Gdy przychodzi czarny pas w jego życiu: co zrobić, powodzenia wrócić?

Zawartość:

 

load...

Wszystkie nieszczęścia jest rzeczywiście nam dana, aby wzmocnić nasze dusze. (John Gray)

Żyjemy w dobie trudności; ale życie w każdym czasie, ludzie zostały przedstawione przez wzloty i upadki, sukcesy i problemy. Problemy są częścią uniwersalnego sposobu na życie. Nawet najbardziej szczęśliwych ludzi, których wszystkie szczęście znaleźć i ulubione fortuny, od czasu do czasu zmaga się z przeciwnościami losu, a czarne ciąg pecha w życiu i pochodzi od nich. Ale dlaczego uważamy, że kłopoty nigdy nie dogoni tych ludzi, a jeśli mają życie i paski, każdy zespół – po prostu biały?

To wszystko o tym, jak zachowywać się w takich okresach jego życia. Pozytywna przez naturę, ci ludzie wiedzą, jak pokonać przeciwności bez goryczy i żalu. Nie wahaj się prosić o pomoc i wsparcie, kiedy ich potrzebują. Gdy białym paskiem kończy i są zastąpione przez serię nieszczęść, optymistyczne ludzi wyciągnąć wnioski z sytuacji, gdy inni po prostu zrezygnować i spróbować zobaczyć coś dobrego nawet w najgorsze. Kontrolują swój własny los i budować własne życie.

Ludzie tacy jak my nigdy nie wydają się żyć w świecie cierpienia; Jednak to nie umniejsza poczucie nieszczęścia, i że mogą być bardzo głębokie i czasami katastrofalne. Oni po prostu „poćwiczyć” tych uczuć, które nie może zniknąć z dnia na dzień, a reszta po prostu spaść na dno rozpaczy, gdy są one zastąpione przez serię nieszczęść.

load...

Dlaczego nie bierzemy przykładu z najlepszych?

Jeśli zapytać ludzi, którzy wiedzą, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, dzielić się doświadczeniami z wami, będą mówiły o sześciu kroków, jakie należy podjąć w pierwszej kolejności przychodzą szybciej biały pasek w swoim życiu:

 1. Przede wszystkim, aby przyznać, że problem naprawdę się stało. Przyznając się, że w naszym życiu przyszedł passę, my, jak to może się wydawać dziwne, zmniejszając w ten sposób emocjonalny szok spadł na nas ucisków.
 2. A teraz spróbuj zrozumieć, że wszystkie problemy są przejściowe i rzadko ma wpływu na poszczególnych etapach życia, a całe przeznaczenie człowieka. Można stracić pracę, pieniądze, obudowę; ale twoja rodzina nadal cię kocha, przyjaciele są gotowe pożyczać ramię, prawda – są żywe i dobrze. Zapisaniu najważniejsze wartości, a reszta może być nabyte.
 3. Awaken poczucie wdzięczności. Bądź wdzięczny za to, co masz, zamiast narzekać na to, co utracone.
 4. Uświadom sobie, że masz możliwość kontrolowania swoją odpowiedź na trudności życiowe. Gdy zaczniesz odczuwać ból, wystarczy zmienić ostrość – patrzeć na rzeczy inny wygląd. Pozytywną stroną w żadnym przypadku nie jest każde zdarzenie, nawet najbardziej nieprzyjemne – wszystko zależy od tego, jak na to spojrzeć.
 5. Osiągnięcie wyższego stanu świadomości, nauczyć się kontrolować swoje myśli, uczucia i reakcje. To pozwoli Ci zobaczyć rzeczy jaśniej kosztem zaangażowania emocjonalnego.
 6. Zdecyduj, jakie praktyczne kroki, które można podjąć dzisiaj, aby pomóc sobie. Bez względu na to, jak małe kroki, a każdy z nich jest ważny, ponieważ przybliża do rozwiązania problemu. I w końcu dostać się do punktu, w którym naprawdę czujesz, że masz siłę do radzenia sobie.

Kilka sposobów radzenia sobie z przeciwnościami losu

Życie naprawdę jest nieprzewidywalne, a czasem kłopoty złapać nas z zaskoczenia. I to jest bardzo ważne, aby wiedzieć, co zrobić, gdy czarny pasek w jego życiu zmieniło pasek szczęścia. W momencie, kiedy przechodzą trudny okres, możemy pomóc istnienie konkretnego planu działania. Jedynie działanie pomoże oczyścić drogę w dżungli przeciwności, aby dać nam miejsca, aby iść do przodu! Punkty planem mogą się różnić, to zależy od osoby i od jednej trudnej sytuacji, do której on spadł. Ale głównym działania jest nadal tak samo na każdą okazję:

 • Jednym z pierwszych etapów żalu i innych form nędzy jest, co do zasady, odmowy

Mamy odmówić przyjęcia tego, co się z nami stało, że coś jest źle. I staramy się ukryć przed wszystkim, co się z nami stało. Tak więc, może to tylko pogorszyć sytuację, bo nie dajemy sobie możliwość radzenia sobie z rzeczywistością sytuacji i zaakceptować konsekwencje racjonalnego kłopoty. Im szybciej możemy pogodzić się z rzeczywistością, tym większe mamy szanse, aby przejść dalej. Pamiętaj, niż w artykule Nala podzielił się z nami ludzi sukcesu – oni też przede wszystkim uznać fakt występowania pecha.

 • Zmobilizować całą swoją wewnętrzną siłę, a nie starać się rozpaczy, że jesteś

W żadnym wypadku nie panikuj. Wiesz, co może zdarzyć się pływać neumeyuschih człowieka, który nagle wpada do wody? Istnieją dwa warianty: w pierwszym przypadku, rozpocznie się panice, losowo flądry i ostatecznie połykać wody i utonąć, jeśli pomoc nie dotrze na czas. W drugim przypadku, człowiek będzie starał się uspokoić, a sama woda będzie przesunąć go na powierzchnię. Pobyt spokój i relaks mięśni może kontrolować pozycję swojego ciała i trzymać głowę nad wodą. A w życiu – jeśli milczeć, pozostaje ci dużo większe szanse, aby opanować sytuację.

 • Zerwać złożonej sytuacji na mniejsze, łatwiejsze w zarządzaniu i rozwiązywalnych problemów

Można nawet zjeść słonia, gryząc go wielokrotnie na małym kawałku! Korzystając z tej prostej strategii – złamać złożonego problemu na kilka prostsze – można zobaczyć an_1 rozwiązywania problemów szybciej. Ty rozwiać niepokój, przywrócić zorganizowaną, racjonalnego myślenia i skierować swoje myśli w dobrym kierunku, aby zobaczyć następny zakręt w prawo.

 • Bądź aktywny, nie dopuszczając do rozpaczy zniechęcić chęć do działania

Wyjście zawsze można znaleźć! Rabowania nam jakieś pewne cechy pozbawienia dać nam szansę skorzystania z innymi. Wyobraźmy sobie osobę, która straciła rękę lub nogę. To straszne dla niego, i dla każdego, kto go kocha. I, oczywiście, nikt nie ośmieliłby się potępić niefortunne, gdyby był przygnębiony i stracił chęć do życia.

Ale widzieliśmy (w prawdziwym życiu, a dzięki telewizji i Internetu), wiele przykładów ludzi, którzy doznali takiej straty i będzie koncentrować się na tym, co mogą zrobić, a nie na tym, co stają się one dostępne. Armless muzyk stóp gry na fortepianie piękną melodię, artysta, który maluje trzymając zębów pędzla, baletnica z jedną nogą, którzy odważyli się wyjść na scenę i tańca z kalekiego tancerz – tak bardzo, taniec, który nie zauważy w kuli Człowieku, nie brak rąk na dziewczynę!

Te silnej woli ludzie postawili sobie zadanie, gdy tracą zdolność do zrobienia czegoś w znany sposób, i pracujemy, aby je rozwiązać. Oni po prostu nie reagują na tragiczny wypadek w moim życiu, ale specjalnie szukają sposobów na kontynuowanie aktywnego życia. Musimy uczyć się od nich nie do rozpaczy, a za wszelką cenę starać się o wyjście z pecha i nieszczęścia.

 • Szukać wsparcia i nie zrezygnować z proponowanej pomocy

Absolutnie nie ma potrzeby walczyć z przeciwnościami i kłopotami sam. Ciekawostka: naukowcy przeprowadzili szerokie badania próbując rozwikłać fenomen sznurami wątroby. Wymyślanie wszelkiego rodzaju możliwych teorii, począwszy od cech żywności, środowiska i innych czynników, które mogą spowodować takie czcigodny starsi długowieczność. Ale jeden wspólny czynnik łączy tych ludzi, którzy zdołali w ciągu swego długiego życia, aby przetrwać przeciwności nie jeden – jest ich związek z innymi, zdolność do przyjęcia pomocy i wsparcia każdemu, kto jej potrzebuje.

 • Bardzo często ofiarami awarii i wypadków śmiertelnych pozostaje więźniem swojej przeszłości

Oni zachowali poczucie, że zdradziłem lub zawiedziony okoliczności, ludzie, czy nawet samego życia. Ich dusze są ranni i krwawienie, radość życia jest stracona. Przebywanie w jego ostatnich myśli, które doprowadziły ich do nieszczęścia, wydają się zgodni, że nieprzyjemne wydarzenia mogą się powtarzać. Musisz wziąć odpowiedzialność za swoje życie, za ich fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego samopoczucia, a nie, aby wszystkie okoliczności i sytuacje, które można napotkać, manipulować lubisz lalek.

 • Pozostań niezłomny w obliczu niebezpieczeństwa

Trwałość pozwala poradzić sobie z przeciwnościami losu, aby przezwyciężyć stres i być w stanie odzyskać od smutku, zdobywając cenne doświadczenie. Każdy z nas jest w stanie odzyskać od awarii i powrócić do normalnego życia. Jeśli nie skorzystać z tej możliwości, wówczas tracimy go z biegiem czasu. Ale możemy zwiększyć naszą zdolność do pokonywania trudności i uzyskać niesamowite rezultaty, nawet w najtrudniejszych warunkach. To jest pragnienie, aby nauczyć się radzić sobie z porażki i nieszczęścia mogą nas udany i szczęśliwy – zarówno teraz, jak iw przyszłości. I dla nas też powie, że my – i szczęście, szczęście.

Co jeszcze można zrobić, aby szybko dostać tych użytecznych umiejętności?

Ponownie przeczytać całą listę, co byłoby, że warto zwrócić uwagę i wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie elementy. Można poszerzyć tę listę dodając co byłoby największą pomoc, aby wytrzymać burze życia.

 • Ciesz się życiem, każdy dzień Zwyczajnego;
 • Każdego ranka, uśmiech na jej odbicie w lustrze;
 • Spokój i relaks w nocy, wiedząc, że dzień, zrobili wszystko, co jest wymagane od ciebie;
 • Polegaj na swojej ciekawości, aby dowiedzieć się czegoś nowego każdego dnia, poszerzając granice ich świata;
 • Wykonując swoje poczucie humoru, śmiać się jak najwięcej;
 • Pomyśl komunikowania się z ludźmi, którzy doświadczyli traumy psychiczne, jako okazję do studiowania w życiu uniwersyteckim;
 • Watch, czytać, słuchać opowieści ludzi, którzy znaleźli siłę, by przetrwać nieszczęście i powrócić do normalnego życia. To inspiruje by stać się bardziej odporne w obliczu własnej nędzy;
 • Pisać lub rysować swoje emocje. Spróbuj częściej rozmawiać o tym, co jest dobre w każdym nie jest bardzo przyjemne wydarzenie dla ciebie;
 • Spróbuj często być w takiej sytuacji, że jest dla ciebie powodem ożywienie i wzrost emocji;
 • Zarejestruj zwierzaka – to pomoże Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w radosnym doświadczeniu;
 • Wymyślić nowe hobby;
 • Przeczytaj wypowiedzi mędrców, cytaty o sile ducha i pokonania trudności – jest to bardzo dobre „czyści” mózg!
 • Ćwiczenia nie tylko umysł, ale i ciało. Wcześniej nic dziwnego, że mówią, że „w zdrowym ciele – zdrowy duch”;
 • Okresowo spędzać czas samotnie lub z najbliższą osobą na łonie natury. Jest to bardzo dobre łagodzi stres i napięcie;
 • Przynajmniej czasami odwiedzić jako wolontariuszy szpitalach i hospicjach. Nie tylko czuć satysfakcję z bycia w stanie zapewnić pomoc dla kogoś, ale również być w stanie zapewnić, że katastrofa – niczym w porównaniu z nędzą niektórych ludzi.

Jest to bardzo dobre ćwiczenie. Wyobraź sobie, że jesteś w łodzi pływających na rzece życia. Czasami rzeka jest spokojna, świeci słońce i wszystko wokół – piękne krajobrazy. Ale za zakrętem rzeki zaczyna wrzeć, zacznie padać deszcz, grzmoty burzy. I nadal są w łódce i milczeć. Wiesz, że deszcz wkrótce się skończy. Nie można kontrolować deszcz, ale można sterować łodzią, że popłynął na przodzie, gdzie rzeka znowu płynnie i cicho.

Tak samo jest w życiu. Nie staraj się kontrolować okolicznościach tylko zespół. Wystarczy zostać kapitanem swojego życia.

Pokonywanie przeciwności jest trudne, ale zawsze jest to możliwe, aby je przezwyciężyć

Pokonywanie przeciwności może być trudne w czasach rozpaczy, gdy czarna rozpoczyna serię nieszczęść i niedoli. Nic więc dziwnego, że na początku możemy odczuwać ból, ale nabyte umiejętności i pielęgnować czyjaś odporność pomoże nam przezwyciężyć wszelkie zmiany w swoim życiu. Nasze życie może być jak roller coaster – wiele wzlotów, upadków i wzlotów i upadków. Trzeba pójść w ich ciernistej ścieżce bez zatrzymywania lub wraca. Może nawet być przerażające na początku, ale nie poddawaj się! Życie może być trudne i trudne do nas; ale jak lot na roller coaster, trudny czas dobiegnie końca, przyjdzie biały pasek i katastrofa pozostanie w przeszłości.

Problem polega na zmiany – zmienia nasze życie, możemy się zmienić. Ale to od nas zależy, czy będziemy znaleźć siłę i możliwości, aby w końcu powrócić do normalnego życia i przenieść go do przodu.

load...