Funkcje Winter Pielęgnacja włosów

To pozostawił suchym latem i teraz, jak widać, nie istnieje zagrożenie dla naszych włosów, ani sucha, ani palić. Można i odpocząć. Jednak eksperci ostrzegają, że zima jest jeszcze bardziej podstępne sezon dla naszych włosów, niż gorące lato. Po tym wszystkim, nie bez powodu, jak gwiazdy, znajdującej się w strefie klimatu ciepłego, z pojawieniem się w Kalifornii „na zimno” w pośpiechu, aby chronić swoją skórę i włosy z dodatkowych środków. Masaż głowy, nawilżająca maska, dawkowane użytku styl i unikanie stosowania prostujących żelazka – nie całą listę zasad, które starają się podtrzymywać sławna z początkiem zimnej pogody. I słusznie.

load...

Profesjonalne doradztwo i odpowiednio dobrane narzędzia do pielęgnacji włosów nie tylko zaoszczędzić, ale również w celu zwiększenia zdrowia i urody loki.

Wielka susza

Głównym problemem z włosami w okresie zimowym wzrasta sucha. Po całej tej porze roku, jesteśmy bardziej prawdopodobne niż w lecie przy użyciu suszarki do włosów, regularnie peresushivaya nici. Komplikując sytuację i nagłe zmiany temperatury. Jadąc z ciepłego pomieszczenia na ulicę iz powrotem, naprawdę narażają swoje włosy na próbę, która jest prawie niemożliwe do uniknięcia. Dlatego nie zranić już osłabione włosy, a tym samym zminimalizować szkody – to jest w naszej mocy. Spróbuj zrezygnować gorące żelazko. I być tak delikatnie, jak to możliwe z suszarką do włosów. Oczywiście, tylko dać go tylko nierealne, ale przynajmniej od czasu do czasu pozwól loki wyschnięcia. Znajdź najlepszy arsenał produktów do pielęgnacji włosów. A wynik nie będzie czekać miesiąc później włosy zauważalnie poprawiła.

Właściwy wybór

Zmień swój normalny szampon i odżywkę w nawilżające, nawet w przypadku, jeśli czujesz, że nie masz problemów z włosami. Zrób to z reguły raz w tygodniu stosowania szamponu do głębokiego oczyszczania włosów i skóry głowy. To nie tylko eliminuje nadmiar stylizacji, ale także pomóc im oddychać w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ponadto, będzie to całkowicie wchłonąć składniki odżywcze używane i nawilżające maski. Eksperci doradzają maski stosowane bezpośrednio do serca. Po tym wszystkim, pod wpływem pary przydatnych elementów jak głęboko wnikają w głąb włosa. środki płuczące zalecane zimną wodą. Pomoże to nie tylko łuski zamknięciu włosów, ale również niezawodnie uszczelnić wilgoci w nich. Po zabiegi włosy będą żyć i lśniące, bez odrobiną nudy.

Natur-Produkt

Pomimo szerokiego wachlarza różnych narzędzi do pielęgnacji włosów, top styliści wzywają nas do eksperymentowania z domowych receptur. Kilka godzin przed myciem kosmyki włosów, stosuje się do oliwy z oliwek i owinąć głowę ręcznikiem. Wynik nie trzeba było długo czekać: po pierwsze maska ​​włosy będą miękkie i jedwabiste. Cicha komplikuje poprzedni dodatek przepis z bitą jaj i miąższ awokado, otrzymasz bardziej pożywne dania, które lubię pieścić swoje warkocze pomiędzy wizytami do salonów piękności Hollywood divy. Jednak Demi Mur, w przeciwieństwie do Cameron Diaz stawia na oleju rycynowego.

load...

Ważne rzeczy

  • Farbowanie włosów to ogromny stres dla swoich loków. Więc jeśli wolisz malować je co 2-3 miesiące, wskazane jest, aby to zrobić przed zimnem. Gdy temperatura spada wielokrotnie wzmocnienia go.
  • Wysoka wilgotność powietrza sprawia, że ​​włosy bardziej puszyste i niesforny w zimie. Korzystanie z wygładzania szampon i odżywka pomoże uniknąć takich problemów.
  • W chłodzie nakrycia głowy włosy zaczyna elektryzować. Aby poradzić sobie z takim problemem, stosuje się trochę polskiego na szczotkę i przed wyjściem delikatnie chodzić ją po włosach.
  • Regularnie używać serum i balsamy do rozdwajaniu. Fundusze te są nawilżają i wygładzają zniszczone włosy.

load...