwiązania. Po tym wszystkim, wraz z pojawieniem się w nadchodzącym roku, wiele wiążą swoje nadzieje na odnowę, wyznaczając przebieg życia i przejście na nowe etapy rozwoju relacji z najbliższymi. Chęć dokonania Nowego Roku wakacje jasnych i niezapomniany naturalne dla wielu z nas. Gdzie świętować Nowy Rok 2017 i jak spędzić te wakacje na sobie i swoich bliskich niezapomniane wrażenia i przyciągnąć przychylność ognia Monkey – symbol nadchodzący rok? Nic nękany tę magiczną noc, do wyboru miejsca jego gospodarstwie należy podchodzić rozsądnie.

load...

Zawartość:

Wielkość rodziny

Gospodyni następnego roku wśród wszystkich znaków chińskiego horoskopu jest uważana za jedną z najbardziej ekscentrycznych i kapryśna natur.

Planując z okazji Nowego Roku 2017 w ciepłym rodzinnym gronie, aby uspokoić jej spróbować urozmaicić wieczór, dodając swoje zabawne konkursy i losowania

load...

Karmić elementem Mistress 2017 – pożar. Aby nuty wakacyjnych magii i tajemnicy warto światło świec, w celu rozpuszczenia kominek.

Ogień Monkey preferuje jasne kolory: czerwony, żółty, pomarańczowy. Należy o tym pamiętać podczas dokonywania pokój i podawanie świątecznym stole.

Jasne akcenty może przynieść, stosując kolorowe tkaniny, pięknie złożone w skomplikowanych kształtów

Ale oprócz pogodnym usposobieniu, który ma dokładnie małpa nie odbiera, to szaleństwo. Aby zdobyć jej uwagę komiks rozrywki, można przygotować quiz z pytaniami o tradycjach świątecznych w różnych krajach, na przykład:

 • Jak zadzwonić Santa Claus w innych krajach? (Columbia – Papież Pasquale, Australia – Sylvester, Afganistan – Baba Chagalu, Belopol’skii – Zuzya Czeska – Ezhishek).
 • Dlaczego chińskie fajerwerki sylwestrowe uruchomienia i przeprowadzenia taniec smoka? (W ten sposób ich uspokoić ducha i wypędzić złe duchy).
 • Dlaczego w Bułgarii co roku zaraz po walce kuranty trzy minuty wyłączył światła? (Aby każdy mógł pogratulować sobie nawzajem pocałunkami).
 • Jak Australijczyków „nazwa” Nowy Rok, zapraszając go, by szybko wejść w swój własny? (O północy otrzymali sygnały, gwizdać i hałasować pod każdym względem).

Przy omawianiu odpowiedzi na ustawienie quizu, wyobrażając sobie, co by się stało, gdyby zakorzeniła się w naszym kraju, nie tylko poszerzyć swoje horyzonty, ale pełen jasnych chwil świątecznego wieczoru.

Stwórz unikalny magia magia jest niemożliwe bez głównych bohaterów – Santa Claus, którego rola może wykonywać zarówno profesjonalnych aktorów jak członków rodziny.

Niech przekaże swoje wstępnie przygotowane drobne upominki, dając przyjemne emocje i wspomnienia

Wakacje. Stanie się aparat i zrób te niepowtarzalne chwile tego ekscytującego przygotowania do święto, radość, rozpakowywanie prezentów, dzięki czemu życzenia pod zegarem chiming.

Przyjazny stroną

Ogień Monkey uwielbia otaczać się ludźmi i być w centrum uwagi.

0. Korzystna opcja, gdzie zabawa z okazji Nowego Roku, będzie wizyta w restauracji lub

Nocny. Wybierając tę ​​opcję, otrzymasz doskonałą okazję do zabawy, mnóstwo natantsevavshis i biorących udział w programie zaplanowano na noc rozrywki. Niewątpliwą zaletą tego wyboru jest fakt, że nie trzeba gotować posiłki, iw pełni cieszyć się pięknem Sylwestra. Najważniejsze – aby zarezerwować stolik z wyprzedzeniem i zaopatrzyć się w świetnym nastroju.

5. Happy holiday można zorganizować w domu, zapraszając znajomych, lub odwiedzając ich domu

Zaletą takiego wyboru jest to, że menu i wybór napojów, można dostosować do własnych torebkę. Zgadzam się z wyprzedzeniem, kto przyniesie żadnego jedzenia, kłopoty przygotowania świąteczny stół może być zminimalizowane.

Po wybraniu tej opcji, to jest dobre, aby uczcić Nowy Rok, konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem i rozrywkowych konkursach, przygotowując w nagrodę za tanich bibelotów.

Umów się stroną temat, na przykład:

 • W stylu Gatsby. Spróbuj na drodze rebeliantów powodując genialne stroje Wall Street popularny bestseller „Wielki Gatsby”. Wygodne sofy, stoły do ​​pokera, muzyka jazzowa i morze pozytywnych emocji – główne cechy „Burlesque”.
 • Stilyazhnaya stroną. Zanurz się w świat niepowtarzalnych subkultur, które są stałymi towarzyszami jazdy muzyka i gorące tańce. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę ujawnione jasne parasole, balony, wycinki z czasopism, płyt winylowych.
 • W czerni i bieli stylu. Żyją w szachy z białych „królowych” i „czarnych” królów – to świetny sposób na dywersyfikację standardowego wakacje. Aby stworzyć grę kontrastów we wnętrzu przy użyciu białych mebli osłony, świece w kubeczkach, papierowe kulki w czarno-białe paski.

Dobrze, jeśli powierzchnia apartamentów pozwala pomieścić dużą grupę. W przypadku braku takiego, zawsze można wynająć pokój. Jednak, aby wybrać i zarezerwować mieszkanie jest z góry, a wraz ze zbliżaniem się daty liczby wniosków jest ograniczona, a na dostępnych mieszkań wzrost kosztów w różnych czasach.

Obchody uliczne

Wyrażenie „bez króla w głowie” jest w pełni zgodny z kochanką na nadchodzący rok. Na pewno spodoba się pomysł, gdzie z okazji Nowego Roku, w tym rozrywki na przejażdżki i atrakcji.

1. Ułóż zabawa gier na świeżym powietrzu, który rozpoczął walkę śniegu, jazda na łyżwach lub zjeżdżać w zaspy, jako dziecko, ze zjeżdżalniami lodu

Jeśli to konieczne, można nawet zorganizować konkurs na modelowaniu największego bałwana i oryginalne, a następnie ominąć sąsiadów z gratulacjami.

Baw się dobrze i może być w centrum miasta, gdzie tradycyjnie to wieczorne uroczyste koncerty z popularnych artystów. Ta noc jest niesamowite, że łączy ludzi, nawet jeśli losowe towarzysze stają się przyjaciółmi.

Planując świętować Nowy Rok na świeżym powietrzu, nie można „przeszkadza” tworzenie kulinarnych przez danie główne świeżo pachnące szaszłyki.

8. Napoje, oprócz tradycyjnego szampana najlepiej nadaje ciepły grzane wino z

Termosu. Wybierasz się na długi spacer kraju długie godziny, warto przygotować przenośny stół i składane krzesła.

Sylwester razem

Chcesz przejść na emeryturę, spędził tę magiczną noc z ukochaną osobą? Następnie, aby określić z wyprzedzeniem, co można oczekiwać od romantycznego wieczoru. Do wyboru jest ograniczona tylko przez swoich preferencji i możliwości.

 1. Romantyczny spokojny wieczór
  Jeśli wolisz uroczystą kolację w swoim własnym mieszkaniu z pikniku przy kominku i oglądania programu przedstawiają sylwestrową, z góry, przygotować odpowiednie atrybuty.

  6. Przestrzeń dekoracji świece ozdobne, dostosowuje się do romantycznego nastroju

  Poza, fajerwerki będzie świecić podczas z lampką szampana będzie wygrzać pod ciepłym kocem. Czy nie jest to fantastyczny wieczór? Opcja Kraj

 2. Spacer po zaśnieżonych lasach i odpocząć w wynajętym przytulnym domku, położonym w pięknej okolicy sprawiają, że to naprawdę wspaniały wieczór. Jazda konna w dzwonki sań jingling radośnie i żyjących komunii z natury, zostanie przedstawiony z burzą emocji pozytywnych.
 3. świętować Nowy Rok w podróż

Jeśli pozwalają na to zasoby, można to zrobić i dart daleko do odległych krain. Poddać się do łagodnego i ciepłego morza złotym piaskiem, traktuje się na kilka dni szczęścia w środku chłodnej zimy.

Opcje, gdzie można spędzić zestaw sylwestrową. I bez względu na to, co budżet masz. Najważniejsze, że okazało się, zabawy i ciekawe. Po tym wszystkim, Patronki przyszłym roku nie lubi się nudzić.

load...