garnitur dla kobiet: zasady i wytyczne selekcji

Pytanie brzmi: jak się ubrać do pracy, aby wyglądać przyzwoicie i pobytu kobiece i odpowiednie w stosunku do biura, jak i publiczne instytucje i szkoły. Według klientów wielu firm, status kobiety biznesu jest zwiększana w zależności od stylu ubioru. Sukienka z płaszczem, garnitur z kamizelką stworzy biznes, atmosferę pracy. Więc wybrać garnitur dla kobiet.

load...

Zawartość:

Sekrety tworzenia obrazu firmy

Wiadomo, że bardzo duże zakupy, takie jak płaszcze, garnitury, spodnie, to lepiej to zrobić na początku sezonu, podczas gdy w sklepach można znaleźć ogromny wybór stylów, rozmiarów i kolorów. Konieczne jest wstępnie wybrać dzień i starannie zmontowane (sobie dobrą bieliznę, wygodne ubranie, makijaż i wziął buty planujesz nosić garnitur zakupiony), iść na zakupy z łatwością, w świetnym humorze. Dzieci nie powinny przejść się. Lepiej zaprosić bliską przyjaciółkę do firmy, ale ubrania chciałbym przede wszystkim bardzo posiadaczem garnitur.

Jak wybrać garnitur dla kobiet

Stan zgodności i styl

Pierwsza zasada przy wyborze ubrań jest następująca: kobieta musi poznać siebie dobrze, wiem, że planuje osiągnąć za pomocą tego konkretnego ubioru. Czasami zdarzają się sytuacje, w których kobieta nie powinna wyglądać młodziej, ale wręcz przeciwnie, over – kobiety biznesu, a nie dziewczyny, według sondaży, jest bardziej wiarygodnymi klientami. Dlatego należy zdecydować, jaki wiek jest niezbędna dla optymalnego pomyślany rezultatu. Następnie trzeba wybrać kolor, który przyjdzie się zmierzyć i które odpowiadają wybranym wieku. Panie w latach zdefiniowały swój własny styl, który można śledzić z przyjemnością, wybierz „swoje” style i kolory, zazwyczaj pasują klasyczne garnitur dyskretne dźwięki.

load...

Ważnym kolorowe palety

Następnym krokiem jest koloru. Jest niezmienna zasada: trzeba kupić ubrania, zwłaszcza jeśli jest to garnitur, tylko kolory, które nadają się do barwy koloru, kształtu konturu, osobowości, stylu życia. W przeciwnym razie będziesz wyglądać jak ubrania cudzego pobranych z niewłaściwym ramieniu. Zabarwienie określa się na podstawie koloru skóry, oczu i włosów. Jest ciepło lub zimno, gruby lub blade pastelowe, jasne lub ciemne typu pastelowe. Jednocześnie panuje przekonanie, że w szafie stylowych kobiet biznesu musi być obecny brązowy, granatowy, kolor wielbłądziej wełny lub naturalnym kolorze szarym – te kolory wzmacniają zaufanie klientów.

Najlepszym tkaniny do stroju kobiecego uważany jest za cienka lekka wełna, może być niewielki procent włókien syntetycznych. Wysokiej jakości wełna zachowuje zimną i ciepłą, „oddychanie”, zachowuje swój kształt, jest najdłuższe włókna naturalne.

Jak zdefiniować jakość?

Materiał jest przyjemny w dotyku, tym lepiej materiał. Aby to sprawdzić, można zgnieść go w dłoni, a następnie odczucia: z tkanką miękką lub szorstkie? Pozostaje tam przez długi czas po zwalnianie ręce pomarszczone lub prostuje się szybko? Konieczne jest sprawdzenie, czy jakość przetwarzane szwy automaty garnitur, jeśli wygodne ręka w armhole. Wyściełające elementy jakości powinny być dobrze oddzielone od tkanką podskórną, aby nie być „sklecony” z nim, inaczej go po czyszczeniu wnętrza będą krzywić i pociągnąć, a ta wada nie można wyeliminować nawet na parze. Gwint Kolor nie powinien różnić się od kolorów tkanin lub kontrast powinien być.

W kieszenie powinny być proste linie, muszą leżeć bez zmarszczek. Przyciski lepiej wybrać ze skóry, kości, lub tapicerowane. Zawiasy są nie do przyjęcia wątku wiszące. Krawędzie kołnierza, klapy powinny leżeć płasko po prostu nie owijając w górę. Komórki rysunki na wszystkie szwy powinny całkowicie zbieżne. Plastikowe garnitur pas nie jest dopuszczalne, to najlepiej, jeśli wynosi od głównego materiału kostiumów, skóry lub wikliny.

Jest to właściwe podejście i montaż jak stroje. Zamieść powinno być kurtkę (kurtka), jeśli on siedzi mocno, następnie zmierzyć spódnicę, spodnie nie ma sensu. Lustro powinna odzwierciedlać całą sylwetkę. Lepiej jest, jeśli łącznik jest wyposażony w kilka luster, a następnie można zobaczyć z boku kombinezonu, nawet nie odwracając jego całe ciało. Zapinając kurtkę, trzeba spojrzeć na strój przodu. Nic nie powinno zwisać swobodnie, najeżony, zbyt szybka.

load...