Gdzie iść na romantyczną podróż?

Szalone tempo współczesnego życia, często zapominamy o romansie. Lato – to świetna okazja, aby poprawić ten błąd, idąc razem z ukochaną osobą w jednym z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie. Romantyczna podróż można przejść w pojedynkę, a także szacunku małżonków, który żył ponad rok małżeństwa. Najważniejszą rzeczą – jest, aby wybrać miejsce spoczynku, tak aby stało się najlepsze wspomnienia w swoim życiu. Oto pięć z najlepszych miejsc na świecie na romantyczny wyjazd.

load...

Paris. Jest znanym wyrazem – zobacz Paryż i umrzeć. Jeśli jednak udać się do miasta na miesiąc miodowy (pierwszy lub drugi), prawdopodobnie będzie żyć szczęśliwie obok siebie przez wiele lat. Pola Elizejskie, Wieża Eiffla, rozdzielnice ciche i eleganckie restauracje, hotele i piękne – takie jak Hibiscus Hotel Paris oferują wszystkie udogodnienia na niezapomniane wakacje.

Wysp. Malediwy, Bali, Seszele – wszystkie te nazwy od razu przywołują skojarzenia z lazurowego oceanu, egzotyczne palmy i złoty piasek, który pozwoli Ci zanurzyć głowę w atmosferze miłości i romansu. Ponadto, nie przegap swojej szansy na udział w specjalnej ceremonii dla amatorów, które oferują niemal każdy hotel na wyspie.

Tallin. Jeśli budżet rodziny nie pozwala iść na Malediwy – nie tracić ducha. Stolica Estonii był uważany za jednego z najbardziej romantycznych miast w ZSRR, a można również zobaczyć to samemu. Z tego względu w Tallinie, po prostu nie mają problemów – to miasto nad Bałtykiem oferują ogromną liczbę starożytnych zabytków i romantycznych miejsc.

load...

Praga. Uroda w Pradze zajmuje pierwsze miejsce w Europie w liczbie wesela. Nowożeńcy z całego świata chcą wydawać najważniejszy dzień w jego życiu tutaj, więc Pradze od dawna nazywa się City of Love. Wąskie uliczki, które mogą w nieskończoność spacery, trzymając się za ręce, spokojny kawiarnie i zabytkowy Most Karola – miasto jakby specjalnie zaprojektowane do spacerów i deklaracji miłości.

Wenecja. Co może być bardziej romantycznego niż starych domów i mostów, kanałów duch, zalanych światłem zachodzącego słońca, a przemyślane gondolierów, cicho poślizg przez wodę w swoich łodziach. Za niewielką opłatą nawet zaśpiewam ci starą piosenkę miłosną włoskiej, który topi nawet lodowate serce.

load...