Gdzie są przedłużanie włosów: mity i rzeczywistość

Zawartość:

Luksusowy długie włosy dawno przestała być marzeniem młodych dziewcząt z krótkimi włosami. Teraz można po prostu zbudować praktycznie każdy salon piękności – byłoby pieniądze i chęci. Naroscheny włosy w modzie, to procedura i sprawiają, młode dziewczyny i starsze kobiety. Istnieje wiele metod, dzięki którym do pierwszych krótki powiązań włosów naturalnych długich nici. I robią to proces w ciągu ostatnich dziesięciu lat w prawie każdej miejscowości naszym rozległym kraju. Jest tylko jedno pytanie: gdzie do podjęcia przedłużanie włosów w takiej ogromnej ilości?

load...

Rzeczywiście, popyt na przedłużanie włosów jest bardzo duża – perspektywa nie cierpią pielęgnacji włosów, i przygotować się na kilka godzin grzywa, zbyt atrakcyjne dla większości dziewcząt. Oni nie boją się opowieści grozy o konsekwencjach takiego postępowania dla rodzimej włosy, bo w każdej chwili piękno zażądał ofiary i zawsze dostał je. Że zwiększenie dziewcząt zamki wszystkich kolorach i rozmiarach, bez myślenia: jak takie piękno mógł uderzyć w głowę?

Gdzie są przedłużanie włosów: plotki

Każdy z nas przynajmniej raz, ale widziałem reklamy na przystankach autobusowych i ścian: „Kupuj włosy, kochanie” Każdy z nas wiedział, co pojawi się w sprzedaży naturalnych peruk włosy i materiałów dla budownictwa (gdzie oni brać więcej?). Ale to po prostu zastanawiasz się: jest skłonny do cięcia gęste, długie włosy jest znacznie więcej niż tych, którzy mają takie same włosy chce budować? Ponieważ popyt na Naroscheny zamków jest bardzo duża, a brak włosów nie jest przestrzegana?

Według sieci działa mnóstwo plotek, gdzie są przedłużanie włosów. Oto najpopularniejsze z nich:

  • Zgodnie z zapowiedziami zakupem włosy – w rzeczywistości jest to najbardziej oczywisty sposób wytwarzania materiału.
  • Z więzień – to znaczy, że jest całkiem możliwe. Rzeczywiście, w miejscach nie tak odległy, przynajmniej w naszym kraju, nie pytaj więźniarki które fryzura opcja oni najlepiej podoba.
  • Szpitali psychiatrycznych – jest również opcja, jest chore dziewczęta i kobiety fryzjera dla własnego bezpieczeństwa.
  • Z kostnicy – bez komentarza.

Co naprawdę tak przerażające, że mop i błyszczące złote włosy, które jest na głowie, został wyprodukowany w jakiś okropny sposób? Pomyślmy razem: to niebezpieczne Naroscheny włosy i jak prawdziwy powyższe sugestie?

load...

Może wielkiej różnicy pomiędzy wszystkie te metody (być może z wyjątkiem ostatniego) i nie? W końcu, to nie ma znaczenia, w jakich warunkach, były właściciel części włosów z ich zamkami – najważniejsze, że to legalne. Zgadzam się, że to raczej trudno sobie wyobrazić sytuację, w której więzienie lub dom żałoby specjalnie wysłany do włosów kobiet z eleganckiej, salony piękności, że były stare! Weźmy, na przykład, więźniarki: faktycznie golą głowy, ale nie rób tego w więzieniu, więzienia natychmiast po skazaniu. I uwierz mi, nigdy stwierdzić struktur władzy nie będzie sprzedawał więźniom włosów dla pieniędzy.

A co w szpitalu? Może tam i podejmowane przedłużanie włosów? To samo jest mało prawdopodobne. Czy wiesz, że nie każdy będzie kupić włosy w salonie kosmetycznym? Jeśli włosy matowe, rzadkie i martwymi lub podobiznami podejrzanie jak mocz, wtedy nie pożądaj żadnej producentem przedłużanie włosów.

My sami często podlechivat włosy, więc nie wyglądają jak wyżej mycia ciała – nie wspominając o biednych kobiet przetrzymywanych w szpitalach psychiatrycznych. Sugerowałbym, że zdrowie nie mają tak gorąco, a włosy nie wyglądają jak wspaniały czupryną z reklam, nadające się do budynku. Tak, pogłoski, że taki szpital – głównymi dostawcami włosy i pozostają plotki.

Dobrze, straszne historie, że większość przedłużanie włosów – pochodzi z kostnicy, gdzie są one cięte z ofiar wypadków piękności – nie więcej niż strasznego wynalazku. Dobrze, że dla siebie, to śmiertelność wśród kobiet, których włosy są odpowiednie do budowy zbyt wysoka? Po tym wszystkim, to jest raczej rzadkością w życiu młodej dziewczyny liści z szoku luksusowym włosów. I który pozwoli dokonać takiego aktu wandalizmu na martwe krewnego lub przyjaciela? Więc nie martw się, nie upiorne horror Naroscheny włosy nie zrobi, i są one eksploatowane całkowicie drogę rozpowszechnionego i prawnych (innymi słowy – dla pieniędzy).


Czy to możliwe, aby „podnieść” czyjąś aurę po przedłużanie włosów?

Ale nawet jeśli włosy nie przyszedł ze szpitali lub miejsc nie tak odległych, powstaje pytanie: kto nosił go wcześniej, a jeśli nie ryzykować swoje zdrowie – fizycznie i psychicznie? Kto chce nosić głowę włosy z aurą chorą lub słabą kobietą? Ponadto w telewizji codziennie są transmisja, gdzie ludzie o nadprzyrodzonych mocach powiedział straszne rzeczy o aury dawnych właścicieli przedmiotów niematerialnych. Co możemy wtedy mówić o włosy!

I tu spieszę uspokoić jesteś: pomysł, że włosy obcięte podczas pewnej młodej damy, i natychmiast podniósł na głowie, że jest źle. Czy nie zauważyłeś, jak lśniące, połyskujące w słońcu twoi nici Naroscheny? Spróbuj wyciąć kilka centymetrów włosów i ich rodzin, aby zobaczyć je przez tydzień. Dobrze, świecić i błyszczeć, jak nowy? Niestety, nie. I Naroscheny włosy: są nudne i bez życia, dopóki nie przejdzie po prostu niewyobrażalne pętli!

Ponadto taki zabieg – niezwykle skomplikowany proces, i że Polska „przed resztą” w sprawie jakości bieżących materiału! Tak, ale nie zdziw: zarówno Europa i Ameryka są gorsze od nas jako gotowych nici. Takie analogi włosy, które produkowane przez naszą firmę, po prostu nie istnieje w świecie. Wszystkie próbki otrzymane w salonie kosmetycznym budowy, zapewniają klientom pełną sterylność i bezpieczeństwo.

Więc, jaki rodzaj leczenia jest konieczne przedłużanie włosów? Istnieje kilka etapów, pierwszy z nich – w stu procentach wyleczony. Następnie włosy farbowane, przemyto kilka razy i umieszczono w specjalnej komorze, gdzie w stanie suchym w temperaturze około czterdzieści stopni. Ponieważ suszenie włosów są klasyfikowane według ich struktury i obrabiana (rozczesywanie) – przechodzi przez specjalny wpustu.

Oczywiście, przechodząc przez wszystkie te obróbki chemicznej i mechanicznej, naskórek włosa jest zniszczona. W celu nadania połysku i jedwabiste nici, producenci powlekanego silikonu lub powłokę silikonową. I dopiero po tym, że włosy przymocowane do warkocza (szyte na specjalnym oplotem lub kapsułki) – w zależności od zamierzonego sposobu budynku.

Jak sądzisz aura wiele pozostało z dawnego właściciela z „zmasowanego ataku” na włosach? Dezynfekcja, malowanie, suszenia termicznego, obróbka krzem …. Nie martw się, nie będzie po tych wszystkich zabiegów i ducha czyjejś aury. Daje włosy specjalistom, czy to co najmniej trzy razy zwycięzca „Bitwy medium” – niczego istotnego o byłego właściciela nie będzie w stanie powiedzieć. Po takiej włosy – jest jak nowy!


Prawdziwe dostawcy włosów dla budynku

Mamy nadzieję, że wszystkie swoje obawy o strasznym wyglądzie źródeł włosów zniknęła. Oni naprawdę kupił dziewczęta całkowicie dobrowolne i legalnie. Mimo to, jest pytanie, gdzie są przedłużanie włosów w takiej ilości, pozostaje otwarte.

Nie jest tajemnicą, że w niektórych krajach Azji i Europy Wschodniej, wiele rodzin żyje poniżej granicy ubóstwa. Czasami piękne długie włosy – jedyna ozdoba z dziewcząt, a jedynym sposobem, aby pomóc jego rodzinie finansowo. Są one szczególnie starannie dbać o swoich zamków, aby je sprzedać drożej. Co więcej, robią specjalne porozumienie z firmami, które są w nią zaangażowane w tym biznesie, i zachować swoje „bogactwo” w doskonałym stanie.

Po tych kobiet włosy osiągnie pewną długość, biedactwa golić łysy i dostać zasłużone opłatę. Potem wrócić do domu i nadal rosnąć włosy na następny sprzedaż. Oczywiście, rosnąć długie włosy nie jest tak prosta, tak pielęgnacji włosów orientalne piękności zwrócić szczególną uwagę. Średnia długość włosów, do których włosy rosną w ciągu roku – 12-15 cm, tak aby z należytą starannością mogą sprzedawać się co dwa lata! Chociaż nie wszystko na tym świecie jest robione dla pieniędzy, na przykład w Indiach, nie jest organizacją religijną, która zajmuje włosy kobiet jako dar – za darmo.

Bądź co bądź, kraje azjatyckie – nie jest jedynym dostawcą materiałów do przedłużenia włosów. Nie, z Europy do włosów, my też nie spada, a wszystkie historie o „europejskiej włosy” – nie więcej niż chwytem reklamowym. Niewiele osób wie, że kobieca fryzura w północnych Indiach jest bardzo podobny do europejskiego, a stamtąd wyciąć włosy spadają prosto do Włoch. I nie jest to do farbowania włosów i poddawana licznym zabiegom, a następnie dostarczyć do nas pod płaszczykiem „europejski”.

W rzeczywistości, najbardziej popularne są „słowiańskie” nici, a oni przychodzą do nas z byłych republik radzieckich – Ukrainy, Białorusi, Mołdawii. Po tych wszystkich loki większości lekkie i dlatego doskonale nadaje się do struktury włosa naszych rodaków. Ponadto, są one łatwo malowane i może zostać przedłużony więcej niż jeden raz.

Cokolwiek to było, ale najważniejszą rzeczą w wyborze przedłużanie włosów – nie mylić z salonu, który oferuje usługę. Wszystko, czego potrzebujesz – jest mistrzem z dobrą reputacją, użyj jakości włosy, przeszły etapy wszystko przetwarzania. I to nie ma znaczenia, skąd pochodzi przedłużanie włosów – najważniejsze, że są one całkowicie bezpieczne i zachwyci ciebie i innych, przez długi czas.

load...