Gdy jogging lub bieganie ze złej propagandy

Zawartość

Czasami myślę, że 90% artykułów o niebezpieczeństwach od Running zapłacił za wynalazców nowych ćwiczeń aerobowych. Nie, poważnie. To nie wiem ile lat działa jest popularnym środkiem masowego odzyskiwania. Znam 60-letni zawodnik, który nie dały większości 20-30-latków w oddali. Jestem również zapoznać się z triatlonu wieku, i mogę powiedzieć, że mimo regularnych ćwiczeń, a ja im na to pozwolisz. Ponadto, ze świstem. Sama praca nie jest szkodliwe. Urazy kolana, kostki i niewystarczająco szybkiego odchudzania się z tymi, którzy nie przeszkadza, aby nauczyć się podstaw, ale gdzieś, a dla niektórych tras powodu. Parafrazując znany: „Szkodliwy nie jest uruchomiony, szkodliwe przeszacowanie własnych możliwości, a brak niezbędnej wiedzy”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Trampki, t-shirt i szorty

Po przeczytaniu artykułów na temat korzyści płynących z naturalnego biegu, można nosić buty z jedynego cieńsze i przekazania do utraty wagi, zdrowia i … kontuzji stopy. Przed kostkę dla większości początkujących nie rozumiem. Prowadzenie rolkę od pięty do palców, a także cienkie podeszwy butów wciąż małe przeciążenie mięśni stopy. Ich obrażenia są przyczyną tego, że dzień po biegu, nie można dostać się na nogi, a nie to, co nosić obcasy.

Rozwiązanie: wystarczy kupić wreszcie trampki. Niekoniecznie drogie marki, a niekoniecznie z nowej kolekcji. W kanalizacji sportowych dość odpowiednie buty do biegania 11-12 koszty roku nie więcej niż 100 $

[Powrót do spisu treści]

Problemy z kolanem

Oglądając film o tym, jak uruchomić sprinterzy, i po przeczytaniu o zaletach sprincie, ale nigdy nie nauczył się stale gładko z dobrą techniką biec 5 km, zaczniesz aktywnie popychać stopy, skoki w górę iw dół i mocno wyprostuj nogę w stawie kolanowym. Tak, można szybko biegać. Ale nie na długo. Zazwyczaj następnego dnia lub kolana boli „Back nogi niepożądane” lub bliżej wewnętrznej powierzchni kości udowej. Szczególnie odporne może być chirurgiem, większość z nich zrezygnował, aby uruchomić szkody i migruje do aerobiku klubu.

load...

Rozwiązanie: Dowiedz się uruchomić. Nie, poważnie, jeśli nie w stałym tempie bez duszność i serce wzrost stóp ponad 75% MHR pokonania 5 km, nie będzie musiał nawet myśleć o sprintach, a zwłaszcza o technikę biegania. Ucząc się na każdym kroku, że kolano nie powinno całkowicie odprężyć. Nigdy. A żeby działał szybciej, trzeba wybaczyć częściej poruszania nogami, ale nie wyższej odrzuceń.

[Powrót do spisu treści]

„Dostaję tłuszczu z tych przebiegów swój”

Więc chcesz schudnąć i zacząć od dobrych celów tego ćwiczenia. Bega prowadzony, i to jest niemożliwe, aby uciec z lodówki. Z reguły po 3-5 km rano na czczo, tchórzu energicznie do pracy. A potem – potem cukierków, a następnie ciasteczka, a nawet przyjęcie urodzinowe z tortem. Do wieczora, głodny jeszcze trudniej, i aktywnie zjeść w niczym nie zaprzeczając samemu. Oczywiste jest, że zmniejszenie masy ciała nie jest podana. I zdrowia stałej rzucanie, zapasach i przejadanie się jest tylko coraz gorzej.

Rozwiązanie: Accept już, że normalne głodówka na 1000-1200 kalorii i ćwiczenia nie przecinają się w trudnej rzeczywistości. Zacznij jeść więcej. Ale to nie jest zemsta wszystko, co jest złe i wybrać odpowiednie produkty. Z systemem głód dobra pomaga umiarkowany wzrost ilości złożonych węglowodanów w diecie. Powinieneś otrzymać co najmniej 50-60% dziennego zapotrzebowania na kalorie ze zbóż i owoców. Ale jeśli chodzi o słodycze – 0% dziennego zapotrzebowania na kalorie. To tylko chroni przed przepięciami apetyt. Ale nawet dobre prace włączenie białka w każdym posiłku. Jeść owsiankę z sera i makaronu całego ziarna z ryb lub mięsa, a będziesz szczęśliwy i umiarkowany apetyt.

[Powrót do spisu treści]

Na niebezpieczeństw związanych z systemem

Codziennie. Źródła radzieckie wzywają nas do uruchomienia zdrowie na co dzień. Około samo mówi wszystkie klasyki takie jak „działa z A. Arthur Lydiard”. Tutaj prowadzimy. Począwszy od miesiąca, więc cierpią stały ból w nogach i pośladkach, wyściełany chodu, obrzęk i, przepraszam, Jordania, a następnie wrzucić do kolejnego odchudzania latem. Wszystko nie jest tak źle, bo jesteśmy bezradni, słabi i nie odpowiadają na wysokie ideały radzieckiego sportu, ale dlatego, że nie wiemy, jak słuchać własnego ciała, a do zaspokojenia swoich prawdziwych potrzeb.

Tak, można rozpocząć prowadzenie każdego dnia. Ale dopiero będzie mógł pracować bez odyshek odmowy nogi i w dobrym tempie 12-15 km. W innych przypadkach, swoją wytrzymałość jest niewystarczająca.

Rozwiązanie: Jeśli pilnie potrzebne, aby schudnąć i zyskać 200 minut cardio wyjątkiem jogging, po prostu nie może próbować przełączać rodzaje obciążeń. Istnieje kilka podstawowych zasad:

  • Nie wprowadzać 2 długiego treningu jogging, dzień po dniu. Jeśli w poniedziałek uruchomieniu 10 km na granicy wtorek do 5 km, a nie powtarzać przebieg 10;
  • Nigdy nie 2 przedział działa treningi dzień po dniu. Lepiej działać program „Long Distance-Rest-przedziały-wakacje” lub „długodystansowe przedziały-wakacje”. Druga opcja tyle -tylko dla sportu;
  • Nigdy nie zajmuje się „begotsentrizmom”. Chcesz być w formie i żyć bez urazy – wykonywać ćwiczenia siłowe. Nie można unieść ciężar? Czy przynajmniej gimnastyki w dni wolne od biegania. I zapał do prowadzenia każdego dnia będą zadowoleni, a mięśnie zostaną wzmocnione w prawo na przebiegu warunków;
  • Nigdy nie jogging trening w dniu, kiedy robisz inne ćwiczenia aerobowe. Niektóre z dziewczyn biegających rano i wieczorem przejść do kroku, zumba i rowerowych. Koniec biznesowe ekstrawagancję zazwyczaj zimne lub urazu. A wszystko z powodu nieprofesjonalnego sportowca trudno przeciągnąć dwa z tego samego rodzaju szkolenia z małym lub bez odzysku. Chcesz zająć się dwa razy dziennie? Uruchom rano i wykonywanie ćwiczeń jogi w godzinach wieczornych. Ale tempo siebie nadmierne cardio.

Ale co za horror o spowolnienie metabolizmu mięśni i utratę? Przyjaciele, na szczęście większość z nas sięga nie dać życie sobie. Oznaczał występuje tylko wtedy, gdy tydzień przebieg do 150-170 km i powyżej, przy całkowitym braku treningu siłowego, a głównie węglowodany diety. Ty też nie mają za dużo czasu, aby uruchomić? To pewne!

load...