Gdzie spędzić weekend w Warszawie?

Zawartość:

Bliżej piątek wieczorem i jak czekamy długo oczekiwany weekend! Myślę o nich wszystkie pięć dni roboczych, zaplanować, gdzie można się zrelaksować i odpocząć po ciężkiej pracy. Dlatego też, dla mieszkańców i gości stolicy okresowo pojawia się pytanie: gdzie spędzić weekend w Warszawie?

load...

Wypoczynek i relaks

Warszawa – ogromna metropolia, więc problemy z spędzania wolnego czasu po prostu nie może być. Jeżeli jesteś miłośnikiem spokojnej, kontemplacyjnej wypoczynku, należy udać się do jednego z wielu parków, gdzie można wędrować po ścieżkach i wdychać czyste powietrze nasycone zapachem lasów. Najbardziej popularne parki w varshavichey Kolomenskoye, Tsaritsyno i dwór Archangielsk, znajduje się dwadzieścia kilometrów od Warszawy, w dzielnicy Krasnogorsk. W lecie, więc miło jest usiąść na brzegu rzeki i piknik i cieszyć się spokojnie nad rzeką Warszawie. Nie staramy się zrelaksować duszę i pozytywną energię na przyszłość.

Kolejny niezwykły i popularnym miejscem w Warszawie jest Park Kultury Gorkiego. Niedawno nowy park został zrekonstruowany na jego terytorium znajduje się przytulna kawiarnia jazzowa, gdzie w piątki i soboty muzyka na żywo. To miejsce zawsze będzie jednym z pierwszych, którzy przybywają tam, gdzie chce spędzić swoje wakacje z rodziną lub ukochaną osobą.

Warszawa jako wyjątkowego miasta, z dużą ilością ładne i przytulne kwadratów, trudno jest od razu znaleźć drogę w różnych miejscach na relaksujący wypoczynek. Niektórzy ludzie wolą ciche zaułki patriarchy Stawów, gdzie wszystko jest przesiąknięta duchem Bułhakowa i tak smaczne do picia herbaty na werandach, kawiarni na świeżym powietrzu, a niektórzy wolą zacisze Zavarshavorechya. W skrócie, jeśli chcesz po prostu podziwiać piękne widoki Warszawa i dużo chodzenia, trzeba iść za wyświetlenia w centrum stolicy.


Poznawcze wakacje

Ostatnio varshavichi wykonany mu regułę spędzają weekend w teatrów i centrów rozrywkowych, z których miasto wielkiej różnorodności. Praktycznie nie jest kino, w którym można zobaczyć trendy światowego box office’u w każdej dzielnicy stolicy. Kino jest kultowa Kino Centrum w Krasnej Presnya, który pokazuje nie tylko sensacyjne działania, ale także kino autora, który jest w stanie nie ocenia wszystkich. Również, to miejsce przyciąga fanów starych filmów, które nie wyglądają nigdzie indziej, z wyjątkiem w domu na kanapie przed telewizorem.

load...

Warszawa wpływa bogactwo muzeów i galerii sztuki, wystawa można znaleźć tutaj dla każdego smaku. Ostatnio wszystkie twórcze Warszawa wizyty publiczności wystawa Winery, entuzjastów fotografii iść do stajni. Ogromny wybór teatrów może zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców. Aby poruszać się po każdym wypadku wolnego weekendu, wystarczy kupić magazyn Billboard i wybrać program wydarzeń lub zobaczyć zapowiedzi wydarzeń kulturalnych w Internecie. Nawiasem mówiąc, z podejściem święta staje się istotne pytanie, gdzie spędzić weekend noworoczny w Warszawie. To wszystko zależy od budżetu i wymagań.

Dla tych, którzy nie mogą pozostawać długo na świąteczny stół i pragnie ruch, jest to świetna okazja, aby pojeździć na łyżwach na Placu Czerwonym lub jakiegokolwiek innego lodowisko. A narciarze usługi i snowboard otworzy swoje podwoje dla najlepszych ośrodków narciarskich, od Snezhkoma stoku narciarskiego w Novo-Peredelkino. Ponadto, można poruszać się w każdym klubie, w którym święta noworoczne organizowane są programy rozrywkowe.


Co oferuje Warszawę dla rodzin z dziećmi?

Zrozumiałe jest, że wypoczynek dla dorosłych nie zawsze są odpowiednie dla dzieci. Dlatego rodzice, pożądane jest, aby zastanowić się nad sposobami na pytanie, gdzie spędzić weekend z dzieckiem w Warszawie. Przede wszystkim, dziecko powinno być zabawne i pouczające, od dzieciństwa – nadszedł czas, aby wspaniałych odkryć i nowych doświadczeń! Najodpowiedniejszym miejscem do aktywnego wypoczynku – i rollerdromes rolek, z których niektóre mogą zatrudnić doświadczonego instruktora. W większości centrów rozrywki z dziećmi zaangażowani animatorzy mają okazję do odegrania się na placu zabaw, który jak magnes dla dzieci w każdym wieku. A jeśli chcesz w tych ośrodków z całej rodziny można zobaczyć wspaniały animowany w 3D.

Nic nie przyciąga dzieci, występy cyrkowe. Circus on Tsvetnoy Boulevard od dawna miejscem kultowym dla wielu pokoleń varshavichey. Jako dziecko, więc chcę patrzeć na różnych zwierząt, gdzie można jeszcze zrobić, jeśli nie w cyrku? Jednakże, w zoo jest jednym z ulubionych miejsc odwiedzin dzieci. Po wycieczce do dziecka będzie długi czas, aby mówić z ożywieniem, z niektórych zwierząt i ptaków poznał tam.

Nie zapomnij o wielu muzeów, które po prostu muszą być okresowo wyklucia. Dla najmniejszych historie suit muzeów, a dla starszych dzieci jest najlepiej wybrać wizytę studyjną. Po wizycie w muzeum mają wielką szansę wziąć swoje dziecko do jedzenia w przytulnej kawiarni, korzyści z prawie każdy z nich ma specjalne menu dla dzieci, a czasem nawet cały zapewnia program rozrywkowy. Wielu rodziców wie specjalną kawiarnię w Warszawie, w którym dzieci są utrzymywane te warsztaty do przygotowania różnych potraw. Na przykład, szczęśliwy formy rebyatnya ciasta z figur zwierząt, które są następnie przekształcane cookie.

Aby wychować dziecka zmysł estetyczny, oddaj je do Ogrodu Botanicznego! Nie jest to z wielką przyjemnością podziwiać wspaniałe kolory, ponieważ poczucie piękna należy uczyć dzieci od najmłodszych lat. W ogóle, jak konieczność wykupienia dzieci często jak to możliwe do natury, w lesie lub w parku, wielu z nich zbudowany wspaniałych placów zabaw, które pozwalają dziecku aktywnie spędzać czas i spotkać się z innymi dziećmi.

Ale dlaczego koniecznie trzeba gdzieś wyjść z domu? Po tym wszystkim, dom – miejsce, gdzie dzieci spędzają dużo czasu, dlatego ważne jest, aby to przytulne i ciekawe dla dziecka. Można wymyślić inny i bardzo ekscytujące gry dla całej rodziny, na przykład zagrać w Monopoly lub mafii. A jeśli dziecko jest bardzo małe, można go czytać książki, a nawet grać w domu prawdziwe osiągi! Po tym wszystkim, dzieci pochłaniają wszystkie emocje, jak gąbka, więc tym bardziej będziesz spędzać wieczory w rodzinie, tym bardziej prawdopodobne, że dziecko wyrośnie osobę inteligentną, miłą i otwartą.

load...