Gdy trener jest winny za to, że nie ma wyników badań

Zawartość

Ludzie mówią … różne. Ale typowa sytuacja jest taka, że ​​- nie przychodzi za chuda dziewczynka w nowym klubie wybiera trener, dobrze …, aby omówić z nim problemy życia, a jego „były trener”. Dlaczego nie słyszałem! Mówią, oraz o sile, że klienci nie mów i działań prowadzonych w każdym razie … Nie zagrają The Mentalist, uda proste stwierdzenie faktu – osobisty trener nie zawsze ponosi winę za to, że nie schudnąć, nie dostać mięśniowa, a na ogół nie osiągnąć nasze cele fitness. Ale zdarza się czasami. Wtedy, oczywiście, powinien udać się do innego specjalisty. Gdy trener jest winny?

load...

[Powrót do spisu treści]

Upewnij się, że zrobisz to dobrze

Przed oskarżając instruktora lub trenera, upewnij się, że:

 • śledzić plan posiłków, który jest odpowiedni dla Twojego treningu. Oznacza to, że nie siedzieć na 2500 kcal, jeżeli bierze udział, na przykład, aby schudnąć 3 razy w tygodniu, nie ograniczaj się do niektórych makroskładników (czytaj – nie siedzieć na białka, węglowodanów, czy dieta ketogeniczna), a nie „hang out” w centrum fitness wszystkim wolnym czasie;
 • Nie przegapisz trening i nie samousprawiedliwiania kiedy, na przykład, nie chcą podnosić ciężary, a zamiast stawać na grupy aerobiku;
 • Słuchać własnego państwa, a jeśli „nagle” zaczynają boleć / puchnąć / stop w celu odzyskania, idź do lekarza, a nie ulubionym forum o radę;
 • W szkoleniu uczciwie odpracować program bez uwzględnienia „pitching sąsiada” na nie w porównaniu z „tamten w różowy szczycie zbiornika” lub „łuk” przed lustrem po każdym podejściem

[Powrót do spisu treści]

Zespół podnoszący internetowe lub gdy program jest odpowiedni dla początkujących Ci

Wszyscy wiemy, że nie wiadomo podnośnik z Internetu D. Smirnov na awatar priori inteligentny i oczytany żadnego osobistego trenera. Społeczności miłośników ZOZha ciężary i pełen wpis w duchu „moim trenerem pisałem, że a następnie kilka, zajęło pół godziny po treningu, a ja wciąż nie straciły na wadze i pompowana pośladki, może mój trener niewykształconego”? I, oczywiście, abstrakcyjne guru forum powie po prostu o to, że trener musi być zmieniony. Najczęściej takie argumenty są następujące:

load...
 • Trener Sam nie wygląda jak Mr. Olympia;
 • On / ona nie przygotował żadnego z Pana / Pani Olimpii, a nawet nie powerlifter;
 • On / ona napisała ci program dla początkujących, bez uprzedzeń w swoich funkcji. W roli funkcji, nawiasem mówiąc, może to być cokolwiek, od rodzaju rysunku, na szybkość reakcji nerwowych, które są szczególnie dobrze zdefiniowanej zaocznie przez
 • Internetowe

Więc jeśli nie masz poważne zaburzenia równowagi, choroby mięśni, ale, przepraszam, nie jesteś bardzo pasuje, program dla początkujących z izolacją i cardio – Co trzeba. Osobiście wolę mieszać „Isolation”, klasyczny plany OFP i podstawy liftingu, czyli podstawowe ćwiczenia, czy dana osoba jest dostępna w zasadzie.

Ale sędzia dla siebie, czy nasz klient nie jest twoje palce się w zboczu do połowy łydki, jest obrażony, gdy jest on zmuszony do osławionego przechyla się do przodu bez wagi, a następnie pracy w symulatorze dla prasy nóg, a nie stać na sztywnych nogach i przysiad ze sztangą ? Jeśli są 2 tygodni na „źle”, jeśli chodzi o programie sportowym będziesz potrzebować, to znaczy, że przygotowują się do czegoś większego. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość.

[Powrót do spisu treści]

Naprawdę niedopuszczalne rzeczy w

Trener

I wiesz, nie mówię, że wszyscy osobistych trenerów – takie białe i puszyste facetów. Nie. Są rzeczy, które nie są warte przebaczając:

 • Cię ignorują. Specjalista zyskuje 3-4 na kliencie jednym czasie, wszystkie z nich różne poziomy kształcenia i pracy w różnych programach, a płacisz personalku. Jednocześnie nie płacą w ogóle – to jest zawsze młoda, ładna kobieta, która „strach” lub sportowcem z doświadczeniem, które po prostu miła rozmowa o zmianach w branży białka;
 • Cię zabić. To nie jest o „odmowy” z trzech podejść, składający się z 5 powtórzeń. Chodzi o kolegów, że każdy klient widzi potencjalnego konkurenta i „kopa” słabe poza jej możliwości z każdego treningu. I te granice nie są zmyślone, kiedy myślisz, że nie można, ale są po prostu zbyt leniwi, a prawdziwe, gdy impuls jest na około 210, w oczach ciemno, a przed treningiem snack prosi dywany. Dlatego specjaliści kolejowe i zaawansowanych amatorów jest bardzo zdrowe. Zapaśnicy nadwagę ten styl może powodować tylko nieznośny stres i nasilenie problemów z dietą. A nawet gorzej, niż sercem.
 • Używasz do własnych celów. Jest to inna historia – gdy osoba przychodzi do, powiedzmy, poprawić wyciskaniu, ale zamiast faktycznie stoi na stanowisku wiecznie ubezpieczenia pobliżu autokaru lub wykazuje w imieniu trenera, ćwiczenia dla początkujących w hali. Osobiście natknąć się to kilka razy … i to pomogło mi. Cóż, ja nauczyłem się umiejętnie podważyć szyi top w ubezpieczeniach i pokazać ćwiczenia. Ale tak naprawdę trzeba było poprawić ławki w innym pokoju z innym trenerem.
 • Przetestować authoringu metod nienaukowych. Na przykład, wierzyłem swoją personalschikov w lokalnej spalanie tkanki tłuszczowej, a także sprawiają, że squat 100 razy na sesji, a następnie sprinty pod górę, a następnie przysiady pistoletu … Albo odwrotnie, aby nie trenować naprawdę trenował, ale promuje dietę 1000 kalorii z jednego posiłku w dzień, a niektóre pigułki cud … Stąd mój przyjaciel, należy uruchomić przy prędkości sprint, bo ryzyko jest zbyt wielkie.
 • Trener przestrzega pozycję życiową „Pracowałem dalej, a ci pomogą” i nie pozwalają na to. Mówiłem już, że wybór trenera sportowego określa ogólny kierunek treningów. Ale, powiedzmy, szkolenia „jako plan” nie pomagają prawie nikogo. Najczęściej, aby zamaskować brak wiedzy i doświadczenia.

We wszystkich innych przypadkach, co do zasady, jest zagłębić się w siebie, ich dietę i swój sposób życia, a nie szukać błędów w pracy trenera. Ogólnie rzecz biorąc, wybór trenera, to jeśli chcesz przyjaźń – czy rozwija się i działa, mimo wszelkich przeciwności, z jednego lub spadnie Niewysłane SMSy i parę dotrzymaniem terminów. Pozostaje tylko życzyć Ci znaleźć trenera.

load...