Gdzie jechać na wakacje z całą rodziną

Przed wakacji szkolnych istnieje bardzo niewiele, więc nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie interesujący program dla tych dni. Specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze zajęcia dla całej rodziny.

load...
  • Animowany „Przygody Pixie” (0+, od 29 października w kinach)

Przestroga o znaczeniu bycia uprzejmy do otaczającego ich świata. Bohaterką Dzho Bek przeszkadzał trochę magiczny elf pixie, wiele pokoleń, które żyły w całości bez przeszkadzania ludziom. Aby dać mu nauczkę, Pixie wysłał przeciwko Joe przekleństwa, a całe jego życie upadł krzywo. Teraz on potrzebuje aby dowiedzieć się więcej o tajemniczych elfów i odpokutować za przestępstwa przed drobnymi czarodziejów. Jasne, złośliwy i dobry rysunek, który spodoba się zarówno dla chłopców i dziewcząt. Cartoon oznaczone kategorię 0+, więc można bezpiecznie pójść do kina, nawet przy najmniejszej publiczności!

  • Musical „Singing in the Rain” (0+ Teatr „Polska”)

Światowej sławy musical na podstawie kultowego filmu Hollywood „Singing in the Rain” w końcu rozpoczął się w Polsce. Na premierze nie było pustych miejsc w hali, i opinie całkowicie zachwycony! Będziesz poczuć atmosferę lat 20-tych hollywoodzkich ubiegłego wieku. Główni bohaterowie – aktorzy, którzy znaleźli się na kolei kinoepoh: wymienić filmy nieme się dźwięk. Niektóre znajdują się w nowe gatunki, a ktoś wpada w otchłań nieznanego. Życie potwierdzając, zapalającymi historia silnych, zdolnych i ambitnych bohaterów. Orkiestra wykonuje muzykę na żywo jest bezpośrednio nad sceną, a znaki w niewiarygodnym pięknem kostiumów okresowo wylewanie „prawdziwy” deszcz. Jasne i niezapomniane emocje gwarantowane widzów w każdym wieku i płci!

  • Aquapark „Caribou” (0+)

W parku wodnym „Caribou” znajdziesz mnóstwo zajęć dla dzieci w każdym wieku. Jest nawet carry out „fitness” dla najmłodszych. Istnieją kluby żeglarskie dla niemowląt „Akvamama”, a dla starszych dzieci – „pływaków” i „falochron”, gdzie uczy się różnych technik i metod pływania pływak. Dla dzieci bezpieczeństwa nie można się martwić: doświadczeni specjaliści pracujący z nimi. Jeśli pojedynczy rejs może wydawać się niewystarczające, „Caribou” można wysyłać swoje dzieci do sekcji karate lub tańca. Dorośli w tym czasie może iść na zajęcia jogi, tańca Łacińskiej, odcinek lub callanetics. No, a potem zrelaksować się w kompleksie saun. Odłączenie od problemów i radość są włączone.

  • Spektakl „The Flying Ship” (4+ „Teatrium”)

Niezwykłe przedstawienie muzyczne uczyni wielkie wrażenie nie tylko na dzieci, ale również na starszego pokolenia widzów. Dorośli z pewnością pamiętają jego dzieciństwa kreskówkę o Ivan szczęście kominiarza, pięknej księżniczki zabawy, pomysłowy Boyar Polkan i dobrej wody, która pomogła Ivan zbudować magiczny latający statek. Oświadczenie usłyszy wszystkie słynne utwory autorskie Maksima Dunaevskogo i Jurija Entin, w tym wspaniałych ditties z chóru BABOK-Ozhek. Zespół muzyczny, fuzja tradycji i nowych technologii, jak również jasne, że gra artystów przechowywania trudno będzie zaspokoić nawet młodą publiczność, która może być zaznajomiony z sowieckiej wersji opowieści.

load...
  • Kursy mistrzowskie w kawiarni „Anderson” (5+)

Popularna sieć kawiarni rodziny regularnie prowadzi kursy mistrzowskie dla dzieci w różnych obszarach i w czasie wakacji intensywnego programu planowanego w wielu instytucjach internetowych. Oczekuje się opanowania zajęcia malowania pastelami, opierając się na technice scratchboard, a także opierając się na skałach. Wszystkie warsztaty są bezpłatne, ale wymaga rejestracji wstępnej. A jak dziecko rozwija umiejętności twórczych, łatwo można przyjemnie spędzić czas przy filiżance doskonałej kawy i świeżych wypieków. Cafe oferuje tak szeroki wybór pysznych deserów, które będą skupiać się na jednym kategorycznie niemożliwe.

load...