Gdy szybko – to jest złe

Zawartość

Nie, to nie tak, że wszyscy. Nie brakuje szkoleń. I na zwykłym podejściem typowym kobiet do treningu. Moc i trening siłowy. Zauważyłem, że niektórzy towarzysze wypełniać swoje podejście i powtórzeń? Szybko, pokonując wszelkie możliwe skrajne położenia masy ciała i kołysanie jak brzozy na wietrze. Dobrze, jeśli mówimy o balistyki – Problem ważenia, ćwiczeń technicznych, podnoszenie ciężarów, i szkolenia sprintera. I „drogie” – w przypadku prostego treningu fitness dla zdrowia i utrata masy ciała.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego to robią

Istnieje coś takiego jak syndrom tlenowej. Jest to kompleks wiedzy i umiejętności, zmuszając człowieka to zrobić szybko i poprawnie. Gdyby tylko trwała pocenie się, a serce jest w krótkich odstępach czasu. Takie podejście do szkolenia obejmuje zazwyczaj jeszcze bardziej przerażające zasady spożywczych takich jak: „nie jeść przed, nie jeść później, jeśli to możliwe, nie jem nigdy.” Zespół Aerobic doskonała sprzedaż. Po tym wszystkim, że – szybka utrata masy ciała, a kto z nas nie chce schudnąć szybko … ale nie jesteśmy zgromadzeni potępić, ale by rozważyć przyczyny tego zjawiska.

W rzeczywistości, ćwiczenia aerobowe z tymi samymi przysiady, rzuca i Burpoe będą bardziej skuteczne, jeśli odbywa się szybszy ruch. W każdym razie nie tylko szybciej i z płaską, w przybliżeniu tej samej techniki. Bez „odbija” najniższego punktu i bez „nakłaniając i zaciskania” na górze.

Inną rzeczą jest to, że kiedy sam instruktor, w grupie 20-30 osób, a przepisy wymagają klub do współpracy z klientami, dla wszystkich nie będzie. I dobry połowa z tych osób będzie usłyszeć „szybciej, szybciej”, a nie „szybciej i lepiej”. Stąd zwyczaj priorytetu tempa technologii. Jest to zwykle wykonywane w druzhnenko siłowni zajęć aerobowych.

load...

Ponadto, istnieje również homegrown logika szkolenia. Nie przejmuj – więc nie spalić kalorie, więc wszystko na próżno. No, oczywiście, lepiej jest się pocić, skoki z pustym stempla przypadkowo niż nie pocić 3 tygodnie, a następnie uzyskanie pożądanej intensywności poprzez zwiększenie wagi na pasku. Konieczne jest teraz. Więc na fitness z „mentalności dzisiaj”, to lepiej nie iść.

Pomyśl o „teraz”, gdy jesz w kawiarni. Na przykład, „teraz nie mam zamówić tort, ale zajmie to droższych ryb, grilla kotlet, a nie tani olej.”

[Powrót do spisu treści]

Jak zdiagnozować go w

Zazwyczaj lovers przysiady i naciska na stopy bez ciężaru nie umożliwiają identyfikacji swój trening z tym problemem. O ile nie odbiegają one w pokojach 3-4 miesięcy i nie zauważy, że dookoła nie ma wyników, a oni – wszystko, jak to było, kiedy odwiedził zajęcia Zumba zmieszane z Pilates.

Jednocześnie, przepraszam, tym więcej tłuszczu, tym bardziej przychodzi świadomość. Cienki od charakteru obywatela dość szybko „wysychają ulgę” z takiego szkolenia. I jak mięsień większość z nich nie jest konieczne, a są one w pełni zadowolony z tego wyniku. Jak mówią, jeśli tylko nie ciągnąć przewody i złącza nie boli później.

Diagnoza zbyt dużą prędkością jest bardzo prosta:

  • Take czasomierz i ustawić ją na 30 sekund;
  • Wykonuje ćwiczenia z jego zwykłym ciężarem;
  • Jeśli udało im się zmieścić w tym przedziale jest większa niż 15-17 powtórzeń coś wielostawowego i złożone, takie jak przysiady, rzuca się, wyciskaniu lub sytuacji, które robisz zbyt szybko;
  • Temp „redukcji w drugim” podejścia, ale jeśli nie że nie chem do mnogopovtornyh jak szarpnięć z wagi, a nawet wtedy, z normalnego wzrostu i normalnej długości ramion i nóg 1 cykl trwa około 4-5 sekund, nawet jeśli Ciebie wymusić

    Tempo

. Ten puls, pocenie się i zmęczenie – żadne dane. Wiele z „aerobowe” doświadczenia więcej niż 2-3 lat zwykle odstawiane od piersi czują tempo i przestał odczuwać zmęczenie w ćwiczeniach mnogopovtornyh w szybkim tempie.

[Powrót do spisu treści]

Rozszerz diagnozy

Czasami szybko – to nie znaczy złe. To prawie hipotetyczna sytuacja w amatorskim przydatności gdy wiele powtórzeń wykonywane są z większą wagę w niemal doskonałej techniki. Ale ta praca, co wystarcza na przestrzeni lat, i nie odwiedzić lat tlenowych i letnie raczej ciężkiego treningu, z mocą i vynoslivostnymi cykli gipertrofiynymi i zasilający „Wsparcie plus” przez większą część roku. W świecie, gdzie kobiety są wysuszone lub suszenia odpoczynek między „wsparcie” – to prawie fantastyczny.

Jak rozpoznać, nie wiem, czy jesteś przyszłością Froning kobieta, i może zrobić dokładnie te same 100 powtórzeń z ciężarem przypominający własną rękę na plecach? Zatrudnić trenera dla co najmniej jednej sesji.

Put jest problem. Robisz treningu siłowego, trener szuka technologii, ale nie tempa. A potem powie Ci wszelkie błędy techniczne.

„Terrible” z nich to:

  • Okrągłe plecy, wszystkie ruchy power „trójki” i absolutnie żadnych ćwiczenia wielostawowe;
  • „odstęp”, na przykład od „knock” bar w klatce piersiowej w wyciskaniu, ostrego zginania kolan w dolnej części przysiadu tak, że tylna powierzchnia ud dosłownie „poleciał” z łydki;
  • „nagromadzenie” w nienaturalnym dla wspólnego amplitudzie. Można na przykład przesunąć pasek od „piersi”, a zamiast małego ruchu „tam iz powrotem” w stawie biodrowym ty, wybaczcie, ciągnąc na boki podczas „wahadła” w biodrach taniec brzucha;
  • Różne zakres ruchu w stawach pary. Na przykład, jedno kolano wyprostu szybsze miednicy „kosić” Fun podróże pocisków w kierunku większego wygięcia, wypaczenia powrotem

Można „złapać” ktoś z doświadczonych czynienia, najlepiej, bez takich jak błędy techniczne i poprosić, aby zobaczyć. W skrajnym przypadku, zasnimite jego wyczyny na wideo, i starają się obiektywnie ocenić tego, jak i co tam robią.

Jeśli wszystkie kryteria zostały wspólnie słowo „Swifty”, spróbuj jak najszybciej zostać przeszkoleni.

Jak to zrobić? Aby umieścić zegar i spróbuj wykonać za każdym arów opuszczanie podkreślił powoli. Waga nie jest zmiana, ale od balistyki (drżenie wszystkim, cokolwiek, szarpnięć, oszustwa w prętach blokowych, a nawet oszukiwania) jest lepszy na chwilę, „pereuchiyvaniya” zrezygnować całkowicie. Jeśli uważasz, że szkolenie było mało aktywny, lepiej dodać 20 minut cardio na końcu, niż próbować zwiększyć te, które nie zostały jeszcze wypracowane technicznie.

load...