Gdy pasek nie pomoże …

Zawartość

Nie chciałem pisać tego posta kiedykolwiek. Ironiczny osoba skazana, jak mówią, tysiące świecie ludzi ginie, szaleje terroryzmu i nienawiści, a wy dziewczyny pojawią się problemy dla siebie i niszczeje przy filiżance jogurtu. Konieczne jest, aby po prostu jeść mniej. Tak, o ile to możliwe kobieta nie powinna być tam w ogóle pamięta, pamięta. Tak więc, droga dziewczyno, jeśli masz zaburzenia jedzenia, albo nie zwrócił się do ekspertów, ale uważasz, że masz zaburzenia, najpierw trzeba traktować … i to dlatego.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak zobaczyć twoje ciało cierpi PSC dziewczyna

Każdy pamięta demotivator o tłuszczu tłuszczu, który widzi w lustrze szczupłą dziewczyną. Więc to nie jest takie kłamstwo. Jeśli masz problemy z jedzeniem i jego percepcja jest prawdopodobne, że coś złego w stosunku do swojego ciała. I nie mówię, że taki a taki czas był w stanie stracić 30 kg w ciągu sześciu miesięcy, Ty też możesz. Nie więcej ciastka w jednej osobie, aw pogoni przeczyszczających.

„Tego rodzaju” nie był tak emocjonalnie naładowany. I dość spokojnie przyjąć zmieniony smak jedzenia (dla prostych obliczeń i muszą jeść, zbyt łatwe, przynajmniej na początku). Ale ty, mój drogi przyjacielu, będziesz zadowolony, że twoje ciało jest złe. A potem – cierpieć ze względu na fakt, że tylko twoje ciało złego. A potem wszyscy wiemy, co się wtedy stanie.

A „, wówczas po czym” jesteś z głuchym i pokutujących widoku popletetes na szkolenia i będą błagać coś, co „powoduje, że pot, cierpią i spalić kalorie.” I bardzo zdenerwowany, gdy przypomina się planu, który musi być respektowany. To jest raz po raz powtarzane. I to nie dlatego, że masz coś, czego nie mogą, ale dlatego, że udać się do siłowni, a nie w celu stają się mocniejsze i zdrowsze, i karać siebie za „obżarstwo”. I żeby schudnąć.

load...

[Powrót do spisu treści]

Teoria kary w płaszczyźnie ćwiczenia

Osobiście jestem przekonany – klienci przydatności treningu nie trzeba doprowadzić je do stanu półprzytomny. Ładna zmęczenie ciała i dobre duchy – tak. Pocenie się – tak. Ale dopiero w czerwonym kółku przed oczami, omdlenia po przysiady (to nie jest mitem, lecz rzeczywistością, świadomość jest stracone, jeśli mocno napięta czasami i wstrzymać oddech, wykonując długie przerwy na dole), oderwij krew ze sobą dłonie treningu, krwawą drogę martwym (już kupić skarpetki, proszę. Lub, spodnie kompresja) i skurcze po uruchomieniu, nie przechodzą zegara. Ale to wszystko będzie twoja rzeczywistość jeśli nienawidzisz siebie i są gotowi, aby schudnąć za wszelką cenę. Nie trener z wami z tego planu nie uratuje. Możesz przyjść do pokoju, gdy trener nie jest obecny, a rano … albo nawet biegać na torze poza planem. Lub napisane w innym pomieszczeniu iść równolegle i stać się bardziej i tam. Lub pobrać aplikację do ćwiczeń w domu i kupić hantle. Albo …

Ale nigdy nie wiadomo opcje dla tych, którzy chcą nie angażują się dla zdrowia i powodować sobie ból, a niegrzeczne ciało wreszcie pogardzie prawa fizjologii i zacząć tracić na wadze. Z „ogromnym” wagi 52 kg. Wraz ze wzrostem 172 cm. Pp_2

W ogóle, tak długo, jak masz w głowie myśl sprawia, że ​​można iść na siłownię „ukarze się”, to lepiej jogę z nauczycielem. Albo … bunt powiedzieć, ale nie angażować się w ogóle, ale tracić czasu i pieniędzy na dobrego psychologa, który zajmuje się PSC i związanymi z tym problemami. Believe „nakrętka” z nie będzie nigdzie. I to będzie dużo łatwiejsze do pompy, gdy nic nie zniszczy cię od środka.

[Powrót do spisu treści]

Pasożyty na karania

Teorii

Pamiętaj oczywiście kilka osób z branży, co wpisać żartobliwie doradzić środki podlewania zmywania ciasteczka upieczone przez męża, nie jeść, czy „pociąg się uczucie pieczenia i bólu” do „spędzenia naedennoe”? Więc jeśli nadal decydują się na to, uniknąć tych liczb. Szukać kogoś spokoju i bardziej przemyślane. Spójrz mężczyznę, że fitness to nie tylko interesująca płaszczyzna podniesiona kilogramów kalorii lub splatany kilometrów, ale również w płaszczyźnie zdrowia też.

To może nie być najlepszym rozwiązaniem na fitness, ale „po prostu życie”, wybierz to, co uspokaja i przynosi ze sobą. Ciężarów, pływanie, joga, cokolwiek. Ale bez elementów kary, spalanie kalorii i utraty wagi w tempie innych.

I nie, nie będzie lepiej, jeśli zdecydujesz się przygotować do konkurowania w nic, a ty nie „puścił” do udziału w maratonie żywienia online. Jeśli masz podejrzenia PSC lub jakichkolwiek problemów z jedzeniem non-stop, nie można wyrazić, ale żarliwie nienawidzę siebie za to, paląc większość energii wewnętrznej jest w potępiania siebie – do psychologa. I tak, są one warte mniej niż inny „spalić wszystkie naedennoe w zawrotnym tempie”, trener, albo „nic, tylko roszczeń dietologa instagrama nie jeść”.

Typowo, „ja” tylko wtedy, gdy przechodzi ona radykalnie zmienić życie. A jeśli przyczyny problemów polega na tym, że nie podoba coś w ich własnych doświadczeń życiowych, a nic wspólnego z problemem lub urody lub utraty wagi nie ma znaczenia. Dlatego też, przy okazji, pochodzą z tłumu PSC uzdrowiony w dekrecie oraz setek profesjonalnych sportowców. Myślę, że po prostu kiedyś o nienawiści do siebie, gdy masz kilka przypadków. A może to nie jest leczenie w ogóle, a tak, to cisza przed burzą.

To, co ja. Jeśli jesz smutek, radość, ból, lub odwrotnie, nie jedzą prawie nigdy, bo myślę, że nie powinno być poważnie myśleć o tym, dlaczego chcesz iść do fitness. A jeśli istnieje najmniejszej aluzji do cierpienia czystek, idź do psychologa. Zdrowie będzie. Pompowaną się i mogą być zupełnie różne motywy. Rzeczywiście się lepsze, na przykład. Tylko jest to konieczne, są one szczere tych motywów. Bez zanieczyszczeń wstydu dla siebie i swojego ciała.

Elena Selivanova

load...