Garra Rufa obierania ryb: ryby obierania i ihtiomassazh

Garra Rufa obierania ryb – znany również jako ryby obieranie, ihtioassazh, pedicure i manicure – ryb egzotycznych zabiegów kosmetycznych, który nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Garra Rufa po turecku oznacza Rybie lekarza i trochę schipachiki naprawdę robi cuda, w pełni uzasadniać swoją dumną nazwę, którą uhonorował ludzi wdzięczności za dar od ran.

load...

Zawartość:

Ryby Garra Rufus peelingu i masażu

Garra Rufa – małe szaro-ray żebrowanych ryby z rodziny karpiowatych o długości od 5 do 12 SMS jasnoczerwony płetwy na ogonie. W naturze żyją na Bliskim Wschodzie – w Syrii, Turcji, Iraku i Iranu, w dorzeczach rzek Tygrysu i Eufratu, gdzie przez cały rok wodę ogrzewa się do odpowiedniej temperatury dla wspaniałej ryby. Bardzo popularne ihtiomassazh cieszył się w Tajlandii. A na świecie najbardziej popularne SPA-ośrodek z ryb znajduje się w tureckim mieście Kangal, który przyciąga miliony turystów do kąpieli w termalnych Garra Rufa z. Zainteresowanie uzdrawiającą wodą termalną i ryby cud tutaj przyciąga ludzi cierpiących na skórze, reumatycznych i chorób neurologicznych.

Medical Center Kangal obecnie cieszy się renomą centrum doskonałości w leczeniu łuszczycy. Stała temperatura gorących źródeł 36-37 stopni Celsjusza i pomaga zmiękczyć zrogowaciały naskórek, co znacznie ułatwia przetwarzanie ryb dotkniętych obszarach. Zawarte w ślinie enzymu ryb dezynfekuje obróbce powierzchnię i aktywuje regenerację skóry. Funkcja ryb obierania i ihtioterapii jest to, że ryby są usuwane tylko martwe obszary, pozostawiając zdrową skórę nienaruszone. Po takim leczeniu chorób skóry, zwłaszcza łuszczycy występuje u pacjentów w remisji do sześciu miesięcy lub dłużej. Nawiasem mówiąc, w Turcji znajduje się zakaz wywozu z kraju Garra Rufa.

load...

Jak uzdrowiciele odkrył zdolność

Ryby

Na unikatowych zdolnościach Garra Rufa ludzi rybnych dowiedział się o sto lat temu, a stało się to, jak i wiele innych niesamowitych odkryć przez przypadek. Na początku ubiegłego wieku w dwóch braci Turcji natknąłem gorące źródła z dużą ilością małych ryb. Jak tylko weszli do wody na nogi od razu rzucili się stado ryb i zaczął cicho i delikatnie skubać i skubać na skórze. Reszta efekt ciepłej wody i wzruszających ryby były tak miłe, bracia zaczęli regularnie przychodzą do gorących źródeł, aby odpocząć i cieszyć się niezwykłą masażu.

Jeden z braci miał poważną chorobę skóry, z której nie mógł odzyskać żadnych maści lub zioła lub mikstury lecznicze. Po kąpieli w źródle z rybami, zaczął zauważać poprawę – pokryte leczyć wrzody skóry, staje się gładka i aksamitna, a miesiąc później choroba cofnęła i głośno wiadomość o niezwykłym uzdrowieniu rozprzestrzenił się w całym hrabstwie. Plotka przetoczyła się w całym kraju, a wkrótce zostanie uzdrowiona przez cud ryb tłumnie tysiące chorych.

Spa i zabiegi kosmetyczne ryby

Początkowo ryba wykorzystywane wyłącznie do celów terapeutycznych w leczeniu chorób skóry: zapalenie skóry, egzema, łuszczyca, ale z czasem ich niesamowite umiejętności przyjęła i kosmetologii. Wcześniej ta wyjątkowa procedura może być stosowana tylko w krajach wschodnich i azjatyckich, w 2017 ryby piling z powodzeniem praktykowane w SPA-salonów w Stanach Zjednoczonych i Europie. W naszym regionie w cud ryb również mieli czas do otrzymania wielu fanów.

Ponieważ procedura jest grane? Ponieważ niektóre specyficzne zapachy, a w szczególności kosmetyki może popchnąć ryby przed wizyty wnętrza pożądane jest, aby wypłukać stopy kremów, lotionów, maści, proszków i innych preparatach. Kabina jest pewien, do dezynfekcji stóp będzie pocierać antybakteryjne chusteczki. Następnie zanurzyć stopy lub ręce w akwarium z przyjemnym ciepłym trochę wody, około 35 stopni, a setki (!) Małych ryb.

Pod wpływem ciepłej wodzie, aby zmiękczyć stwardniałe skórę i ryby z łatwością i entuzjazmem do pracy są podejmowane: szczypanie się martwy naskórek i martwe tkanki skóry, zdrowe pozostawiają nietknięte. Garra Rufa ślina zawiera specjalny enzym – ditranol, który ma złuszczający i efekt gojenia ran, pomaga przywrócić skórę, sprawia, że ​​skóra gładka i elastyczna, spowalnia proces starzenia się. W Turcji, na drodze, które produkują enzymy Garra Rufa są wykorzystywane do produkcji kremów anti-aging.

Procedura trwa około pół godziny. Możesz skorzystać z masażu, jeść ryby – wszystko to zadowolony i szczęśliwy! W rzeczywistości, ryb obierania – doskonałą alternatywą dla peelingu chemicznego. Jednak w przeciwieństwie do tych ostatnich, Garra Rufa ryba, lekarze usunąć tylko martwy naskórek bez dotykania żywych komórek i nie raniąc skórę. Ze względu na łagodne i delikatne Rybołówstwa peelingu skóra jest odświeżona, staje się gładka, jędrna i aksamitna, zwiększa jej zdolność do regeneracji. Już po pierwszym zabiegu skóra będzie znacznie lżejsze i bardziej miękkie.

Odczucia mrowienia ryby bardzo indywidualny, ale przede wszystkim pozytywne opinie. Od Garra Rufa nie ma zębów, ihtiomassazh nie brać ból może być początkowo nieco łaskotało i niezwykłe, ale ładne. Stopniowo światło mrowienie się niemal niezauważalne i jest głęboki relaks. Ihtiomassazh – jeden z najlepszych sposobów, aby zmniejszyć zmęczenie i obrzęki stóp po dniu na obcasach. Pełny cykl leczenia obrzęku rybiego peelingu obejmuje 6-7 sesje w odstępach 3-4 dni.

Ryby przewidziany dla następujących chorób:

 • Rybia łuska i rogowacenie
 • Dzieci wyprysk alergiczny
 • Przewlekłej łuszczycy i egzemy
 • łuszczycowe artropatia
 • Nerwowa
 • Troficzne zmiany skórne
 • Trądzik
 • Bielactwo i liszaj płaski

Przeciwwskazania:

 • łuszczycowe erytrodermia
 • Lupus
 • Mikrourazy
 • Nowotwory

 • Skórne

W salonach ryby są wykorzystywane wyłącznie do celów kosmetycznych. Wszelkie procedury lecznicze powinny być przeprowadzane w szpitalach. Obecnie we wnętrzach domowych wykonać procedurę tylko do rąk i nóg, ale w niektórych uzdrowiskach pojawiły całą wannę i mini baseny z rybami, gdzie można zanurzyć w całości.

Martwić się o swoje bezpieczeństwo podczas zabiegu peelingu ryb nie jest konieczne. Na granicy wszystkie ryby są sanepidkontrol, woda w akwarium z ryb zmian dziennych, jest dezynfekowana lamp ultrafioletowych i filtry czyszczone, a ludzie z chorobami skóry odmawia usług. W obecności mikroorganizmów urazami na skórę klienta w czasie trwania procedury klejona tynki bakteriobójcze, co wyklucza możliwość dostępu do uszkodzenia ryb i nie mogą się nosicielami chorób. Mimo to, jeśli masz mikrourazy, dla własnej procedury bezpieczeństwa lepiej jest przenieść się do kompletnego uzdrowienia skóry.

Do niewątpliwych zalet ryb obierania

 • Miękkim delikatnym usuwaniu martwych komórek skóry i głębokich porów czyszczenia.
 • Peeling ryby – to również świetny relaks. Światło mrowienie i ciepłe wody ryby zwalczyć zmęczenie i napięcie, normalizuje pracę centralnego układu nerwowego, z wielką przyjemnością, zapewniając efekt ciała anty-stres.
 • Przetworzone porcje ryby są nie tylko oczyszczone, ale także masować: poprawia krążenie krwi w podskórnych warstwach, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Nic dziwnego ryb złuszczanie nazywa ihtiomassazhem również. Szczególnie przydatne dla organizmu akupresury stóp.
 • Zawarte w ślinie ryb dermotropic enzymu ma protiovospalitelnym, przeciwbakteryjne, keratolitycznym, protivopsoriaticheskim działania, sprzyja szybkiej regeneracji skóry, spowalnia proces starzenia się.
 • Ihtiomassazh zmęczenie i obrzęki nóg.
 • Peeling ryby nie ma ograniczeń wiekowych, nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień.

Powody do zapoznania się z rybami lekarzy więcej niż wystarczająco! Jeśli nie boją się łaskotało, zapowiada się przyjemny znajomy.

Opinie film o masażu ryb

load...